PORKA• Изменено 05 марта 2025
Я хочу бути моїм чоловіком, нічого не хоче і його все влаштовує
От на мене останні роки, прям ’озарение’ прийшло. Що мій чоловік, який мені обіцяв багато чого, на початку нашого життя. Нічого не реалізував, не тому що, щось не вдалося, а просто йому це не треба! Його все влаштовує. 38років людині ні власне житло, ні власну машину, йому не треба. Заробляє так собі вистачає на їжу та комунальні. Двоє дітей якось виростуть. І це не сталося зараз через війну. Це було і до. Тільки мені весь сказано ну ось трошки почекай, в мене такий проект буде заживемо, а потім проект не зайшов, або ’заживемо’ це він приніс +50тис грн раз в півроку. Ні ремонту, ні відпочинку ( раз в рік дуже економно). Його все влаштовує. Ну я не розумію, ну як так можна жити? А тепер ще й війна. І так мені стало погано від того що я стільки років йому вірила, чекала, надіялася, а тепер минуле не вернеш, молодше не стаєш, шансів що щось зміниться поки немає, тільки гірше стає.
Знаю що мені тут напишуть... Але я просто хотіла виговоритися.
ЯкаКраля• 05 марта 2025
Ответ дляPORKA
Двоє дітей, 6років не досипу хвороб садочків гуртків підробіток як білка, мама інвалід. Допомоги з дітьми не було, бабусь, ну на няню тим паче. Два роки більш менш, своя справа невелика. А потім карантин, війна. От і маємо що маємо.
Начнем с начала: кто вы по профессии? Что за небольшое дело?
Vita_Nikolaeva• 05 марта 2025
Ответ дляPORKA
Квартиру обіцяв щоб дітям по окремій кімнаті, подорожі закордон. А в результаті були на морі коштом його батьків, бо сам на це не заробляє. Необхідне це тільки їжа?!
Автор у вас зараз велика образа на чоловіка.
Він вам гарно у вушка закладав, але нездужав. Це його мінус.
Але і ви вушки розвісили і сліпо надіялись - це вам мінус.
Ви ОБИДВА створили ситуацію яку маєте зараз.
Проживіть свої образи, прийміть що очікування~реальність рідко співпадає. Коли емоції пройдуть - голова буде свіжіша і ви зможете змінювати далі щось
PORKA
• 05 марта 2025
Ответ дляИрина-bbd0
А может он боится/не хочет за руль.
Так я просила давай я буду їздити.. так нє не влаштовує так
Ирина-bbd0• 05 марта 2025
Ответ дляPORKA
Автор.ну это же Вы принимали решение о родить двоих при таких исходных.
Ну блин.да.не оправдались ожидания
ЯкаКраля• 05 марта 2025
Ответ дляPORKA
Хотя я спросила почему вы мужа не поменяли, а не почему вы на работу не вышли))) Для того чтобы мужа менять все что вы описали не настолько критично. Вы не с мамой или детьми на свидания бегать будете )
Бурундучиха• 05 марта 2025
Ответ дляPORKA
Надо було (( тоді він був молодий наче амбітний... А я дурна молода вірила
Вам 60?
Допоможіть знайти• 05 марта 2025
Ответ дляФрекен бок
Ну их все устраивает
Я пока писала, еще несколько примеров вспомнила, и все живут давно уже.
Еще одна лет 60+, в СССР была где-то в министерстве культуры. Нахапала квартир в центре Киева, сдает. Я так с ней и познакомилась. Тоже на расслабоне, с личным водителем катается. И совсем не паровоз, не перенапрягается
Муж младше лет на 15, живут себе прекрасно
Деньги есть, комфортная жизнь
Еще одна, гадалка) Лет 15 живут и живут хорошо. Муж на 15 лет младше. Ушел к ней в одних трусах)
Берет на себя какие-то вопросы по мелочи, продукты купить например. Не перетруждается. Все всем довольны
Деньги есть, комфортная жизнь
Да есть разные женщины, я наверное о себе , мне хотелось бы иметь мужчину который умеет зарабатывать деньги лучше чем я.
PORKA
• 05 марта 2025
Ответ дляИрина-bbd0
Ну на служебной видимо не покатаешься так
Там системы стоят для контроля передвижения
Ні. Він нарешті погодився в 23 році , мав отримати ключ, а почалася війна, і тільки через півроку він почав їздити, два роки вже за кермом. Свою все одно не хоче. А мені за кермо службової звісно не можна
Бурундучиха• 05 марта 2025
Ответ дляКофе в лобби
ошибки исправляют
А навіщо?))) Можна ж просто нити і відповідальність на когось перекладати
Ирина-bbd0• 05 марта 2025
Ответ дляPORKA
На,служебной? По трэкам отследят перемещения вне работы и шкандаль
На личную-он не видит необходимости пахать на неё или он сам в себе разочаровался.не сможет заработать
Но Вам этого не скажет
Может другу за пивом
Но Вам этого не скажет
Может другу за пивом
Бурундучиха• 05 марта 2025
Ответ дляPORKA
Якби я сама на це все заробила нащо мені тоді взагалі чоловік?
То навфщо він вам? Я так і не зрозуміла
Допоможіть знайти• 05 марта 2025
Ответ дляЯкаКраля
Интересно, вы сами себе этот ’огонь’ смайлик поставили?)
По теме: ну слушайте, сколько лет вы с мужем живете? Сколько человеку может понадобиться времени чтобы понять, на что способен эго партнер, а на что нет? Ну два года. Три. Ок, ну пять. При чем тут что и кто говорит, ваша голова где в этот момент?
Да ну, я 21 год была в браке и я далеко не дура, но вот так получилось, что обмана не замечала :(
Бурундучиха• 05 марта 2025
Ответ дляPORKA
Я нічого не обіцяла. Навіщо?
Якщо самій на все заробляти нащо тоді чоловік взагалі?
Хоч на щось для себе заробіть. Шо ви взагалі чекаєте?
ЯкаКраля• 05 марта 2025
Ответ дляДопоможіть знайти
вы тоже не замечали, что муж не может заработать на тот уровень жизни, который вы хотите? И так 21 год подряд?
Бурундучиха• 05 марта 2025
Ответ дляPORKA
Я нічого не обіцяла.
Я про кар´єру не мріяла. Не кар´єрист чоловік це знав. Мільйони не заробляю. Якби могла купити сама квартиру нащо тоді взагалі чоловік?
Бо чоловік - величина не постійна)))
PORKA
• 05 марта 2025
Ответ дляИрина-bbd0
У вас разные потребности просто
Нужно разойтись и каждому строить жизни уже отдельно.учитывая интересы детей
Да якщо розлучатися, то дітей я з ним залишу
Бурундучиха• 05 марта 2025
Ответ дляPORKA
Ви не зрозуміли, жити як мій чоловік, нічого не хотіти і щоб все влаштовувало як є..
Вас все влаштовує
Ирина-bbd0• 05 марта 2025
Ответ дляPORKA
Да без вопросов
Я ж написала.учитывая интересы детей
Если дети рыдать по Вам будут? Они разве инструмент в Ваших взрослых разборках?
Я ж написала.учитывая интересы детей
Фрекен бок• 05 марта 2025
Ответ дляPORKA
Ну понятно, дети не особо вам нужны
Просто инструмент навесить проблем на бывшего
Пез Году Неделя• 05 марта 2025
Ответ дляДопоможіть знайти
Думаете 2 детей как то сами по себе родились и выросли, много быта на женщине и да она занималась семьей а он должен был справиться с единственно мужской задачей - заработать деньги !
Знаете, есть немало семей, где дети растут, как бурьян.
PORKA
• 05 марта 2025
Ответ дляИрина-bbd0
А в какой точке он потом поломался.что ничего из обещанного не получилось ?
И это же не за один день?
Нічого немає. Якби намагався а не вдавалося то я б ще зрозуміла. Що ну не всі вміють і можуть. Так навіть на роботі серед колективу він заробляє найменше, інші якось крутяться, чую від його колег, що от хочу побудувати там дачу, чи баню, чи ще щось, а мій нічого не хоче. Сам робити руками не вміє. Кран там чи ще щось це треба наймати. Так би матеріали да самим робити. Ремонт в дитячій перед школою я робила. За власні кошти.
Vita_Nikolaeva• 05 марта 2025
Ответ дляPORKA
скільки вашим діткам років? який вік
Бурундучиха• 05 марта 2025
Ответ дляДопоможіть знайти
Вам теж таке попалось?((
Пез Году Неделя• 05 марта 2025
Ответ дляДопоможіть знайти
Чего рождения детей вы не берете в достижения ?
А в чем достижение? Родить -это не достижение. Воспитать , что-то дать ребёнку-это достижение
Ирина-bbd0• 05 марта 2025
Ответ дляPORKA
Сори.я не хочу Вас обидеть.но вопрос
Зачем и как Вы решились родить второго.если и после первого уже были видны нулевые результаты его деятельности как обещальщика?
Ирина-bbd0• 05 марта 2025
Ответ дляPORKA
Вы тесно общаетесь с его коллегами или работаете вместе? Откуда столько инфы?
Фрекен бок• 05 марта 2025
Ответ дляIshoy
Нет, что бы стоить совместно с человеком семью.
Видимо в Вашем мире счастливых браков не существует
Это ответ автору
Она пишет, что выходила замуж не для того, чтобы самостоятельно покупать квартиры и машины
Но факту годами клянчит их у мужа, который ничего не делает и не планирует
PORKA
• 05 марта 2025
Ответ дляИрина-bbd0
Да без вопросов
Я ж написала.учитывая интересы детей
Вони вже підлітки, чого вони ридать будуть?
PORKA
• 05 марта 2025
Ответ дляФрекен бок
Ну понятно, дети не особо вам нужны
Вони вже підлітки, це я їм вже не дуже треба