PORKA• Изменено 05 марта 2025

Я хочу бути моїм чоловіком, нічого не хоче і його все влаштовує

От на мене останні роки, прям ’озарение’ прийшло. Що мій чоловік, який мені обіцяв багато чого, на початку нашого життя. Нічого не реалізував, не тому що, щось не вдалося, а просто йому це не треба! Його все влаштовує. 38років людині ні власне житло, ні власну машину, йому не треба. Заробляє так собі вистачає на їжу та комунальні. Двоє дітей якось виростуть. І це не сталося зараз через війну. Це було і до. Тільки мені весь сказано ну ось трошки почекай, в мене такий проект буде заживемо, а потім проект не зайшов, або ’заживемо’ це він приніс +50тис грн раз в півроку. Ні ремонту, ні відпочинку ( раз в рік дуже економно). Його все влаштовує. Ну я не розумію, ну як так можна жити? А тепер ще й війна. І так мені стало погано від того що я стільки років йому вірила, чекала, надіялася, а тепер минуле не вернеш, молодше не стаєш, шансів що щось зміниться поки немає, тільки гірше стає.
Знаю що мені тут напишуть... Але я просто хотіла виговоритися.
ЯкаКраля• 05 марта 2025
Ответ дляPORKA
Мій батько помер я була дитиною, а матір стала інвалідом через рік після його смерті. Я мріяла про любов, якої в мене не було. Що я дам дітям те що сама не отримала, що я буду жити не сама як моя мама. А матиму доброго чоловіка, що буде старатися для родини. Що я бачила бідне дитинство. Так я мріяла що чоловік буде заробляти на сім´ю. А не він нічого не вміє нічого не хоче і йому все отак ок. Я розумію що не всі можуть заробляти мільйони. Але ж якось люди купують, знімають житло, роблять ремонт, їздять на відпочинок, вчать дітей. А тут ...
Ну так вы сидите в детской позиции и теребите папочку в своем муже, а он не папочка по натуре, и не добытчик, очевидно. Если бы вы все это время смотрели бы не в свои мечты, а на реального человека, который живет рядом с вами, то проснулись бы раньше. Тут только один выход - выходить, простите за тавтологию, из детской позиции, и смотреть что конкретно ВЫ можете сделать прямо сейчас.
Пургену мне• 05 марта 2025
Ответ дляPORKA
Ставте. Бідний, приносить копійки, змушують працювати, забезпечувати власних дітей, жах
Якщо він завтра випне вас і не буде платити ні копійки на дітей, я навіть не буду його засуджувати вперше у житті
Пургену мне• 05 марта 2025
Ответ дляPORKA
Я про яхти і не мріяла. І все що я хочу, це не мені, а дітям. Втрачений час та можливості не повернеш. А потреби тільки зростають. Це поки маленькі в одній кімнаті ок. А тепер ні. А далі? А за рік ніхто ж звісно на квартиру не заробить, а через 10 діти будуть дорослі і їм вже кімнати будуть не потрібні. Треба дітей буде вчити , за які гроші? Чи через два роки звідкись візьмуться раптом, коли син закінчить 11класів? Я реально розумію, що час втрачено і можливості він свої теж втратив. А зараз починати то ні за рік н за два вже не вийде. А діти змушені так жити.
Заробіть на все про шо мрієте для дітей, це ж так легко
ЯкаКраля• 05 марта 2025
Ответ дляPORKA
А, ну тогда нафиг и начинать. Все правильно, и, главное, удобно.
Пургену мне• 05 марта 2025
Ответ длягодовасик
И что?
Нужно ее тут добить своими комментариями?
У меня тоже нет жилья,все совместное и мое родительское в оккупации.
Мне на кладбище ползти в 49 лет?
Сейчас такое время,что сегодня ты богат,а завтра нищий!
Надо быть добрее к людям,а не затыкивать их,у Вас есть жилье,радуйтесь,а другие бомжами стали,а имели все и квартиры и дома и работу!!
Ви прочитайте ту єресь, яку пише автор, і зрозумієте чого я так пишу
Ксерокопия ночи• 05 марта 2025
Ответ дляPORKA
От тут нічого не зрозуміло зовсім зовсім. Які гроші потрібні дитині щоб вчитись? В нашій країні є безкоштовне навчання. Доречі, ваш син і мій однолітки. От чесно, я не бачу за що платити. Здав ЗНО поступив. Якщо мої балбеси племінники поступили, що там жах із знаннями, то і мій тим паче поступить на бюджет.
Яку квартиру ви зібрались за рік купувати? Студент і на зйомі поживе, або в общаге. Бо квартира то прив´язка до району, до міста. Дитина може переїхати в інше місто. Прям там всім студентам одразу купують квартири. Як же.
То чому ви самі собі ставите планку, що не можете перестрибнути? А ще й на голову чоловіку залізти і звідти спригнути ви не можете.
автор PORKA • 05 марта 2025
Ответ дляПургену мне
І що? Кожна людина у своєму житті робить ремонти, ви наче таке шось прям нереальне зробили, сміх
Мій чоловік не зробив жодного ремонту.
годовасик• 05 марта 2025
Ответ дляПургену мне
Я все читала.
Никто не знает ,что его ждёт в жизни.
Она пишет не ересть,а описывает увы жизнь многих наших женщин.
Не все женщины умеют зарабатывать,у многих жизненные обстоятельства не позволяют,меня всегда возмущает,что пишут это все женщины.Вы ведь не знаете как сложиться в будущем ваша судьба.
автор PORKA • 05 марта 2025
Ответ дляПургену мне
Тому що ви звичайна невдаха, яка не хапає зірок, тому і не говорите
Так і чоловік мій не вдаха теж.
Пургену мне• 05 марта 2025
Ответ длягодовасик
Я все читала.
Никто не знает ,что его ждёт в жизни.
Вона живе звичайне життя, просто заздрісна, зла і дурна інфантилка
автор PORKA • 05 марта 2025
Ответ дляПургену мне
Серйозно? Тобто дітям він нічого не винен? Геніально. Хай випихує. Діти з ним залишаться.
Ксерокопия ночи• 05 марта 2025
Ответ дляPORKA
додам.
Все що ви тут написали це утопія. Бо в цих мріях нема ВАС. Ви не мрієте про себе. Вас зараз нема зовсім. Нема вашої роботи, нема ваших інтересів. Ви мрієте про дітей що скоро поїдуть від вас далеко. А далі ваші мрії помирають.
автор PORKA • 05 марта 2025
Ответ дляКсерокопия ночи
За що студент буде знімати? Сам заробить ? Навчання для сина за кордоном. Не всі поступають на безкоштовне. Я незнаю чого чекати в цьому плані.
Зараз їм кімнати не треба? Син з дочкою разом.
Ксерокопия ночи• 05 марта 2025
Ответ дляPORKA
А ви навчались закордоном? Чи ваш чоловік навчався закордоном? Чи може хтось з вас двох працює в міжнародній компанії?
У вас чоловік звичайнісінький продажник. Він може бути зовсім без освіти. Звідки у вас до нього такі претензії? Це занадто.
Ксерокопия ночи• 05 марта 2025
Ще про те що син може не поступить. А чого претензії що ви повинні пред´являти сину, ви пред´являєте вашому чоловіку? Це різні люди, у кожного своя відповідальність.
ПочтальЁнша• 05 марта 2025
Для того, чтобы не читать 16 страниц, отфильтровала ответы автора.
Итак, не амбициозная девушка из социально мало обеспеченной семье выходит замуж за не амбициозного молодого человека, который обещает звезду с неба.
Несмотря не нелегкое детство без отца и отсутствие всякого старта, девушка уверена, что в этой жизни ей все обязан дать мужчина.
Рождается первый ребенок и становится понятно, что муж звезд с неба не хватает. Несмотря на это, женщина, вместо выхода из декрета, сразу идет во второй декрет и сидит дома шесть лет, хотя понятно, что олигархом мужчине не стать. Попыток что-то СОВМЕСТНО поменять - ноль. Потому что, мужчина должен все сам, иначе, он не нужен. Как это коррелируется с двумя декретами подряд - история умалчивает.
После шести лет декрета, женщина выходит на какую-то мало выразительную и малодоходную работу, плюс торгует бу на олх.
Муж работает в компании, которая бесконечно устраивает семейные корпоративы, у мужа появляется служебная машина, но он, по мнению женщины, зарабатывает очень мало. Когда муж работал из дому, жена заглядывала в его служебный ноут, где могла посмотреть оборот отдела продаж и личные планы других менеджеров. Ее муж был самый худший.
После начала полномасштабки женщина перевезла к себе мать инвалида.
Все осложняется еще и тем, что дети подростки отказываются носить обувь, дешевле 3000, и эта обувь им покупается.
Где 15+ лет живет семья - непонятно.
Понятно только, что автор считает, что она чем-то отличается от своего мужа и что в этих прекрасных здоровых отношениях мужу можно было сделать головокружительную карьеру.
Ксерокопия ночи• 05 марта 2025
Ответ дляПочтальЁнша
Где 15+ лет живет семья - непонятно.
Допишіть ще що діти повинні вчитись закордоном і кожному по квартирі по закінченню школи.
ПочтальЁнша• 05 марта 2025
Ответ дляPORKA
При плохо зарабатывающем муже ребенок будет учиться заграницей? Это вы продажами на олх наскирдовали, имея на полном обеспечении маму-инвалида?
Бибер-анонимер• 05 марта 2025
Ответ дляPORKA
Так звісно три роки сидячи на удальонці я не бачила ні рахунків, ні звітів по роботі, ні дзвінків не чула. В базу він заходить в ноутбуці там все видно. Рахувати я вмію. Якщо колега продав на мільйон, а мій на 150тис за місяць то мабуть бонуси будуть не однакові? Чи як?
Якби він робив продаж на мільйон, він би у вашу сторону навіть не подивився.
Ви рівня, одного поля ягоди.
До того колеги ні він, ні ви ніколи не підніматись. Як атоми, які енергетично можуть займати лише певний рівень.
Живіть у вашому рівні. Смішні претензії. Просто усвідомте реальність і перестаньте ображатися на ваші уявні завищені очікування
автор PORKA • 05 марта 2025
Ответ дляКсерокопия ночи
Освіта в обох є. Закордоном через війну хочеться відправити сина. Це не занадто. Занадто це коли дорослий чоловік не заробляє маючи можливості
ПочтальЁнша• 05 марта 2025
Ответ дляКсерокопия ночи
Видимо, именно такими историями из жизни делились с автором на семейных корпоративах жены менеджеров, которые получают в десять раз больше мужа автора...
Самое интересное, что за 17 уже страниц автор ни разу не призналась, на какие же копейки - хотя бы в общих цифрах - существует ее семья. И что это за загадочная квартира, которая не мужа, ни ее, но они там все живут, принципиально не делая ремонт?..
Успокойся_Успокойся• 05 марта 2025
ще й просить третього народити щоб в зсу не забрали?
автор PORKA • 05 марта 2025
Ответ дляПочтальЁнша
А сенс,ну напишу, так ще більше напишуть всякого. Тут завжди так, жінка має все сама, а від чоловіка щось вимагати то зась не можна.
Пургену мне• 05 марта 2025
Ответ дляPORKA
На вас ні копійки
Пургену мне• 05 марта 2025
Ответ дляPORKA
Заробіть на усе, що вам заважає?
Ксерокопия ночи• 05 марта 2025
Ответ дляPORKA
Щоб вимагати з інших, треба спочатку самому мати скіли і досягнення. А якщо не маєте своїх досягнень то цьомкніть чоловіка у щічку і скажіть йому що він кращий батько і чоловік.
Настасья Пицун• 05 марта 2025
Ответ дляPORKA
Ну я не змогла побудувати кар´єру з дітьми. В моєму оточенні хто зміг. То допомогали бабусі з обох сторін, чоловіки теж якось допомогали. В мене такої можливості не було. На співбесіді одразу питали з ким діти будуть на лікарняному. Йому ж ніхто не заважав, змінити роботу, піти на курси чи навчатися чомусь новому. У відрядження їздив йому ж дітей не треба було кудись для цього діти.
Автор, дитячий садок, ви одинаковісінькі із своїм чоловіком, ви в Києві, діти вже підлітки, а ви все не можете на взуття 5000 заробити? Ви вже давно розумієте рівень заробітку чоловіка, але сидите на попі і ниєте, навіщо чоловік, от затим і потрібно щоб ви ними, а він іжу і взуття купував, поки ви мамі даєте, завтра чоловіком зникне ви навіть за 2000 взуття не зможете купити і за оренду заплатити, вашим дітям не 5 років, щоб відмазки ліпити, де ваші курси чи що ви там чоловіку пропонували?
Кудлата хмаринка• 05 марта 2025
Ответ дляТектологиня 80lv
але коли ви в дикреті він приносив гроші та закривав фін потреби?!якщо б його не було ви би шукали підробіток, тягнули дитину, та впоралися би дом.господарством
Ви думаєте всі чоловіки в декреті закривають всі фін потреби..на жаль ні
До заміжжя склала гарну фін.подушку і мені вистачало плюс тут на кідстафі сп вела
Без підробітку не була ніколи навіть в декреті
Пургену мне• 05 марта 2025
Ответ дляPORKA
Так ви теж маєте можливості
Мама Никитки-2• 05 марта 2025
Ответ дляPORKA
Ви не зрозуміли, жити як мій чоловік, нічого не хотіти і щоб все влаштовувало як є..
Чоловіки, в своїй загальній масі, дуже ліниві і не вибагливі істоти.
Швидко рухатись вперед його може заставити
А) власні амбіції
Б) бажання сподобатись протилежній статі
В) бажання, щоб кохані люди жили в достатку і без відмов.
Ми вже зʼясували, що амбіцій у вашого чоловіка не має, а ви його не надихаєте.
Розумній жінці все це було би ясно десь після 1-3 років подружнього життя.