хутряна володарка• 05 марта в 23:28
Хто буде належним відповідачем?
Якщо наприклад лист підписано головою, а виконавець інший, наприклад, секретар
Хто є належним відповідачем у справі про захист честі, гідності та ділової репутації. Секретар чи голова?
Любви вам!• 05 марта в 23:30
Голова бо він ставив свій підпис?
Читав що підписував? Чи п´яний був?
хутряна володарка
• 05 марта в 23:30
Ответ дляТа прям багіня
Голова
Чому? Тому що там підпис?
хутряна володарка
• 05 марта в 23:32
Ответ дляЛюбви вам!
Голова бо він ставив свій підпис?
Читав що підписував? Чи п´яний був?
А виконавець взагалі не причетний? Чи його можна як третю особу залучити?
Бавовнятий Пупс• 05 марта в 23:36
Ответ дляхутряна володарка
у впс зуб на сельскую секретаршу? Голову не поделили?
Федорино Горе• 05 марта в 23:38
Ответ дляхутряна володарка
Відкрийте та подивіться обов´язки та відповідальність кожного і все зрозумієте.
Пульт от линолеума• 06 марта в 08:43
Ви знаєте, ця категорія справ дуже складна. Без адвоката ви будете виглядати смішно в судовому процесі, якщо навіть ви не можете правильно визначити відповідача.
В суд з чим попало не ходять. З таким підходом Результатом буде відмова в задоволенні позову.