Дуболом• 05 марта 2025

Хтось зараз надумав виїздити з України?

У світлі подій останніх днів: зупинка поставок озброєння, зупинка надання нам розвідданих, китайці щось там миляться до нас за бойовим досвідом.
Хто що думає робити?
Я в Україні всі три роки, а зараз реально якийсь розпач.
автор Дуболом • 05 марта 2025
Ответ дляДобротная
А я за кордоном і може не всі новини знаю, але думаю вже збирати літом чемодани, щоб діти з вересня пішли до своєї школи. Я мабуть щось пропустила.
В будь якому разі українців ще приймають і ви можете виїхати, але зараз наче умови для влаштування погіршилися.
Якби ж так було, як ви плануєте,я тільки за руками і ногами, не хочу у чуже середовище.
Мороженная курица• 05 марта 2025
Ответ дляДуболом
Харків. Але зараз в Ужгороді Впо.
Удалено администрацией...
Organic• 05 марта 2025
Сегодня ровно 3 года, как выехали и не разу не возвращались.
5 марта 2022, Харьков, Пивденный вокзал, 1 я платформа.
И с каждым днём, понимаю, что это было правильное решение.
Якось так і живу• 05 марта 2025
Ответ дляДуболом
А скільки так зробило у перші дні війни і сидять спокійно на виплатах три роки? Ми з сином сиділи тут, бо ж сім´я. А зараз майбутнє дитини виходить на перший план.
Удалено администрацией...
Молчунья• 05 марта 2025
Ответ дляДуболом
А ми чим можемо допомогти?
Добротная• 05 марта 2025
Ответ дляМегрел
А разве зе вчера не говорил ,что готов на все и на перемирие в том числе?

хотя, учитывая что его слово особо ничего и не стоит, но тем не менее, тенденция же намечена на прекращение войны. Оружие не дают, час назад объявили , что и разведданные прекратили нам давать.... Лопатами конечно же можно немного повоевать, но а как вслепую?
А параша теж каже, що збирається припинити війну і погодитися на взаємовигідні умови?
автор Дуболом • 05 марта 2025
Ответ дляТантрический кекс
Харьков не возьмут, зачем выезжать то? Вернётесь домой.
Дуже сподіваюсь. Син за домівкою скучає, за друзями.
Творю чудеса• 05 марта 2025
Так чего пока бежать? Надо еще смотреть, события только развиваются
Тантрический кекс• 05 марта 2025
Ответ дляДуболом
Ну так все идёт к миру, скоро домой)
Творю чудеса• 05 марта 2025
Ответ дляOrganic
Удалено администрацией...
аромат Жука• 05 марта 2025
Ответ дляМегрел
Удалено администрацией...
Здра, была тема. Это съезд КПСС мы обсудили. А вы где были, фубли отрабатывали?))))
Мегрел• 05 марта 2025
Ответ дляДобротная
Удалено администрацией...
автор Дуболом • 05 марта 2025
Ответ дляМегрел

А путлер в курсі, що війна має зупинитись?
Добротная• 05 марта 2025
Ответ дляДуболом
Ви пишите, що зараз в Ужгороді. Якщо ви там маєте житло і роботу, то не має сенсу виїзжати.
Я намагалася також облаштуватися в Львівській області, але не знайшла таку роботу, щоб оплачувати житло. Як там взагалі люди облаштовуються, для мене загадка. Житло космос, а з.п. копійки.
Якось так і живу• 05 марта 2025
Ответ дляМороженная курица
Удалено администрацией...
Весела бджілка• 05 марта 2025
Ответ дляМороженная курица
Удалено администрацией...
Ви така добра, з такими співвітчизниками як у нас і ворогів не треба
Мегрел• 05 марта 2025
Ответ дляаромат Жука
Вот админы написали, что не нужно провокаторам отвечать , а просто отправлять жалобы. Чтоб форум не превращался в срач и каждый мог высказать свое мнение, за которое не будут обижать.
Ну давайте, проверим, как это работает на практике
Всім шампаньського• 05 марта 2025
Ответ дляаромат Жука
Ви апіздалі с выездом
Почему
Колупалочка• 05 марта 2025
Я наче й стійка, сплю під шпхедами, в укриття нвразу не ходила. Київ. Але останній десь тиждень мене їсть черв´як, може краще виїхати. І якесь відчуття, що ми тут залишилися смертники. Виїхати проблематично, пенсіонерка і багато тварин. Думаю вже починати щось заспокійливе пити.
автор Дуболом • 05 марта 2025
Ответ дляДобротная
В мене знайома за фахом вчитель. Вона з Херсона. Викладала англійську в державній школі+ репетиторство. Каже, що коли приїхала до Німеччини, то з дітьми не могли ніяк відїстися.
Зараз боїться повертатися назад на ту з.п., бо не хоче знову в ніщеті жити. Вона працює не на повний робочий день і їй вистачає, а в Україні пахала вдвічі більше і ледве тянула все. Поки в нас не закінчиться скотсво з чиновниками мільйонерами, то дійсно не має чого повертатися.
А ким там працює?
Не обижаюсь• 05 марта 2025
нє, мене звідси не випреш 🗿
Добротная• 05 марта 2025
Ответ дляМороженная курица
Удалено администрацией...
Я вас дуже розумію. Я коли приїзжала відпочивати на Захід України, то помічала, що культура дуже різниця. Таке враження, що схід України відстає від заходу України років на 50 мабуть(в культурному сенсі). Мабуть чим ближче до параші, тим нижче цінності.
Всім шампаньського• 05 марта 2025
Ответ дляаромат Жука
В Германии об этом знают?
Знают. На днях ответ мне пришел с миграционной. Примут или нет. Примут. Жилье есть.
Мороженная курица• 05 марта 2025
Ответ дляЯкось так і живу
Удалено администрацией...
Якось так і живу• 05 марта 2025
Ответ дляДобротная
Удалено администрацией...
ЯсноВидящая• 05 марта 2025
Ответ дляМороженная курица
Удалено администрацией...
Добротная• 05 марта 2025
Ответ дляДуболом
Вже мало хто сидить на в платах. Вже склалися якісь стереотипи.
Якось так і живу• 05 марта 2025
Ответ дляМороженная курица
Удалено администрацией...
Всім шампаньського• 05 марта 2025
Ответ дляДуболом
Кем вы работаете?
Якось так і живу• 05 марта 2025
Ответ дляЯсноВидящая
Удалено администрацией...
А вы смотрю прям ждали и таки предвидели , судя по нику