После 18• 05 марта 2025
Елайнери. Лікар назвав ціну 6000€
Каже, що лише собівартість їх складає 3000€
Чи не забагато це? Можливо, хтось в Києві може порадити, де нормальні ціни з власного досвіду? Орієнтувалась до 3000€, а тут така озвучена сума.. а мені ще розширювати щелепу треба до того всього
Хто лікував таким чином, задоволені?
Криниця щастя• 05 марта 2025
Мені на невеликий дефект (діастема) нарахували на 50 тисяч гривень перед війною. Мені елайнери зовсім не сподобались, не доносила, поставила брекети.
Статус Ква• 05 марта 2025
почему не брекеты? они сейчас такие симпатичные, если не полностью металлические, сейчас даже модно быть в брекетах. мне кажется элайнеры не настолько результативны и не так уж удобны в жизни
Мовчу, але хочу• 05 марта 2025
Ответ дляКриниця щастя
У меня та же проблема. Сколько нужно брекеты носить? И сколько стоили? Есть результат?
Криниця щастя• 05 марта 2025
Ответ дляМовчу, але хочу
Обіцяли 9 місяців, але вийшло 1 рік. Чудово виправило ситуацію. По ціні не скажу, так як пішла до того ж лікаря в якого замовляла елайнери, бо я вже їх проплатила і відмовилася носити. Тобто мені і вийшло в 50 тис), якби одразу брекети було б дешевше.
Майор Медуза• 05 марта 2025
Ответ дляСтатус Ква
Ну вы сравнили елайнеры и брекеты.
Это как фиксирующая повязку и гипс
Мовчу, але хочу• 05 марта 2025
Ответ дляКриниця щастя
Клас! А скільки вам років? Бо мені 45, мабуть скажуть довше носити
Криниця щастя• 05 марта 2025
Ответ дляМовчу, але хочу
37 було як ставила. Походіть, проконсультуйтесь, я дуже задоволена.
Мовчу, але хочу• 05 марта 2025
Ответ дляКриниця щастя
Дякую! Проблема в тому, що зараз я за кордоном. Хочу промоніторити ситуацію
Рекламама• 05 марта 2025
Автор я в 40 брекеты поставила , но врач сразу сказал метал и самолигулирующие, но я каждый месяц к нему хожу, я так понимаю можно было ставить обычные с резинками, тут он на мне наварил, потому что те что я ношу 40000 почти , а с резинками 11 000, но я носила 20 лет назад береты после них капы врач сказал два года поносить и все, ну вот с того времени все ушло, но так если низ был ровным сейчас 4 зуба покривились, но за пол года уже у меня низ ровный, мне врач сказал в моем случает носить полтора года, была месяц назад в него он сказал наверное меньше носить нужно будет, но такое я уже не дура сразу после брекетов клею ретейнеры, и еще и капу делать буду и лучше иногда ночью надевать все же капу ))
Рекламама• 05 марта 2025
Ответ дляМовчу, але хочу
Так у вас там вообще бесплатно по страховке
Рекламама• 05 марта 2025
Автор наденьте бокеты даже метал и не мучайтесь, у меня ученики маленькие в сентябре бегали и говори класс у вас брекеты и я хочу)))
Мовчу, але хочу• 05 марта 2025
Ответ дляРекламама
Если бы... 2000€ брекеты, 3000€ элайнеры
После 18
• 05 марта 2025
Ответ дляСтатус Ква
Навпаки чула, що гігієна легше з елайнерами. І після брекетів ще купа неприємних наслідків. Хоча все індивідуально
Ms. Сама прямота• 05 марта 2025
Ответ дляПосле 18
Купа наслідків це якщо ви погано їх доглядаєте, а так там тільки позитивні наслідки
Статус Ква• 05 марта 2025
Ответ дляПосле 18
гігієна - це единий плюс елайнерів, у брекетів плюсів більше