PORKA• Изменено 05 марта 2025

Я хочу бути моїм чоловіком, нічого не хоче і його все влаштовує

От на мене останні роки, прям ’озарение’ прийшло. Що мій чоловік, який мені обіцяв багато чого, на початку нашого життя. Нічого не реалізував, не тому що, щось не вдалося, а просто йому це не треба! Його все влаштовує. 38років людині ні власне житло, ні власну машину, йому не треба. Заробляє так собі вистачає на їжу та комунальні. Двоє дітей якось виростуть. І це не сталося зараз через війну. Це було і до. Тільки мені весь сказано ну ось трошки почекай, в мене такий проект буде заживемо, а потім проект не зайшов, або ’заживемо’ це він приніс +50тис грн раз в півроку. Ні ремонту, ні відпочинку ( раз в рік дуже економно). Його все влаштовує. Ну я не розумію, ну як так можна жити? А тепер ще й війна. І так мені стало погано від того що я стільки років йому вірила, чекала, надіялася, а тепер минуле не вернеш, молодше не стаєш, шансів що щось зміниться поки немає, тільки гірше стає.
Знаю що мені тут напишуть... Але я просто хотіла виговоритися.
Фрекен бок• 05 марта 2025
Ответ дляПургену мне
зараз такі часи, що навіть таке підбирають
Вот и я к тому.
Да, это несправедливо и плохо. Да, так не должно быть.
Мы можем сколько угодно возмущаться.
Но такова реальность, мужика быстро приберут к рукам
Если он не пьет, нормальный в быту, то еще и за счастье многим будет
Ирина-bbd0• 05 марта 2025
Ответ дляPORKA
Ну так треба мабуть заробляти на бензин. А не сидіти і казати що немає. Є службова машина, так він навіть її не хотів 5років брати ?! 5років йому клали ключі від машини на роботі, а він відмовлявся. При тому що ТО ремонт і бензин для відряджень за рахунок фірми.
А может он боится/не хочет за руль.
Пургену мне• 05 марта 2025
Ответ дляPORKA
Наче він такий же гарний як колись? Лисіє пузико росте. Були б гроші і я б краще виглядала б.
Так заробіть
ЯкаКраля• 05 марта 2025
Ответ дляPORKA
Якби я сама на це все заробила нащо мені тоді взагалі чоловік?
ну так почему вы лет десять назад мужа не поменяли?)))) Если подходить к вопросу так как вы, то нужно очень внимательно следить за своим подопечным, и если намечаются признаки того, что ваша ставка не сыграла, предпринимать что-то. А вы просто амебой сидели, а теперь кто-то виноват.
неДоПриличий• 05 марта 2025
Ответ дляГолена блондинка
Так, дуже коректно поливати брудом власного чоловіка і продовжувати сидіти з ним. Також чудовий приклад для дітей
Ну автор выговорится и забудет
А то овно что на нее вылили, с теми авторами и останется
Ибо источник то у них
автор PORKA • 05 марта 2025
Ответ дляКанделаки
а ми з чоловіком на рівних правах. Він мені нічого не должен і квартири, машини мені від нього не потрібно, сама купила і можу купити без нього. Не сиджу і не очікую, щоб він вирішив мої проблеми. Ми разом, бо нам добре
Да не вопрос, навіщо було мені обіцяти? Що все буде. Весь час? Якби я раніше зрозуміла що нічого не буде, то я б раніше і пішла б , поки мені було де жити окремо ( через війну тепер немає). Я ж хотіла родину ,дітям батька. Я сама без батька виросла рано помер. То наче приводу для розлучення типу мало заробляє, тому діти ростуть без батька не достатньо.
Отчебучкина• 05 марта 2025
Ответ дляИрина-bbd0
А может он боится/не хочет за руль.
Чоловік сестри такий, боїться і не хоче. Купив сестрі, прекрасно вона управляється. Ї його підвезе або забере, і машина це взагалі комфорт. Вважаю в сім´ї без різниці, хто водій.
автор PORKA • 05 марта 2025
Ответ дляБяки-козяки
Я розумію логіку чоловіка щодо покупки машини.
Так, машина це комфорт.
І можливо ви хочете її собі для якогось статусу.
Але якщо в ній немає реальної потреби і вигоди для сім´ї то який сенс її купувати?

Я не думаю, що з самого початку, коли чоловік обіцяв хороше життя з ним, то він мав на увазі бізнес, квартири, машини, чотири рази на рік відпочинок за кордоном і т.д.

Можливо під хорошим життям він мав на увазі більш прості речі - криша над головою і забезпечення всім необхідним. Здається в цьому плані він все виконав.
Так це ж не тільки про машину. Нащо посудомийка, нащо ремонт якщо шпалери від стін не відпали, нащо сину кросівки за 5тис які він хоче якщо можна підробки за 2тич купити. Машина то як один з прикладів навела
неДоПриличий• 05 марта 2025
Ответ дляФрекен бок
Вот и я к тому.
Мы можем сколько угодно возмущаться.
Ну и пусть берут. Вы ж не расстраивайтесь когда кто-то грязь из лужи в пакет берет себе?
Фрекен бок• 05 марта 2025
Ответ длянеДоПриличий
Да мне-то пусть берут
Но автора порвет на кусочки, если кто-то заберет)
Допоможіть знайти• 05 марта 2025
Ответ дляФрекен бок
Да, не поверите. У меня много таких примеров.
Есть женщины 45 + со своим небольшим бизнесом, которого вполне хватает. Например из реальных знакомых, 50+ свое кафе с наливайкой, ездит на внедорожнике мерс, мужу 40+, просто сидит дома. Путешествуют, отдыхают, кофе он ей варит. У него 2 детей от бывшего брака. Она всем довольна.
Еще одна женщина 45, у нее точки на рынках с одеждой. И тоже муж уже лет 10 дома сидит, идиллия. И тоже немного младше, разведен, ушел без всего от жены и детей
Что характерно, наблюдаю их, все всем довольны. И они сами и мужья. Живут оба на расслабоне

Жилье у новых жен есть свое. Алименты их вообще не смущают. В быту мужья нормальные, не пьют. Что им еще надо
А вы рассуждаете с точки зрения нищего человека, когда алименты это целое событие и брешь в бюджете
Ну почему нищего нет, как по мне у автора нормальный подход.
А про женщин из вашего примера да у меня тоже есть несколько таких пар где женщины работают а мужья дома сидят, но женщины работают скажем так на деньгах мужа, которые он заработал ранее.
А тех из вашего примера мне даже жалко, ужасно когда женщина паровоз.
Ирина-bbd0• 05 марта 2025
Ответ дляОтчебучкина
Ну на служебной видимо не покатаешься так
Там системы стоят для контроля передвижения
неДоПриличий• 05 марта 2025
Ответ дляPORKA
Этот мужик испортился
Думайте сами

Иногда выгодней ему на голову детей и пойти самой зарабатывать
Как плюс- муж будет у вас просить на трусы
И готовить борщ. Пока вы с любовником))
автор PORKA • 05 марта 2025
Ответ дляБяки-козяки
Так, машина це комфорт.

Квартиру обіцяв щоб дітям по окремій кімнаті, подорожі закордон. А в результаті були на морі коштом його батьків, бо сам на це не заробляє. Необхідне це тільки їжа?!
Ирина-bbd0• 05 марта 2025
Ответ дляPORKA
У вас разные потребности просто
Нужно разойтись и каждому строить жизни уже отдельно.учитывая интересы детей
неДоПриличий• 05 марта 2025
Ответ дляФрекен бок
Да мне-то пусть берут
Ниче страшного. Залатает себя т дальше пойдёт
Иногда случается влюбиться в идиота
пАлАвинкА• 05 марта 2025
Ответ дляКофе в лобби
развод не???????????
Ага, новый перспективый в неё влюбится и все отремонтируют в момент
Голена блондинка• 05 марта 2025
Ответ длянеДоПриличий
Ну автор выговорится и забудет
Ибо источник то у них
Звичайно, і продовжить автор своє незадоволене нереалізоване життя, і навчить йому своїх бідолашних дітей- чудове досягнення!
Ирина-bbd0• 05 марта 2025
Ответ дляPORKA
А в какой точке он потом поломался.что ничего из обещанного не получилось ?
И это же не за один день?
Кофе в лобби• 05 марта 2025
Ответ дляпАлАвинкА
я нашла быстро, т е меня.
Кіна не буде• 05 марта 2025
Ответ дляPORKA
Разводитесь)
неДоПриличий• 05 марта 2025
Ответ дляГолена блондинка
У вас что-то личное?

Или встретит с адекватными мозгами мужчину
Отчебучкина• 05 марта 2025
Ответ дляPORKA
Просто у вас не було прикладу до одруження, що мужики великі балаболи, особисто ті, хто не робить те, що обіцяє. Так вони собі ціну набивають. Тепер ви знаєте, хто пи@дить, вряд чи колись то все робитиме. Нормальний не обіцяє, мовчки робить. Але тепер з цим досвідом вашим що робити? Подумайте. Є донька? То хоч їх розкажіть, що є пи@доболи, які обіцяють, от їх хай сторониться.
Я одружувалась дуже молода, у 18. І чесно кажу, теж би на обіцянки і казочку повелась. Мені просто пощастило, що чоловік із тих, хто мовчки робить. Це не я вибрала такого офігенного, це діло везіння було. Бо реально не знала, яким буде отой курсант.
ЯкаКраля• 05 марта 2025
Ответ дляPORKA
Вы и детей учите не брать ответственность за свои решения? Вы им очень плохую услугу оказываете.
Отчебучкина• 05 марта 2025
Ответ дляИрина-bbd0
До чого тут служебне авто?) Я мабудь пропустила десь цю інформацію.
Фрекен бок• 05 марта 2025
Ответ дляДопоможіть знайти
Ну их все устраивает
Я пока писала, еще несколько примеров вспомнила, и все живут давно уже.
Еще одна лет 60+, в СССР была где-то в министерстве культуры. Нахапала квартир в центре Киева, сдает. Я так с ней и познакомилась. Тоже на расслабоне, с личным водителем катается. И совсем не паровоз, не перенапрягается
Муж младше лет на 15, живут себе прекрасно
Деньги есть, комфортная жизнь

Еще одна, гадалка) Лет 15 живут и живут хорошо. Муж на 15 лет младше. Ушел к ней в одних трусах)
Берет на себя какие-то вопросы по мелочи, продукты купить например. Не перетруждается. Все всем довольны
ЯкаКраля• 05 марта 2025
Ответ дляPORKA
Интересно, вы сами себе этот ’огонь’ смайлик поставили?)
По теме: ну слушайте, сколько лет вы с мужем живете? Сколько человеку может понадобиться времени чтобы понять, на что способен эго партнер, а на что нет? Ну два года. Три. Ок, ну пять. При чем тут что и кто говорит, ваша голова где в этот момент?
Голубая фишка• 05 марта 2025
он не должен осуществлять ваши мечты и оправдывать ваши ожидания.
у него вот такой взгляд на жизнь - маленькая квартирка, дети в дворовой школе, с 8 до 18 на работе, вечером комп. Он обычный среднестатистический мужчина-омега. как тут большинство мечтают. Сидит дома, покладист, отдает зарплату, не скандалит, секс есть.)))
Ирина-bbd0• 05 марта 2025
Ответ дляОтчебучкина
автор PORKA • 05 марта 2025
Ответ дляЯкаКраля
Двоє дітей, 6років не досипу хвороб садочків гуртків підробіток як білка, мама інвалід. Допомоги з дітьми не було, бабусь, ну на няню тим паче. Два роки більш менш, своя справа невелика. А потім карантин, війна. От і маємо що маємо.