Я-ваш шанс• 05 марта 2025

Удачная личная жизнь, это судьба?

И соответственно неудачна, тоже?
ПампушОК• 05 марта 2025
Ответ дляМандолина Бу
Вспомнилась невестка Оксаны Билозир, которую та протянула в депутатки.
Невестка везде рассказывает, как она из села Тростянец приехала бедная-несчастная, папа простой агроном, поступила в КИМО и всего добилась сама. Про то, что в КИМО училась на платном, а деньги и прочее-от папы-главы района и тоже народного депутата, умалчивает. А так из села, да. И папа, верно, агроном. Так у него в дипломе написано.
Так, я знаю багатьох таких успішних. самостійних достігаторів. І доля, з родиною тут звичайно ні до чого.

Иванка Бур• 05 марта 2025
Зачастую под словами сложный характер скрывается говнистость обыкновенная. И это касается как мужчин так и женщин.
Невозможно наладить личную жизнь если вы ждёте принца (принцессу) а сами (извините) голые босые и в венке.
Нужно не только иметь ЧСВ но и реально смотреть на жизнь.
Подтяжка• 05 марта 2025
Доля плюс мої старання , моя хитрість , сноровка і живу, як кіт в маслі
короткопамятна• 05 марта 2025
Ответ дляПампушОК
Я не питала про вас, я спитала про вашу родину.
Родина вчителів. Бідні як церковні миші
Бавовнятко• 05 марта 2025
Ответ дляИванка Бур
Що саме ви маєте на увазі ´говнистість´?
Подтяжка• 05 марта 2025
Ответ длякороткопамятна
Я двічі виходила заміж. Причому планомірно за людей з кар´єрою, квартирою, цікавих і симпатичних. Бо сама така. Для мене це була як друга робота: спілкуватися, ходити на побачення, наряджатися. Без цього всього 100% я була б одна. А так длубала ту стіну, тому діаманти, шуби і екзотичні острови - мені. З роботою в мене так само. Я ’ достігатор’. Везіння теж є, але % його низький, без пахоти.
Аналогічно і в мене так по життю
От мені все життя липнуть багаті хороші статні чолвіки
Які мене люблять
Вважаю - це доля і все інше в купі)
Подтяжка• 05 марта 2025
Ответ длякороткопамятна
Родина вчителів. Бідні як церковні миші
Знаю багато вчителів нашої школи - всі побудували будинки
А дітям купили квартири в новобудовах
Передмістя Києва
ПампушОК• 05 марта 2025
Ответ длякороткопамятна
Родина вчителів. Бідні як церковні миші
Мої батьки бідні як церковні миші, тому я навчалась в рідному місті, за власні кошти які заробляла на роботі. На той час в мене вже була власна родина і грошей на ВО вже не вистачило. Мене тішить, коли люди розповідають що їм батьки не копійки не давали але як мінімум платили за їжу, навчання, одяг, тощо.
короткопамятна• 05 марта 2025
Ответ дляПодтяжка
А дітям купили квартири в новобудовах
Передмістя Києва
У Вас якісь комплекси? Ви зараз намагатися пояснити собі, чого у Вас не вийшло? 90% мало старалися, 10% не було везіння. Вам видніше, яка з них ви...тему покидаю. Ви токсік класичний

Подтяжка• 05 марта 2025
Ответ длякороткопамятна
Без комплексів по життю я
В мене все складається на ура все життя вже 50 років поспіль

Ваш інтелект мінус
Таке писати
Єрєсь якась
короткопамятна• 05 марта 2025
Ответ дляПампушОК
З 19 років за все плачу сама. Якщо вам так легше. Працюю з 16, якщо це прямо сильно важливо. Але ви не повірите і зараз наставлять фіолетових тьоток дівчата з каси АТБ. Всім удачі!
Мандолина Бу• 05 марта 2025
Ответ дляБавовнятко
Можно я отвечу? Просто знаю одного, про которого говорят, что у него сложный характер. А на самом деле он действительно говнистый. Его со многими хорошими невестами знакомили, так он мог назначить встречу и не прийти и не предупредить. Мог просто уйти под предлогом ’Ой, я сейчас в магазин за вином быстро и вернусь’ и домой уехать. Много врал. Говнистый и непорядочный, потом это все знакомые заметили.
В итоге 47 лет, ни семьи, ни детей, жалуется на судьбу, что остался одиноким непонятно почему. Действительно, непонятно, ага.
ПампушОК• 05 марта 2025
Ответ длякороткопамятна
Ні я особисто намагаюсь пояснити чому в людей виходить. Коли є підтримка і старт, все робити легше. Моральна, психологічна, фінансова, будь яка. Половина успіху залежить від того в які родині ви народились. Що вам заклали від початку. І на ваш шлюб це також вплине. Іноді достатньо того щоб вас любили і поважали
Иванка Бур• 05 марта 2025
Ответ дляБавовнятко
Говнистый характер это скверный характер. Когда цель всей жизни доеб@ться до всего.
Или когда влюбляются в яркую и харизматичную девушку, а потом начинает муж её ломать и делать из нее домохозяйку с кучей детей, а ещё если она сидит дома то становится зависимой от мужа и его денег. Ведь все знают такие пары?!
Например когда человек хочет получить в полное своё владение другого человека (не важно муж жену или наоборот) что бы тот (партнёр) полностью только ему удилял внимание и только ему. Это одна из форм абьюза а точнее я бы сказала рабства.
ПампушОК• 05 марта 2025
Ответ длякороткопамятна
Мені не тяжко, я живу без батьків з 15. З 15 років в мене не було дому. Я знаю що таке виживати і не люблю брехні. Фантастичні історії про достігаторів, успішний успіх мене не надихають бо за ними завжди хтось або щось стоїть. Я не дівчинка з каси АТБ.
Зайканалужайке• 05 марта 2025
Ответ дляОбережнаЯ
ну как сказать судьба....я с бывшим 7 лет была, жили вместе, предложение сделал, прожили еще 2 года, я решила уйти. Бытовой инвалид, ревнивый итп.. Ох как мне сложно было сделать этот шаг, невероятно просто, но поняла, что нужно спасать себя
Уже давно в отношениях с другим, думаем о ребёнке, отношения просто небо и земля. Наконец я нашла своего человека, и он мне спасибо говорит, что я у него есть.
Так что, это не совсем судьба, а выбор
Судьба в том числе. Вы все же встретили своего человека со второго раза, а ведь могли не встретить
ОбережнаЯ• 05 марта 2025
Ответ длякороткопамятна
Я щиро за вас рада. Яка ви молодець, що наважилися! побільше б таких жінок
Дякую. Я тоді всю сім´ю поховала. Одна, забита як сіра миш, так, була яка не яка робота і квартира, але зневіра повна. В 27 років пішла. Просто уявила, свої відчуття, коли буду старою і буду жалкувати, що просрала своє життя, а повернути вже нічого не можна
ОбережнаЯ• 05 марта 2025
Ответ дляЗайканалужайке
да, согласна. Просто сколько женщин терпят брак, вместо того, чтобы уйти и встретить адекватного человека
Зайканалужайке• 05 марта 2025
Ответ дляОбережнаЯ
Вы меня не совсем поняли. Вы могли уйти из брака и не встретить. Но встретили. Я к примеру в браке не была, но своего человека не встретила, во всяком случае пока. Усилия прилагала конечно: сайты знакомств, общение, работа над собой, книги по психологии мужчин. Что это, если не судьба?

ОбережнаЯ• 05 марта 2025
Ответ дляЗайканалужайке
я вас поняла. но если бы я не сделала б выбор, то и не встретила б своего человека. Так что, иногда это выбор быть счастливой, но и судьба. Вам желаю, встретить своего человека как можно быстрее)
Чебураха з перцем• 05 марта 2025
Ответ дляЇжак в панчохах
Ну ви ж розумієте що багато і не красунь дуже вдало заміжні, і навпаки. Моя подруга гарна і доглянута. Спілкується, крутиться і все мимо. Моя сестра геть не така гарна, зустріла свого чоловіка ще в 16 років і живе як в Бога за пазухою. Тоді і не знала що так буде. Так що тут явно доля грає свою роль
Прокоментую дану ситуацію від себе) у мене завжди було багато кавалерів, бо красива) але два 16річних були найкращі, зараз і з дружинами і заміськими будинками
А я досі перебираю і чим далі в ліс, тим хуже зайці😂