Дуболом• 05 марта 2025

Хтось зараз надумав виїздити з України?

У світлі подій останніх днів: зупинка поставок озброєння, зупинка надання нам розвідданих, китайці щось там миляться до нас за бойовим досвідом.
Хто що думає робити?
Я в Україні всі три роки, а зараз реально якийсь розпач.
Мороженная курица• 05 марта 2025
Ответ дляДобротная
Я вас дуже розумію. Я коли приїзжала відпочивати на Захід України, то помічала, що культура дуже різниця. Таке враження, що схід України відстає від заходу України років на 50 мабуть(в культурному сенсі). Мабуть чим ближче до параші, тим нижче цінності.
Хоча б хтось адекватний у темі. Дякую
Бо вони їдуть зі сходу, з самого початку війни пропонували від тисячки доларів за квартири,наші у шоці. Але винні ми чомусь
Але так заср..ли місто, що вже неможливо це виносити(
А вони все їдуть та їдуть... Та їдьте ви вже у ту Європу, в яку з самого майдану так хотіли. Але ж ні - Закарпаття їм дайте
аромат Жука• 05 марта 2025
Ответ дляМегрел
Вот админы написали, что не нужно провокаторам отвечать , а просто отправлять жалобы. Чтоб форум не превращался в срач и каждый мог высказать свое мнение, за которое не будут обижать.
Ну давайте, проверим, как это работает на практике
Удалено администрацией...
Khmelnichanka• 05 марта 2025
Ответ дляаромат Жука
В Германии об этом знают?
Знають. І жваво обговорюють.
Добротная• 05 марта 2025
Ответ дляЯкось так і живу
Удалено администрацией...
ЯсноВидящая• 05 марта 2025
Ответ дляДобротная
А откуда приезжали? 😁
Мегрел• 05 марта 2025
Ответ дляаромат Жука
Удалено администрацией...
Якось так і живу• 05 марта 2025
Ответ дляМороженная курица
Хоча б хтось адекватний у темі. Дякую
Удалено администрацией...
ЯсноВидящая• 05 марта 2025
Ответ дляЯкось так і живу
А вы смотрю прям ждали и таки предвидели , судя по нику
Как только автор написала Ужгород, то и ждать долго не пришлось. Тут и дара не нужно 😂
Якось так і живу• 05 марта 2025
Ответ дляДобротная
Удалено администрацией...
Якось так і живу• 05 марта 2025
Ответ дляЯсноВидящая
А вы своя таки в теме 😂
автор Дуболом • 05 марта 2025
Ответ дляМороженная курица
Удалено администрацией...
Ну якщо так, то ми вішаємось,як ужгородці бігають, де попало,як у селі, без правил і навіть по боках не дивляться. Але ж куди усім дітися, якщо така ситуація?
Думаєте,я так хотіла у ваш Ужгород, живучи у Харкові?
Ви в курсі, на скільки обласний бюджет зріс завдяки людям, що приїхали, релркованим підприємствам? Поцікавтеся для кругозору.
Мороженная курица• 05 марта 2025
Ответ дляЯкось так і живу
Удалено администрацией...
ЯсноВидящая• 05 марта 2025
Ответ дляЯкось так і живу
А вы своя таки в теме 😂
Давно тут просто
Злюка бобер• 05 марта 2025
Ответ дляМороженная курица
Хоча б хтось адекватний у темі. Дякую
Удалено администрацией...
Всім шампаньського• 05 марта 2025
Ответ дляМороженная курица
Удалено администрацией...
Якось так і живу• 05 марта 2025
Ответ дляМороженная курица
Удалено администрацией...
Напомню, ога захватывал именно львов)))) после драки кулаками не машут, пришло время собирать камни, карма)))) да и бумеранг
Злюка бобер• 05 марта 2025
Ответ дляВсім шампаньського
Удалено администрацией...
Так она и пишет, что за яныка была, сейчас за рашу видимо
Мюллерная• 05 марта 2025
Ответ дляДуболом
Харків. Але зараз в Ужгороді Впо.
Как вам Ужгород? Говорят со школами там не очень ..какие районы без цыган?
Мюллерная• 05 марта 2025
Ответ дляРожева юбка
Не виїзжала від початку
Але вже нема сил і син підростає тому як би не хотіла але літом змушені,хоча місто моє безпечне
А что за город?
Мюллерная• 05 марта 2025
Ответ дляДобротная
А я за кордоном і може не всі новини знаю, але думаю вже збирати літом чемодани, щоб діти з вересня пішли до своєї школи. Я мабуть щось пропустила.
В будь якому разі українців ще приймають і ви можете виїхати, але зараз наче умови для влаштування погіршилися.
В какой вы стране?
Мюллерная• 05 марта 2025
Ответ дляДуболом
Житло у Харкові, воно є, але ж як там жити.
Как все остальные
Мюллерная• 05 марта 2025
Ответ дляВесела бджілка
Не відмінила, але звузила кількість областей з яких приймають. З Харкова приймуть, тільки треба довести, що ти проживав останній час в Харкові, квитанції про оплату комуналки і таке інше підійдуть
А прописка не катит?
бифидобактерияЖоржик• 05 марта 2025
Ответ дляЯкось так і живу
А шо выпускают мужиков? Чтобы выехать
Вы мужик?)
Мюллерная• 05 марта 2025
Ответ дляДуболом
Я хотіла, щоб дитина вчилась в українській школі, а не дві програми тягла. Тут не про зп мова, а про безпеку. Ми самі себе забезпечуємо, виплати Впо відмінили давно.
Кем работаете?
Всім шампаньського• 05 марта 2025
Ответ дляМюллерная
Кем работаете?
Она не отвечает. 😂 Ясуже спрашивала.
Жена тцкуна скорее всего.
Звезда в шоке• 05 марта 2025
Ответ дляOrganic
Сегодня ровно 3 года, как выехали и не разу не возвращались.
5 марта 2022, Харьков, Пивденный вокзал, 1 я платформа.
И с каждым днём, понимаю, что это было правильное решение.
Моя семья тоже выехала из Харькова в этот день, в переполненном вагоне, почти сутки стоя. Три года живем с одним рюкзаком. Сменили пять стран. Скорее всего осядем в Казахстане
Мюллерная• 05 марта 2025
Ответ дляЗвезда в шоке
Ого.....а какие 5 стран?
Парасюха• 05 марта 2025
Ответ дляДуболом
Саму?
До батька, але син не хоче виїздити(((
Звезда в шоке• 05 марта 2025
.
Мюллерная• 05 марта 2025
Ответ дляЯкось так і живу
Удалено администрацией...
В Харькове тцкашники именно из запада в основном