Хвильоватиша• Изменено 05 марта 2025
чи гарно зі сторони подруги казати що моє місто погане
подруга довго жила в Харкові , зараз вимушено живе в обл. центрі на заході вже 3 роки, працює, її чоловік теж цього міста моє теж рідне місто де живуть батьки та друзі, хоча я вже давно живу в Києві
якось зайшла мова про те чи хоче вона тут залишатися і вона почала фу це таке село, я хочу тільки в Харків, кажу так давай в Київ там не село, - а Київ занадто заселений там погано
блін от я сиджу і думаю що в мене язик не повернеться казати при комусь про його місто яке воно погане
як би ви реагували на слова друзів ? це тактовно з боку людини?
Королева краси• 05 марта 2025
Города, которые не село, это только миллионники. И то, смотря в какой район забредешь. После большого города жить в маленьком, наверное, не тот компот, но в маленьких городах тихо, спокойно, по-домашнему, своя атмосфера. Да и большой город... Тот же Харьков, в чем преимущество? Люди тоже бегают по кругу: дом-работа-дом. Театры и прочая развлекаловка далеко не каждый день. Торговые центры? Ну да, только каждый день туда тоже ходить не будешь. Так что разница только в картинке за окном и качестве асфальта на тротуаре.
Хвильоватиша
• 05 марта 2025
Ответ дляЕдинорог помог
а вообще , что плохого она сказала? что село? а с каких пор село стало обидным названием? это скорее про размер и отсутствие привычной инфраструктуры
ок сказано було в негативному контексті про село)
Единорог помог• 05 марта 2025
Ответ дляХвильоватиша
это ваше личное восприятие
13чудоСВЕТА• 05 марта 2025
Ответ дляХвильоватиша
ні рідне місто люблю Київ обожнюю так як і харківʼяни своє, але щоб я при харківʼянину поливала брудом Харків то в голову не прийде , мене ж застрелять) та і я вважаю що казати жителю що його місто фу по цьому жити в ньому і працювати то якось нетактовно
але я зайшла почитати різні думки
ой, а мені здається я вже читала вашу темку про неприємну подругу з Харкова, що вас ображає нерозумінням, що вам також в Києві так страшно, як і в Харкові. Все ніяк не зарахують виконане завдання чи у вас довгострокові зобовязання?
Хвильоватиша
• 05 марта 2025
Ответ для13чудоСВЕТА
то вам здається чи ви впевнені?
просто сенсу казати що та тема не моя ви д все рівно вже так вирішили
Новопоштинская• 05 марта 2025
У вас явно слишком много свободного времени, что вы зациклились на словах подруги. Кстати уверена она сказала вам правду, которая вам колет глаза. В Украине мелкие городки это отстой и это правда
СКИБИДЫШь• 05 марта 2025
Мой родной город тоже подруга обговняла конкретно, когда там по работе была)))) я тоже от него не в восторге, но подруга сама из такого же города невзрачного))) странно это было слышать, ну да ладно)
Снідаю авокадо• 05 марта 2025
Ответ дляХвильоватиша
для чого?
Чтоб жить в вашем родном городе. Он же лучше чем Киев
Хвильоватиша
• 05 марта 2025
Ответ дляНовопоштинская
дивіться є правда а є тактовність і інколи можна виражатися тактовно
на рахунок мого часу, вам що з того? обговорюю собі на форумі ось таку тему ( я не роблю з цього велику проблему) ви ж теж тут сидите і відписуєтесь, якщо вам цікаві інші розділи на цьому форумі будь ласка , в стрічці є на будь який смак теми там про чоловіків, прокол сосків побутову техніку))
Куратор дебошей• 05 марта 2025
Со стороны подруги конечно некрасиво так говориь. Но ее можно понять. Она же там вынужденно живет и этот город ей видимо уже в печенках, хочет домой. Мой родной город тоже село селом, но я его люблю. А вот если бы пришлось жить в чужом такого плана, то я тоже фукала бы.
Хвильоватиша
• 05 марта 2025
Ответ дляСнідаю авокадо
де ви таке прочитали? ви читали взагалі?
Снідаю авокадо• 05 марта 2025
Ответ дляХвильоватиша
Ну так что не так? Подруга ж правду сказала.
Почему вам правда неприятна? Вы даже сама сбежали из своего городка.
Хвильоватиша
• 05 марта 2025
Ответ дляСнідаю авокадо
боже ну з чого ви взяли що я втікала, я переїхала , люблю і своє місто і столицю і Одесу обожнюю , нажаль , не довелося побувати в Харкові але впевнена він теж чудовий
на питання что не так скажу люди будьте тактовніші ми ж не бидлокацапи без виховання
Снідаю авокадо• 05 марта 2025
Ответ дляХвильоватиша
Если город как ’село’, то я так и скажу в обсуждении этого города. Куда уж тактичнее
.