lilu1990• 05 марта 2025

Хто ще вірить, що зможе втікти від війни?

І шо у Європі війни не буде?

До 2030 року росія хоче мобілізувати додатково ще 3 млн солдатів і додати до озброєння ще 4 тис танків, – Макрон.

А ви вірте що зможете втікти від війни
PinkMa• 05 марта 2025
Ответ дляLudaSHS
Тему ядерки підняли, це точно не просто так.
Тому що воно завжди з обережністю, якось так
Ще король бритів Чарлз наципив всі регаліі, і нафоткався, там ордена Канади, він же сюзерен,
Фоткався на флоті.
ну так третья мировая на носу, все прекрасно понимают. Я так понимаю раньше все таки были уверены в поддержке США И на то что творит идиотина трамп не рассчитывали
PinkMa• 05 марта 2025
Ответ дляAksinia 111
Он один из немногих, называет вещи своими именами и не лижет жопу хуйлу!
‼️Мы заключили Минские соглашения в 2014 году и РФ их нарушила. Мы не можем доверять соглашениям с Россией, — Макрон

▪️Мир вернется на наш континент только с ’утихомиренной Россией’;

▪️Я хочу верить, что США останутся на нашей стороне, но мы должны быть готовы к тому, что так не произойдет.
именно; Молодец. А как еще? не называть грозить смертями миллионам людей
LudaSHS• 05 марта 2025
Ответ дляPinkMa
Ну так, Ес замислюється га власною парасолькою безпеки, але в них туго і довго йде
PinkMa• 05 марта 2025
Ответ дляLudaSHS
после разговора трампа с Зеленским все несется. Зеленский норм так сбросил маски с уродов во власти в США.
frumoasa17• 05 марта 2025
Маніпуляція цифрами? Мова про додаткових 300 тисяч, а не 3 мільйона.
lisulya• 05 марта 2025
Честно, мені це все нагадує ’посідєлки бабок на лавці’, а не велику політику. Той сказав, той твітнув, костюм обсудили та й розійшлись новості дивитись. Якийсь великий цирк, після якого світ не буде колишнім
LudaSHS• 05 марта 2025
О з Орбаном Зустрічається.
автор lilu1990 • 05 марта 2025
Вибачте, була балістики на кр

До чого договорилися?
frumoasa17• 05 марта 2025
Вже морд наставили.

Selon le chef de l’Etat français, la Russie « continue de se réarmer » et d’ici 2030, « elle prévoit d’encore accroître son armée, d’avoir 300 000 soldats supplémentaires, 3 000 chars, 300 avions de chasse de plus ». « Qui peut donc croire, dans ce contexte, que la Russie d’aujourd’hui s’arrêtera à l’Ukraine ? » « La Russie est devenue, au moment où je vous parle et pour les années à venir, une menace pour la France et pour l’Europe », a-t-il ajouté.
https://www.lemonde.fr/international/live/2025/03/...

Навіть у лачена цифри на фото не співпадають з так званим перекладом.
LudaSHS• 05 марта 2025
Ответ дляlisulya
Зараз така епоха, де багато в чому грають журналісти, що все розбухують , блогери, мережі, що тусуються в цій божевільні і мають на меті профіт. А лідери країн перетворюються за попитом публіки в хайпожерів, популістів
Sova splushka• 05 марта 2025
Ответ дляlilu1990
Всі біжимо у францію
О, у вас новий кумир?
lisulya• 05 марта 2025
Ответ дляLudaSHS
Ну все равно чувствуется, что с возвращением Трампа политика превратилась в ’нужно что-то п..здануть’ со всех сторон. И что самое стремное, что уйло на этом фоне уже не выглядит самым хвореньким
LudaSHS• 05 марта 2025
Ответ дляlisulya
Час піпікнутих дідів, і оточення що це все підтримує і живить
Хитрый Лис• 05 марта 2025
Ответ дляAksinia 111

Я не очень понимаю, что значит ’утихомиренной России’
Как они ее хотят утихомирить?
Пока не получается только отвлекать нами
nennsi• 05 марта 2025
Не будуть кацапи воювати.Вони нещасну Суджу відбивають 7 міс.Купа відео сзч -соч по їхньому.Відправляють калік на костилях на штурма.Вони бунтують але погрози тюрмою і обнуленіем.А от корейске мяско з китайським індійським то проблема.Європу за 2 дні окупують
Aksinia 111• 05 марта 2025
Ответ дляlisulya
На фоне хуйла и трампа, все выгдлядят супер здоровыми и умными . А эти двое, явно из одной палаты.
nennsi• 05 марта 2025
за 3 роки кацап взяв 10 відсотків нашої землі і то на півдні зайшли як по маслу і зброї в нас не було тоді.а 10 відсотків окупавано ще з 14 р.
nennsi• 05 марта 2025
сьогодні була інфа у смі ніби китайці хочуть війська на окуповані відправить як кореці набратись бойового досвіду для подальших війн
nennsi• 05 марта 2025
ваньок більше в 3 рази чим нас.при мясних штурмах великі втрати в них.не піде на війну нормальний узький.а гребуть зеків лохів бідових нариків алкашню.як у золкіна карпенка полонені бічі
Perfect look• 05 марта 2025
А война сейчас не в Европе ? Украина в Азии находится?
Sova splushka• 05 марта 2025
Ответ дляХитрый Лис
Как они ее хотят утихомирить?
Хороше питання.
Але добре, що хоч в принципі вже заговорили нарешті про її утихомирення.
Бо досі була формула ’не дати виграти раші, не дати програти Україні’.
Може, почали прозрівати нарешті?
SantaMonika• 05 марта 2025
Війна в Європі і так йде, якщо ви досі не зрозуміли
І вона йде на території України між сильнішими цього світу
Ирина-bbd0• 05 марта 2025
Ответ дляКокоСина
Та скоро, да. Не дарма хуйло хоче мобілізувати 3 мільйони додіків до 2030 року. Миру хоче дуже
Ну а там и МЕТРО 2033 ))))
автор lilu1990 • 05 марта 2025
Ответ дляSova splushka
Хороше питання.
Може, почали прозрівати нарешті?
Мені більше цікаво шо мерц скаже і буде робити ніж макрон
Yuljwa• 05 марта 2025
Как сейчас можно прогнозировать на 5 лет вперёд, если все кардинально меняется в течение дней?
Мелитрисса• 05 марта 2025
Мир большой, на Европе свет клином не сошелся, не переживайте, кто захочет, убежит. Я в Украине, в прифронтовой области, если что.
иванюся• 05 марта 2025
Надеюсь, что да. Я в такой жопе Европы, что война меня не найдет
Хитрый Лис• 05 марта 2025
Ответ дляSova splushka
Хороше питання.
Може, почали прозрівати нарешті?
Пока это только слова
Ирина-bbd0• 06 марта 2025
Ответ дляTeonaa
А що, у разі чого європа буде мобілізовувати буженців ?
Теона.а куда исчезла Ваша тема о президентах и братском русском народе?
HelterSkelter29• 06 марта 2025
Ответ для_Твоя_подруга
Я тоже читаю и охереваю
Похоже, нам это все ещё надолго
А как же перемирие летом ?