Ловлю капці• 05 марта в 19:15
Грижі/припухлості під очима
Взяла приклади з Тік ток, дівчата, в кого таке є, як Вам вдалось їх прибрати? Знаю що роблять блефаро, але не хочу хірургічних втручань. Можливо порадите якісь процедури у косметолога?
Ловлю капці
• 05 марта в 19:46
Ответ дляПотеряласЯ Я...
То ви припухлостей не бачили. На фото все ідеально
Знаю, буває гірше, але мені такі мішки дають втомлений вигляд
Ловлю капці
• 05 марта в 19:47
Ответ дляКопуша
Сделайте лазерную блефаро
Про таке не чула, почитаю відгуки, дякую
Міняйловна• 05 марта в 20:11
Ответ дляЛовлю капці
В мене таке. Нічим крім хірургії це не прибереш
Перемелица• 05 марта в 20:14
У меня есть( косметолог говорит, только блефаро поможет. На такое не согласна пока
Ловлю капці
• 05 марта в 20:46
Ответ дляПеремелица
А рФ ліфтинг в цій ділянці Ви не розглядали? Я зараз знайшла в тому ж тік ток від неллі хіді відео, вона робить і каже що дуже класно дає результат, от і думаю
Перемелица• 05 марта в 21:45
Ответ дляЛовлю капці
Этим вопросом не интересовалась пока
Партизанка• 05 марта в 21:47
Якщо у вас саме грижі є, і не хочете блефаро робити, то спробуйте може Agnes у косметолога. Мені при невеличких грижах, стало краще набагато. Не приємно, і тижня три синяки сходили.