PORKA• Изменено 05 марта 2025

Я хочу бути моїм чоловіком, нічого не хоче і його все влаштовує

От на мене останні роки, прям ’озарение’ прийшло. Що мій чоловік, який мені обіцяв багато чого, на початку нашого життя. Нічого не реалізував, не тому що, щось не вдалося, а просто йому це не треба! Його все влаштовує. 38років людині ні власне житло, ні власну машину, йому не треба. Заробляє так собі вистачає на їжу та комунальні. Двоє дітей якось виростуть. І це не сталося зараз через війну. Це було і до. Тільки мені весь сказано ну ось трошки почекай, в мене такий проект буде заживемо, а потім проект не зайшов, або ’заживемо’ це він приніс +50тис грн раз в півроку. Ні ремонту, ні відпочинку ( раз в рік дуже економно). Його все влаштовує. Ну я не розумію, ну як так можна жити? А тепер ще й війна. І так мені стало погано від того що я стільки років йому вірила, чекала, надіялася, а тепер минуле не вернеш, молодше не стаєш, шансів що щось зміниться поки немає, тільки гірше стає.
Знаю що мені тут напишуть... Але я просто хотіла виговоритися.
Ксерокопия ночи• 05 марта 2025
Ответ дляPORKA
Якщо він так думає, то тоді він не чоловік. Чоловік має утримувати родину яку створив, а не жінка ще й чоловіка тягнути.
Ви дивна людина. Наче за порогом вашого дому нема війни, не було ковіду. Підіть самі заробіть, покажіть чоловіку приклад. У вас вже доросла дитина. Ви з чоловіком на рівних. Маєте рівні можливості. То чом ви своїй дитині не можете самі дати те що вам би хотілось. Це ж ваше життя. А ви від когось чекаєте що він буде вирішувати ваші особисті проблеми.
Ксерокопия ночи• 05 марта 2025
Ответ дляPORKA
Так я не заробила бо маючи двох дітей без допомоги і маму інваліда, не вийшло заробляти достатньо для купити квартиру. Ну винна ж звісно я. Бо в дітей тільки мати є. А батько нікому нічого не винен
Ви вже не одноразово писали про маму інваліда. То не у всіх колег є батьки інваліди, на ліки яким потрібні гроші. Муж то ваш яким чином до інвалідності вашої мами? Заробляє, дає. Але ваша мама це тягар. Це теж треба враховувати, а не закривати очі.
Ксерокопия ночи• 05 марта 2025
Ответ дляВумна, аж страшно
А до чого тут пралка, якщо окрім пралки та іншого на тобі все, від закупів у магазині до вивчення уроків з молодшими дітьми і так далі, а у автора чоловік на дивані, нема ні машини ні зайвих коштів на таксі, нема швидкої перспективи одразу мати кращу роботу. Так нажаль нема у родинах з такими чоловіками гарного заробітку і життя. Повірте мені навіть сама міцна і працьовита в світі жінка яка вміє крутитись, не вивезе такого щастя на собі довго, коли чоловік наче третя дитина і все що вміє робити це притягти додому мінімалочку і лягти собі дивитись тєлік поки дружина обтікає..це велика біда. Чи ви вважаєте що ні і то є нормально для вас?
Ви забули про ще одну дуже дорогу ’дитину’. Про маму інваліда . Я так розумію що поки автор в декреті була чоловік і мати автора забеспечував.
автор PORKA • 05 марта 2025
Ответ дляКсерокопия ночи
Ніяк. Я до того що я допомагаю мамі, тож мої гроші в бюджет сім´ї не йдуть.
Ксерокопия ночи• 05 марта 2025
Ответ дляYeva-c21c
Для меня тоже, а вырастить их ещё попробуй, ведь это 24/7 быть занятой, если с двумя то двойная нагрузка и дольше декрет.Когда же ей деньги зарабатывать?
Діти дорослі. Тепер до пенсії згадувати що була в декреті? Он жінки працюють з малими дітьми. У нас працює жінка з дитиною 2 роки, в окремому кабінеті і нічо, справляється.
автор PORKA • 05 марта 2025
Ответ дляКсерокопия ночи
Ні. Моя мама жила на пенсію трохи підробляла. Коли в мене з´явилася можливість то я їй допомогала.
Ксерокопия ночи• 05 марта 2025
Ответ дляPORKA
А допомагали ви не з сімейного бюджета? Оце ті гроші що ви тоді могли відкласти і купити машину.
автор PORKA • 05 марта 2025
Ответ дляПургену мне
Вся ваша робота, продаж бу не потрібу на олх, як я і казала, мама і так би могла допомгти з дітьми, то інвалідом була, забули вже? Пішов би і не допомогав взагалі, така наївна. Купа відмазок не зрозумілих, а по факту просто лінива інфантилка, яка ще меньше зробила, ніж чоловік...
Ви погано читаєте, продавала речі коли діти були малі і я не могла вийти на роботу. Мама не могла допомогти з дітьми бо ми жили за 100ки.
автор PORKA • 05 марта 2025
Ответ дляСкіфська пектораль
Это называется успешное свое дело
Знову все перекрутили. Олх продавала коли діти були геть малі, а коли підросли тоді була своя справа. Читати треба правильно, я про це писала.
автор PORKA • 05 марта 2025
Ответ дляПургену мне
Не смішіть мене і не називайте продаж бу хламу на олх роботою
Я не називала продаж бу на олх роботою, читайте нормально. Продаж був коли діти були зовсім малі, а коли підросли працювала.
Ксерокопия ночи• 05 марта 2025
Ответ дляPORKA
От як у вас це в голові укладається? У вас сім´я, а те що ви заробляєте і витрачаете на маму, то не сімейний бюджет а ваш. От конкретно ці гроші ви не витратили на ремонт, і не на дитину. Але проблема не в обставинах, а в чоловіка, що ви йому не допомагаєте зібрати гроші на ремонт, а оплачуєте рахунки мами. А потім порівнюєте його доходи і доходи колег, у яких нема мам що потребують грошей. Коли кожен никає гроші , ви мамі, він собі на лівий рахунок, то за рахунок цих ничок ваш сумісний щоденний бюджет зменшується. На суму ничок.
автор PORKA • 05 марта 2025
Ответ дляЗоряний Шлях
та ремонт вона одного разу у дитячій кімнаті зробила
і справа своя була - б/у на олх продавати
Олх це не своя справа, чого ви це приплели?; на курси я писала ходила то для чого, щоб на олх бу продавати, ну чому я дивуюсь порадниці нормально читати не вміють, ухватили і понеслось. ..
автор PORKA • 05 марта 2025
Ответ дляОдяг та сумки
чомусь я так і подумала усе взаємопов´язано. Я теж до 30 років чекала. А потім чоловіку прийшлося підтягуватися до мене- щоб кращого не знайшла. Правда ремонти ми з чоловіком капітальні два пережили. Два житла міняли. А кімнату переклеїти чи пошпаклювати то для мене...і сама можу
Повністю нові меблі купила, два ліжка, два матраци, два столи, полиці різні великий шкаф купе, да і шпалери сама поклеїла. Це по вашому три копійки коштує? Замовляла під мої розміри щоб максимально по розмірах все було. Шпалери то не ремонт.
автор PORKA • 05 марта 2025
Ответ дляКсерокопия ночи
Ні не з сімейного.
автор PORKA • 05 марта 2025
Ответ дляКсерокопия ночи
Мені мамі не допомогати треба було. В колег жінки не працюють. Так що не порівняти
Ксерокопия ночи• 05 марта 2025
Ответ дляPORKA
У нас пів кідстафа не працює, але гроші заробляють. Те що вам на корпоративі сказали, то нічого не значить.
Ксерокопия ночи• 05 марта 2025
Ответ дляPORKA
Ні не з сімейного.
Ото тому що ви це не розумієте так і живете. Кожен никає собі.
Ксерокопия ночи• 05 марта 2025
Ответ дляPORKA
Ремонт хоч 100 тис затягнув?
ДлинноНожка• 05 марта 2025
Ответ дляPORKA
Поганого нічого, коли не тоді коли купуєш продукти не які хочеться, а які дешеві і по акціях. Син то має поняття,але від цього йому має одразу не хотітися нічого. Мені стидно перед сином , а чоловіку ні. І так виростуть. Нащо старатися.
Автор, 5 штук за обувь ребёнку, который ща год-два ещё вырасти может - дофига. И это у нас доходы неплохие. Когда были доходы ’скромная еда+комуналка+ бюджетный отдых’ - я в сторону дорогущих вещей не смотрела даже.
автор PORKA • 05 марта 2025
Ответ дляДлинноНожка
В 15 лет уже не виросте. І це не моя забаганка, а син просив
автор PORKA • 05 марта 2025
Ответ дляКсерокопия ночи
Ремонт хоч 100 тис затягнув?
Ні звісно. Але чоловік взагалі немав тоді гроші на ремонт, а дітям в школу треба було робити. В ті часи стільки на ремонт не треба було
автор PORKA • 05 марта 2025
Ответ дляКсерокопия ночи
Хто никає? Він сказав твоя мати твої проблеми, треба допомагати, за свої , я не дам.
автор PORKA • 05 марта 2025
Ответ дляКсерокопия ночи
Так звісно три роки сидячи на удальонці я не бачила ні рахунків, ні звітів по роботі, ні дзвінків не чула. В базу він заходить в ноутбуці там все видно. Рахувати я вмію. Якщо колега продав на мільйон, а мій на 150тис за місяць то мабуть бонуси будуть не однакові? Чи як?
Ксерокопия ночи• 05 марта 2025
Ответ дляPORKA
Яка сфера?
Ксерокопия ночи• 05 марта 2025
Ответ дляPORKA
Це значить що він никає приблизно стільки скільки ви віддаєте на допомогу мамі. І Це чесно. Він не оженився на вашій мамі, і не повинен її утримувати. І коли золоті гори обіцяв, то розмов що частина золотих гор відійте мамі теж не було. Чи не так?
автор PORKA • 05 марта 2025
Ответ дляКсерокопия ночи
Яка сфера?
Пов´язано з електрикою. Лотки короба профілі для кабелів.
Ксерокопия ночи• 05 марта 2025
Ответ дляPORKA
В продажах не все залежить від того скільки ти бігаєш і копаєш. Тут 2 причини, або хтось, з ким ви порівнюєте чоловіка, має дуже гарних знайомих що забезпечили ті договора, або продажник від бога.
Не у всіх є талант. У вашого чоловіка нема таланта. І що йому тепер робити без таланта та крутих знайомих?
автор PORKA • 05 марта 2025
Ответ дляКсерокопия ночи
До чого золоті гори і його обіцянки до моєї мами? Те що частину свого доходу допомагаю їй, то що?! А те що залишається витрачаю на власний розсуд. На себе або дітей. А не на їжу чи ремонт чужої квартири.
Ксерокопия ночи• 05 марта 2025
Ответ дляPORKA
Ваш чоловік на удаленке. Ви знаете де чоловік може добути нових кліентів? Можете замість нього зробити мільон продаж?
автор PORKA • 05 марта 2025
Ответ дляКсерокопия ночи
Не заводити сім´ю. Його ніхто не змушував і за язика не тягнув.