PORKA• Изменено 05 марта 2025

Я хочу бути моїм чоловіком, нічого не хоче і його все влаштовує

От на мене останні роки, прям ’озарение’ прийшло. Що мій чоловік, який мені обіцяв багато чого, на початку нашого життя. Нічого не реалізував, не тому що, щось не вдалося, а просто йому це не треба! Його все влаштовує. 38років людині ні власне житло, ні власну машину, йому не треба. Заробляє так собі вистачає на їжу та комунальні. Двоє дітей якось виростуть. І це не сталося зараз через війну. Це було і до. Тільки мені весь сказано ну ось трошки почекай, в мене такий проект буде заживемо, а потім проект не зайшов, або ’заживемо’ це він приніс +50тис грн раз в півроку. Ні ремонту, ні відпочинку ( раз в рік дуже економно). Його все влаштовує. Ну я не розумію, ну як так можна жити? А тепер ще й війна. І так мені стало погано від того що я стільки років йому вірила, чекала, надіялася, а тепер минуле не вернеш, молодше не стаєш, шансів що щось зміниться поки немає, тільки гірше стає.
Знаю що мені тут напишуть... Але я просто хотіла виговоритися.
автор PORKA • 05 марта 2025
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Ну раз автор, не работая, вырастила детей, и не померла с голоду, муж таки что-то зарабатывает, вопрос же у автора в другом- мужа устраивает то, что у него есть, а автор не довольна тем, что он не свернул горы и нет многого, что он обещал- она хотела. Вопрос встречный к автору будет? Или нет?
Де я писала що не працюю? От мені цікаво?
Пургену мне• 05 марта 2025
Ответ дляPORKA
Ага чоловік без житла грошей і аліментами на двох дітей, завидний женіх
зараз такі часи, що навіть таке підбирають
Фрекен бок• 05 марта 2025
Ответ дляКофе в лобби
а кто вам мешал? это сделать?
принципы)
Пургену мне• 05 марта 2025
Ответ дляPORKA
ну а якщо ви працюєте, то чому ще не заробили мільйони?
Ксерокопия ночи• 05 марта 2025
Ответ дляPORKA
Навіщо тоді обіцянки? Навіщо весь казати оце все, для чого?
Він же не тільки обіцяв. Він робив. Переоцінив він себе. Так і ви його переоцінили. Ви з чоловіком опинились не в тому місті, не в той час, не з тими людьми що потрібно. Так буває.
Канделаки• 05 марта 2025
Ответ дляДопоможіть знайти
Для красоты !
У меня встречный вопрос, а вы зачем своему мужу ?
а ми з чоловіком на рівних правах. Він мені нічого не должен і квартири, машини мені від нього не потрібно, сама купила і можу купити без нього. Не сиджу і не очікую, щоб він вирішив мої проблеми. Ми разом, бо нам добре
Допоможіть знайти• 05 марта 2025
Ответ дляПургену мне
Ух, після розлучення заживе, прям товпа бажаючих і мільйони попруть бізнеси
Ну вы же не знаете как будет.
Из моего опыта: финансово мне стало легче, а в целом я не очень довольна отсутствием мужчины в моей жизне :(
неДоПриличий• 05 марта 2025
Ответ дляГолена блондинка
Авторе, тільки одне логічне питання: чого за ці роки досягли ви ( народження дітей не беремо у досягнення). Можливо ви купили квартиру, авто, маєте високооплачувану посаду. І так, вам також четвертий десяток і..? Що ви зробили з того, що собі обіцяли?
Я в восторге
Спермоносец не смог- ему прощаем
Женщина двоих воспитала. Детей в расчёт не берём

Вот что значит бороться за штаны
Бяки-козяки• 05 марта 2025
Ответ дляPORKA
Він каже що він не винен що так склалося.. але при цьому, наприклад каже нащо нам своя машина, на неї ж гроші треба ( заправити, ремонт) ну тобто збільшити свій дохід щоб мати можливість він не бачить потреби. І такого багато це просто як один приклад.
Я розумію логіку чоловіка щодо покупки машини.
Так, машина це комфорт.
І можливо ви хочете її собі для якогось статусу.
Але якщо в ній немає реальної потреби і вигоди для сім´ї то який сенс її купувати?

Я не думаю, що з самого початку, коли чоловік обіцяв хороше життя з ним, то він мав на увазі бізнес, квартири, машини, чотири рази на рік відпочинок за кордоном і т.д.

Можливо під хорошим життям він мав на увазі більш прості речі - криша над головою і забезпечення всім необхідним. Здається в цьому плані він все виконав.
Отчебучкина• 05 марта 2025
Ответ дляДопоможіть знайти
Да ой не парьтесь, карьеристи вас да чуть не затоптали, я вас понимаю у меня тоже такой муж был :(
Подумайте как вам лучше с ним или самой и действуйте.
Які кар´єристи?))) ТУТ 90 % пише з дивана, бо сидять на шії чоловіків, таких же як у автора. Чи щастлива жінка буде таке лайно писати? Тут одна поперед одної ізголяються, хто краще автора задіне і образить. Це від щастя і люблячих багатих чоловіків)))
неДоПриличий• 05 марта 2025
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Разводиться тогда, куда же это годится всем там и скажите, как нам тут пишите- вас обманули.
Вы же после развода заживёте как и мечтали, и все у вас будет.
Развод
Штанам детей. Двоих

Через 5 лет позвонить и спросить: как его машина
автор PORKA • 05 марта 2025
Ответ дляКанделаки
уявляєте, не найвища! Ваш чоловік обіцяв вам золоті гори, цікаво, а ви така ж сама приваблива як і коли познайомились? У вас так само горять очі, ви дбаєте про нього? Бо у вас якесь ’потребительское’ ставлення, все тільки вам А ви що? Ну і якщо вже тут про дітей, то він не перестає бути батьком навіть якщо жити з вами не буде
Наче він такий же гарний як колись? Лисіє пузико росте. Були б гроші і я б краще виглядала б.
неДоПриличий• 05 марта 2025
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
вы ему должны быть музой вообще-то.. может появится муза на стороне
А он ей- не?
Голена блондинка• 05 марта 2025
Ответ длянеДоПриличий
Я в восторге
Спермоносец не смог- ему прощаем

Вот что значит бороться за штаны
І як виховала? Навчила сидіти і чекати і нічого не робити для досягнення своєї мети? А може показала приклад родини, де не брешуть одне одному, мають спільні цілі і досягнення? А може навчила досягати мети?
Elena_Kiev_Solomenskiy• 05 марта 2025
Ответ длянеДоПриличий
А он ей- не?
да. взаимно. отношения или брак- это чтобы улучшить друг друга.
Кинг-Конгша• 05 марта 2025
Авторе, я вас розумію. В мене такий само чоловік, якому нічого не треба. Але я інша, мені постійно щось треба. Тому маємо у квартиру вартістю 170 тис, а не однокімнатну хрущівку, яку він мені пропонував купляти, бо на ’більше ми не потягнемо’. І машину маємо, і відпочинок, і тд. Мені важко це дається, я постійно відчуваю, що я паровоз, а він причепний вагон. Але він тягнеться за мною. Ви ж зайняли позицію сидіти і чекати, але два вагони самостійно з місяця не зрушать
Голена блондинка• 05 марта 2025
Ответ дляPORKA
Так і він при грошах, мабудь, обрав би гарнішу, розумієте?
автор PORKA • 05 марта 2025
Ответ дляПургену мне
Ну і в чому він не правий стосовно авто, якщо в нього грошей немає на бензин? Їздіть на траліку
Ну так треба мабуть заробляти на бензин. А не сидіти і казати що немає. Є службова машина, так він навіть її не хотів 5років брати ?! 5років йому клали ключі від машини на роботі, а він відмовлявся. При тому що ТО ремонт і бензин для відряджень за рахунок фірми.
Пургену мне• 05 марта 2025
Ответ дляДопоможіть знайти
Ну вы же не знаете как будет.
Ну і шо не так я написала?
неДоПриличий• 05 марта 2025
Ответ дляГолена блондинка
А может научила и корректности?
Кофе в лобби• 05 марта 2025
Ответ дляФрекен бок
Да-да!
Я могу пойти и заработать на квартиру легко, но зачем мне тогда муж?
для очень большого дома и члена+ хорошая генетика детей и одной-сложно
Отчебучкина• 05 марта 2025
Ответ дляPORKA
Ну дайте їм фантазувати, що ви геть ніхто і ніщо)) це їх ранковий заряд , щоб далі лопатою кидати какашку.
Один заряджається позитивом, інші наповнюються лайном. Ось прийшли в вашу благодатну тему його з себе викинути. Вам легше, ви пожалілись. А їм взагалі щастя привалило, що змогли пост, який капає коричньовим написати. Всім легше))
неДоПриличий• 05 марта 2025
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
Так там штаны в ушки нассали, детей наделали и сдулись

Так часто бывает
Фрекен бок• 05 марта 2025
Ответ дляPORKA
Да, не поверите. У меня много таких примеров.
Есть женщины 45 + со своим небольшим бизнесом, которого вполне хватает. Например из реальных знакомых, 50+ свое кафе с наливайкой, ездит на внедорожнике мерс, мужу 40+, просто сидит дома. Путешествуют, отдыхают, кофе он ей варит. У него 2 детей от бывшего брака. Она всем довольна.
Еще одна женщина 45, у нее точки на рынках с одеждой. И тоже муж уже лет 10 дома сидит, идиллия. И тоже немного младше, разведен, ушел без всего от жены и детей
Что характерно, наблюдаю их, все всем довольны. И они сами и мужья. Живут оба на расслабоне

Жилье у новых жен есть свое. Алименты их вообще не смущают. В быту мужья нормальные, не пьют. Что им еще надо
А вы рассуждаете с точки зрения нищего человека, когда алименты это целое событие и брешь в бюджете
ЯкаКраля• 05 марта 2025
Ответ дляPORKA
Надо було (( тоді він був молодий наче амбітний... А я дурна молода вірила
вопрос в том почему вы все это время ждали чего-то от него, а не начали делать что-то сами. Какая у вас профессия?
Голена блондинка• 05 марта 2025
Ответ длянеДоПриличий
А может научила и корректности?
Так, дуже коректно поливати брудом власного чоловіка і продовжувати сидіти з ним. Також чудовий приклад для дітей
Пургену мне• 05 марта 2025
Ответ дляБяки-козяки
Так, машина це комфорт.

На хліб з маслом вистачає і норм А автор хоче яхти, брульянти
ЯкаКраля• 05 марта 2025
Ответ дляКофе в лобби
развод не???????????
знаки препинания, не? (видите, какие запятые полезные)
Кофе в лобби• 05 марта 2025
Ответ дляЯкаКраля
щиро дякую))
Пургену мне• 05 марта 2025
Ответ дляОтчебучкина
Та вони пишуть з роботи, ніхто не сидить на шиї чоловіків, немає таких, максимум в декреті і то, а потім сам же чоловік і свекруня випихає на роботу, ішачать всі