Библиотекарь• Изменено 05 марта 2025
Купила вперше селеру. Як ви її споживаєте?
Купила стебло. Якась специфічна на смак сира. І чи потрібно її чистити? Дякую 💓
Библиотекарь
• 05 марта 2025
Ответ дляСметчица
а що саме ви купили? Стебла чи коріння?
Ой, не написала! Стебло!
Elena_Kiev_Solomenskiy• 05 марта 2025
-на мелкую терку селеру, моркву, на крупную яблоко, чеснок. заправить салат по вкусу.
- селера, морская капуста, яблоко, морковка, чеснок- салат
-сварить селеру и картошку. помять все в пюре.
Перша скрипка• 05 марта 2025
Натерти корінь на дрібну терку з морквою 1:1, майонез, їсти з оселедцем.:)
Блакитне небо• 05 марта 2025
Я додаю в супи, в гуляш, в овочеве рагу. Сире стебло люблю в салаті з яблуком та оселедцем.
Нічого вдягти• 05 марта 2025
Корінь смажу фрі, в суп замість картоплі, салат з морквою, цибулею, сушеними кальмарами та майонезом.
І ще стільки всього можна придумати.
Блакитне небо• 05 марта 2025
Ответ дляПерша скрипка
Ще смачно просто яблуко, морква, корінь селери. Все на терку для моркви по корейськи, додати трохи часнику та сметани або йогурту без добавок 😋
Мама Чели• 05 марта 2025
Чистить надо, посмотрите в ютубе как. Я омлет с ней люблю, сырую не очень.
Перша скрипка• 05 марта 2025
Ответ дляБлакитне небо
Я пробувала з яблуком багато разів, не моє :) але бачила, часто пишуть, що з яблуком їдять
Сметчица• 05 марта 2025
Але мій найулюбленіший рецепт, це додати стебло до бокалу Кривавої Мері
Ряженка• 05 марта 2025
Якщо не подобається запах, то він і в готовому блюді залишиться такий самий. Не переводьте продукти.
Сметчица• 05 марта 2025
до речі ще люблю цибулевий суп з селерою (+ капуста, перець солодкий та томати, спеції за смаком, люблю погостріше. все залити, довести кипіння, варити до готовності овочів, але люблю трохи не доварювати)
Мені смакує і холодним і гарячим
В курсі діла• 05 марта 2025
Шикарні супи і борщі виходять. Наваристі. Ще тру разом з морквою в салат. Додаю в косервовані помідори. Але перші страви з селерою як і з пастернаком це супер пупер.
ЖивунаБагамах• 05 марта 2025
Не выношу запах, что стебель, что корень. Воняет мне жутко, не ем..не могу..