PORKA• Изменено 05 марта 2025

Я хочу бути моїм чоловіком, нічого не хоче і його все влаштовує

От на мене останні роки, прям ’озарение’ прийшло. Що мій чоловік, який мені обіцяв багато чого, на початку нашого життя. Нічого не реалізував, не тому що, щось не вдалося, а просто йому це не треба! Його все влаштовує. 38років людині ні власне житло, ні власну машину, йому не треба. Заробляє так собі вистачає на їжу та комунальні. Двоє дітей якось виростуть. І це не сталося зараз через війну. Це було і до. Тільки мені весь сказано ну ось трошки почекай, в мене такий проект буде заживемо, а потім проект не зайшов, або ’заживемо’ це він приніс +50тис грн раз в півроку. Ні ремонту, ні відпочинку ( раз в рік дуже економно). Його все влаштовує. Ну я не розумію, ну як так можна жити? А тепер ще й війна. І так мені стало погано від того що я стільки років йому вірила, чекала, надіялася, а тепер минуле не вернеш, молодше не стаєш, шансів що щось зміниться поки немає, тільки гірше стає.
Знаю що мені тут напишуть... Але я просто хотіла виговоритися.
Пургену мне• 06 марта 2025
Ответ дляPORKA
Так і чоловік мій не вдаха теж.
Ну так, яке їхало таке і здибало, Бог панує, ви ідеальна пара
Допоможіть знайти• 06 марта 2025
Ответ дляСтильна штучка
Бо поки допетраєш це на власному досвіді, може бути вже 2 дитини. Ще буває, що жінки дійсно хочуть 2+ дітей. Такі вже ми мамки. Я от дізналась, що 2 дітей - це багато, коли вони в мене вже були))) Коли я була молода, ніхто про це не казав.
Та нет много это 5-ро
А 2- е супер
Дети вообще странная штука
Кому то в награду, кому то в наказание, а кому то нет и все :(
Допоможіть знайти• 06 марта 2025
Ответ дляПез Году Неделя
А в чем достижение? Родить -это не достижение. Воспитать , что-то дать ребёнку-это достижение
Дети это достижение ! И родить и воспитать и что то дать ( я так понимаю для вас достижения это чисто материальные вещи )
Допоможіть знайти• 06 марта 2025
Ответ дляБурундучиха
Вам теж таке попалось?((
В смысле муж ?
Нет у меня замечательный бм, возможно если попался вам был бы за счастье, а мне нет :(
Допоможіть знайти• 06 марта 2025
Ответ дляПез Году Неделя
Знаете, есть немало семей, где дети растут, как бурьян.
Ну это крайности
Допоможіть знайти• 06 марта 2025
Ответ дляЯкаКраля
вы тоже не замечали, что муж не может заработать на тот уровень жизни, который вы хотите? И так 21 год подряд?
Да
Диверсификация• 06 марта 2025
Ответ дляPORKA
Так і чоловік мій не вдаха теж.
Абсолютно точно, обоє рябоє.
Тема звучить ’Я хочу бути моїм чоловіком’. Так Ви і є точно така як він.
Пез Году Неделя• 06 марта 2025
Ответ дляДопоможіть знайти
У многих заканчивается на родить. А это не достижение
Одяг та сумки• 06 марта 2025
Ответ дляPORKA
Повністю нові меблі купила, два ліжка, два матраци, два столи, полиці різні великий шкаф купе, да і шпалери сама поклеїла. Це по вашому три копійки коштує? Замовляла під мої розміри щоб максимально по розмірах все було. Шпалери то не ремонт.
ну коли ви купили вам привезли встановили - ви затратили часу свого(((( Я так розумію у вас зп середня...Без супер доходу. Ось і чоловік в вас такий як ви. Зп заробля тай усе йому подобається.
Принци 5% достаються інші 45 принця вирощують - задумайтесь
Тектологиня 80lv• 06 марта 2025
Ответ дляКудлата хмаринка
Ви думаєте всі чоловіки в декреті закривають всі фін потреби..на жаль ні
До заміжжя склала гарну фін.подушку і мені вистачало плюс тут на кідстафі сп вела
Без підробітку не була ніколи навіть в декреті
звісно ні просто у кожної ж жінкі свої потреби-хтось їсть кашу, а хтось хоче ікру, й коли жінка просить ікри а він тільки на кушу спроможний, то що ви з нього хочете, це ж ви за нього заміж виходили, це ваш вибір., помилка жінки-що в неї на меті було вискочити заміж, а потім ще народили дітей, от й живуть в обідах на такого чоловіка, й дорікають що вони йому дітей народжали.
Сундучок с каникулами• 06 марта 2025
Багато хто тут пише, що автор мала сама заробити і сама чогось досягти. Ось я приклад, багато заробляю, кудись постійно біжу, навчаюся, ворушуся. А от чоловік - ні. Виникає питання - а нафіга воно мені треба?
Як сім´янин він чудовий, в нас непогані відносини, діти, будинок, багато чого він робить, але в плані роботи взагалі сидить і не ворушиться. До війни ще більш-менш, а зараз взагалі капець.
Це дуже важко самостійно нести відповідальність за забезпечення сім´ї.
ЯкаКраля• 06 марта 2025
Ответ дляДопоможіть знайти
Да
Тогда вам стоит предъявлять претензии в первую очередь к себе
ЯкаКраля• 06 марта 2025
Ответ дляСундучок с каникулами
Я не считаю что автор должна была все сама заработать, я думаю, что это странно жить 15 лет с человеком, а на 16й такая внезапно ’ну что за муж, что за неудачник, обещал мне звезду с неба, и где она???’ Вы ведь не на 16й год совместной жизни поняли, что ваш муж не добытчик? Раз живете, значит плюсы перевешивают. Или перевешивали. Раз задумываетесь, а надо оно вам дальше.
Виправлялочка• 07 марта 2025
Ответ дляPORKA
Ну да треба було за нього заміж не йти , хто ж знав(
Найдите себе серьезного иностранца на сайте знакомств и живите свою лучшую жизнь. Иностранные мужчины не такие капризные как наши. Надо только найти подходящего.
Допоможіть знайти• 07 марта 2025
Ответ дляЯкаКраля
И что дальше ?
Предъявляю И ?
ЯкаКраля• 08 марта 2025
Ответ дляДопоможіть знайти
И что дальше ?
Предъявляю И ?
ну, теперь разбирайтесь как выгребаться.
Допоможіть знайти• 08 марта 2025
Ответ дляЯкаКраля
Спасибо, п...з совет !!!
ЯкаКраля• 08 марта 2025
Ответ дляДопоможіть знайти
Спасибо, п...з совет !!!
А вам нужен совет? Тогда давайте больше вводных: работаете? кем? недвижимость на кого оформлена?
Допоможіть знайти• 08 марта 2025
Ответ дляЯкаКраля
Нет, не нужен, у меня все ок с работой и недвижимостью. С личной жизнью неочень это да.