Доброго дня! Матусі напишіть будь ласка відповідь , чи робили дитинці щеплення від гепатиту в пологовому? Дякую!
Результат:
вже голосів:
16 (43.24%)
ні
14 (37.84%)
так
7 (18.92%)
пізніше комплексною вакциною
бювет_в_обед• 05 марта в 12:53
Робили, але я відмовилася + потім педіатр також не рекомендувала робити.
Доктор Варвар• 28 марта в 09:11
Я відмовилася, це було 20 років тому. То медсестра принесла малого в палату, каже вже зробили. А поряд мамаша така тютю лежала, то при ній дитині зробили. Я впала в столбняк, а коли прийшла педіатр, якій я відмовила - я дала їй в морду. Скандал був, але зам´яли, тому що їй шепнула, що наступним її перестріне мій чоловік, якого в той момент не було в Україні. Я потім понадруковувала про це листочки і розклеїла по всьому району біля лікарні. Їм тоді вказівки роздали, що принудітельно всім робити. В малого відразу були проблеми по неврології, а це може ще і добавило. Деякі моменти ще залишилися досі.