Україна наше все• 05 марта 2025

Отже дорожчу туш для вій немає сенсу брати?

Вони всі однакові+-?
Мстящий за Зайца• 05 марта 2025
Для мене сенс є, я для себе визначилась, що для мене Ланком гіпноз найкраща.
Можливо в кого від природи шикарні вії, то їм і сама дешева підійде. Хоча в мене теж доволі густі та довгі, просто світлі вііі
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 05 марта 2025
У меня лореаль она мне нравится фото, только панораму не берите ну гадость
Мстящий за Зайца• 05 марта 2025
Ответ дляПушАпница
Попробуйте ланком идоль, она наверное лучшая в люксе. Не течет, не осыпается, очень хорошо ложится на реснички, подкручивает и фиксирует на весь день. Я пробовала пару тушей от шарлотты, вообще не впечатлили. Может последняя, которую она выпустила лучше, ее я не пробовала.
В мене Ланком Гіпноз, по опису як ви про Ідоль кажете. Подруга сина користується Ідоль, то мені чисто візуально здається що Ідоль дає більше обʼєму ніж Гіпноз. Але може то вона просто так наносить
Мстящий за Зайца• 05 марта 2025
Ответ дляasjaua
Відмінності між масмаркет, дорогою і дуже дорогою не бачу. Головне щіточка щоб ваш тип вій підходила.
Спробуйте Sensai 38°C і ви відчуєте різницю. Але її недолік в тому, що вона дуже швидко закінчується
ПушАпница• 05 марта 2025
Ответ дляМстящий за Зайца
Я колись пробувала гіпноз, все що вона робить це дає віям колір. Але ж їх там багато гіпнозів, яка саме то була не памʼятаю.
Дресса• 05 марта 2025
Ответ дляУкраїна наше все
Бобі Браун 1000 грн на мейк апі. Лореаль в Єві за 320 купила
нафига за штуку тушь брать?
я взяла за 200 грн по акции корейскую, ноунейм- никогда таких ресниц красивенных не было, хотя до этого были туши разных ценовых категорий
автор Україна наше все • 05 марта 2025
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
В мене фіолетова була схожа, мені тех сподобалась)
Мстящий за Зайца• 05 марта 2025
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
Я до війни любила зелену Лореаль, вона дуже близька до люксу, але її купляти кожні 3 місяці і це приблизно як Ланком раз на 6 місяців.
Якось начиталась тут і спробувала Лореаль телескопік. Це якийсь жах - що щіточка, що сама туш
пАлАвинкА• 05 марта 2025
За виглядом чи тим як тримається є гарні і погані і дешеві і дорогезні.
А от за складниками дійсно відрізняються.
Не знаю, на що саме у мене алергія, але повіки червоніють і опухають від більшості тушей (вірно написала чи воно не відміняється?) з масмаркету. На люкс реакції жодного разу не було. Отже, на чомусь таки економлять
Мстящий за Зайца• 05 марта 2025
Ответ дляПушАпница
Така в мене. Але іноді на Нотіно вона буває по гарній ціні, або навіть в наборі вигідніше купляти. Ось рік тому замовляла
Мир Мир Мир!• 05 марта 2025
Не однакові. Зовсім не однакові.
Білий Лосик• 05 марта 2025
моя любимая тушь Gucci ( пробовала все что есть из дорой ) , но попала на ролик в тик токе ))) loreal panorama ( один раз всего только накрасила и вы знаете я удивилась от результата , очень и очень не плохо ) посмотрим как будет дальше и как быстро засохнет а так достойная .
Смешнюча• 05 марта 2025
Если у вас свои длинные то можно и дешевой пользоваться. У меня короткие, и мне брльше всех нравятся ланком и армани из множества перепробованы
asjaua• 05 марта 2025
Ответ дляпАлАвинкА
В дорогій косметиці значна частина ціни з-за того що вона проходить додаткові дослідження, в т.ч. випробування на тваринах. Більшість людей не має алергії тому спокійно може економити.
пАлАвинкА• 05 марта 2025
Ответ дляasjaua
Все ж значна частина ціни - це просто переплата))
Але так, вірогідніше, що пройшла краще тестування (не обов´язково на тваринах) і що не замінювали якісь складники на дешеві для копійчаної економії.

До речі, на корею теж ніби не реагую. 3 штуки різні пробувала
сказочное_Бали• 05 марта 2025
Ответ дляПушАпница
А мне Идоль не понравилась. Эффект хороший, не спорю. Но мне щётка по ощущениям царапала веко, прям некомфортно было пользоваться. Выдохнула когда она закончилась.
ПушАпница• 05 марта 2025
Ответ длясказочное_Бали
А мне самая удобная кисточка. И главное никаких сюрпризов, я даже плакать с ней могу, но аккуратно, не реветь)) И только с ней я начала красить нижние реснички, все остальные делали круги панды. К стати, вон выше тушь гуччи хвалили, у меня она есть, вернее была. Вообще ни о чем, отдала дочке, ей тоже не нравится. Вот там кисточка действительно колючая и неудобная.