Верочка 100%• 06 марта в 00:16

Це круто так спілкуватися з роботодавцем, чи перебор?

По Твіттеру розлетівся пост, де одна дівуля похизувалася скріншотом, в якому вона продемонструвала: як треба спілкуватися з ейчарами. І коментатори розділилися на декілька таборів: одні вважають, що вона вчинила правильно і треба цих роботодавців трохи попускати і превентивно ставити на місце, щоб ринок праці ставав адекватнішим у своїх вимогах до кандидатів. А інші, навпаки, кажуть, що дівчина вчинила недобре і що це поганий тон спілкування. Для неї виділили час, а вона так підвела людину і ще не відповіла розгорнуто, чому вона не прийде. І цей плюсик на скріншоті у кінці ніби демонструє, що: все, тьотя, ти вже неактуальна, немає навіть бажання ціле речення писати - тримай плюсик і сиди шукай лохух далі на свою вакансію.

А ви як вважаєте? Чи правильний це тон спілкування, чи є зайвий гонор та понти?
Результат:
вже голосів: 427
220 (51.52%) Ні, це перебір
207 (48.48%) Все правильно, так і треба
Капуста Маша• 06 марта в 04:19
Ответ дляНе за Будка
Може якби вона у айчара запитала, та б підказала їй де паркуватися. Якщо чужий район, то можна дійсно не знайти парковки, але це не означає, що її нема. Може заклад має свої парко місця чи запропонував би своєму працівнику варіанти - винаймати парко місце десь за рахунок фірми, наприклад. Толку відразу зливатися ще й пишатися цим?
Ми же не знаем, на какую работу претендовала Алина. Может, админом в парикмахерскую. Сомневаюсь, что те могли бы предложить ей парковку, а такую работу можно и в другом месте найти.
Капуста Маша• 06 марта в 04:22
Ответ дляГоворю-балакаю
Нет таких мест, я 15 лет за рулём, родилась и выросла в Киеве. Не будет прямо рядом с точкой - будет через 100 метров. Всегда места есть, за редким исключением.
Вы давно по центру ездили?
Капуста Маша• 06 марта в 04:30
Ответ дляВерочка 100%
Так, от саме за це їй і дорікають. Що якби вона відмовилась від співбесіди тоді, коли ейчар уточнила - прийде, чи не прийде. Тоді це було б нормально. А коли на уточнення - ви будете? Вона відповіла - так. А потім каже - ні, я передумала, то це, типу, неповага і вона негідно вчинила з ейчаром. Хоча як би правильно було в цій ситуації? Все ж таки прийти на співбесіду? І це те ж би була марна трата часу, бо дівчина на 100% не хотіла б там працювати і прийшла чисто заради поваги, бо для неї виділили час.
Вы посмотрите на время сообщений Алины. Она приехала вовремя. Встреча на 10:30. Видимо, когда ей прислали сообщение, будет ли она, Алина уже минут 5-10 искала, где припарковать машину. Время 10:28. Потом, прошло еще 12 минут и в 10:40 Алина пишет, что отказывается от встречи. Т.е увидя, что парковка у нее заняла , как минимум, более 10 минут времени, прислала сообщение об отказе.
Копирайторша• 06 марта в 05:15
Ответ дляВерочка 100%
А ви б не прийшли на співбесіду, якби опинились в подібній ситуації з парковою?
А навіщо йти на спіабесіду, якщо мені вже не підхожить? якщо Аліна, кожного ранку матиме проблему, де запаркувати машину то навіщо така їй робота?
автор Верочка 100% • 06 марта в 06:02
Ответ дляКопирайторша
От за це він і пред´являють обурені такою поведінкою коментатори, що вона не уточнила усі ці моменти з парковою, якщо це для неї так важливо, і через це створила людям проблеми. І в інтернеті потім ще вихваляється, як круто вона вчинила. Це, типу, як записатися на прийом до лікаря, і в назначений день їй дзвонять, уточнюють, чи вона прийде сьогодні, відповідає - так, вже в дорозі. І потім, через 20 хвилин - я не буду, мені не подобається ваша парковка.
Латексне альтер ЕГО• 06 марта в 06:25
У девушки явно все ок с самооценкой. Ее не устраивает что-то, она об этом сказала. Но так могут делать люди, которые как специалист что-то из себя представляют, у нее явно нет страхов что она не найдет другую работу
Латексне альтер ЕГО• 06 марта в 06:27
Ответ дляВерочка 100%
Вообще, это задача работодателя как бы. Думать о парковке сотрудников.
Ліньки гуглить• 06 марта в 06:28
Ответ дляВерочка 100%
Зараз, до речі, багато роботодавців скаржаться на покоління 2000х, що вони, типу, надто вибагливі і перебірливі. Старше покоління більш стримане і готове змирятися з якимись неадекватними умовами. Тоді як молодь цього уникає, бо всі такі психологічно пропрацьовані і цінують себе, свій комфорт, свої кордони. Щось не подобається - встала, пішла і забула. І цей плюсик на скріншоті у кінці ніби демонструє, що: все, тьотя, ти вже неактуальна, немає навіть бажання ціле речення писати - тримай плюсик і сиди шукай лохух далі на свою вакансію.
Ну давайте по одной звезде всех не судить, среди этого поколения 2000х есть много нормальных и адекватных людей, которые не имеют короны на голове. Тут вопрос на кого она своим хамством и встраиванием шоу в твиттере нарвалась, если не мелкая рядовая компания и не рядовой рекруттер то вполне может быть и ее последнее приглашение в нормальную компанию, многие hr знакомы и общаются, а многие и ее пост запомнят и добавят в блеклист.
Капуста Маша• 06 марта в 06:49
Ответ дляВерочка 100%
Некорректное сравнение. Причем здесь прием у врача к собеседованию на работу. К врачу один раз приехав, можно и больше времени на парковку потратить. А на работу 5 раз в неделю ездить.
Карамбулкул• 06 марта в 06:49
Я не бачу нічого особливого, трохи роздратуаання через незмогу припаркуватись і відповідь вже в дорозі - могла взагалі не відповісти за кермом, або за пару годин як доїде. Вона зразу відповіла.
Карамбулкул• 06 марта в 06:51
Ответ дляВерочка 100%
Якщо вже 10.30, а я все місце шукаю, а я завжди завчасно приїжджаю, то ні, не явилась би.
Капуста Маша• 06 марта в 06:52
Ответ дляЛатексне альтер ЕГО
За границей, где очень большая проблема с парковками, их наличие считается, как преимущество, и часто указывают в объявлениях на работу.
Карамбулкул• 06 марта в 06:53
Ответ дляВерочка 100%
А на неї накинулися, що вона, начебто, погано вчинила.
Ну не схотіла людина на штрафмайданчик, звичайно заради сумнівної вакансії, яка тобі вже очевидно не підходить..Насправді вона як раз не витрачала даремно чужий час, у HR є час посерфити більш реальних кандидатів.
Lisichka1307• 06 марта в 06:55
Дивна, звісно, вона що не знала адресу, на яку їде на співбесіду?) і година така, що можна було б приїхати чуть раніше, адже 100% всі місця парковки зайняті.
не так робота в принципі потрібна. На місці HR я би ще подякувала, що сама злилась, схоже, не дуже відповідальний, доволі капризний і дивний був би співробітник
Карамбулкул• 06 марта в 07:00
Ответ дляPrervana
Но проголосовала я за ’перебор’ - потому что одно и то же написать можно разными словами. У девушки это получилось не особо ок. Вариант ’извините, не могу найти парковку, вынуждена отказаться от собеседования’ - было бы достаточно
Тогда уж от вакансии отказаться. Собеседование можно перенести, но зачем, если работать не будешь?
Ирина_Б_• 06 марта в 07:06
т.е. этим ответом она считает что попустила работодателя?😁 Она выставила себя как минимум 1. странной, 2. которой работа вообще не нужна. Я не представляю работать в коллективе с такой Алиной 😂
Невгамовна шахиня• 06 марта в 07:10
Ответ дляВерочка 100%
зекономила час людини на беззмістовну співбесіду.
Це посада адміністратора, ейчари готові, що може бути таке)
Тому не драматизуйте.
Хитрушка-чекушка• 06 марта в 07:18
Виглядає, наче дівчина перехвилювалась, психанула і потребує моральної підтримки.
Все норм, ми всі буваємо не в тонусі. Певно, це не була вакансія мрії, вона ще знайде свою.
Без образів• 06 марта в 07:22
Т.е эта Алина у себя на странице выставила пост типа как я сделала эйчара или это Вы уже додумали за нее ? Вы видели реально этот пост ?
Фрикаделька• 06 марта в 07:34
А зачем нам вообще эта Алина и ее собеседование ? И вам, автор ,зачем? Или вы - Алина ?)
Фрикаделька• 06 марта в 07:35
Ответ дляВерочка 100%
Превентивно ж. А так би, запізнившись прийшла на ту співбесіду і вже була б у винній позиції через своє запізнення і ейчар би можливо цим маніпулював.
Может, вы тот ’ ейчар’? Что за расследование ,пипец
Фрикаделька• 06 марта в 07:36
Ответ дляPrervana
Да! Тысячу раз да! Потому что если наматываешь 5 кругов по кварталу и вообще некуда стать даже с нарушением правил парковки, то смысл в том собеседовании? Понятно что работать там не будешь, ну его в пень так мучаться каждый день, выискивая, куда бы пристроить машину
Похоже, автор поста не водит машину и не представляет парковку
Говорю-балакаю• 06 марта в 07:37
Ответ дляКапуста Маша
Вы давно по центру ездили?
Фрикаделька• 06 марта в 07:38
Ответ дляКрасота неземная
есть много мест по Киеву где притнкуться вообще не реально
так что... не надо ля ля
и машины эвакуирую на раз два
+
Говорю-балакаю• 06 марта в 07:40
Ответ дляКапуста Маша
Что значит приехала вовремя? Человек, который ездит на машине, всегда понимает,, что надо учитывать место на парковку, тем более днем в центре. На с что рассчитывала Алина,, что она подъедет чётко ко времени встречи, а компания уже раскидала все машины перед зданием,, чтобы королева подкатила к подъезду и тут же вышла?
Говорю-балакаю• 06 марта в 07:41
Ответ дляВерочка 100%
Все правильно ей пишут
Говорю-балакаю• 06 марта в 07:41
Ответ дляЛатексне альтер ЕГО
Она ещё не сотрудник, и компании очень повезло, что она отвалилась до того, как им стала
Птица Говоруша• 06 марта в 07:51
Ответ дляНе пью, не курю
А навіщо витрачати свій час, розуміючи заздалегідь, що працювати там не будеш?
І свій час, і роботодавця. Так що дівчина вчинила правильно: вчасно зрозуміла, що їй не підходить, ввічливо пояснила причину та зекономила час усім учасникам.

Єдине неясно, навіщо робити скріншоти та хизуватися?
Срочнокпсихологу• 06 марта в 08:01
Ответ дляВерочка 100%
А зачем приходить? Она ж уже решила для себя, что работать в этом месте не хочет, ей не нравится расположение офиса. Найдет другую работу.
Амбасадор щастя• 06 марта в 08:06
Что значит «круто»? А как ей надо было сказать, что отказывается от работы, потому что не подходит расположение?