Мудрецыха мира• 06 марта 2025

Отримала лист з податкової про задекларування доходів за 2024р.

Я не офіційно працюю. Є переводи на картку, то в школі 2 рази збирали на ЗСУ, син переводить на картку. Купую через інтернет. Що я повинна там декларувати, і як довести, що кошти збирали з батьками на ЗСУ. Там не шалені суми, але напевно якийсь ліміт перевищений. Переживаю. Що я повинна там вказувати?
Давно без алко• 06 марта 2025
Ответ дляМудрецыха мира
Син студент, на державній формі. Працює не офіційно.
Семейка непонимающих.
А с чьих налогов оплачивается эта державна форма, как вы думаете?
автор Мудрецыха мира • 06 марта 2025
Ответ дляНу ниче се
Какой там текст письма?
delphoto
Ну ниче се• 06 марта 2025
Ответ дляБез образів
Додаткове благо це і є кеш бек
С кешбека банки сами платят налог и подают отчет, зачем их еще и автору декларировать?
Ну ниче се• 06 марта 2025
Ответ дляМудрецыха мира
фото
Я думаю это массовая рассылка
автор Мудрецыха мира • 06 марта 2025
Ответ дляНу ниче се
Я думаю это массовая рассылка
Так, прийшло, би адресованим.
ПАЦАНКА О• 06 марта 2025
Ответ дляБез образів
Одні звичайні люди сплачують податок, хоча заробляють копійки, а інші вирішили собі, що вони можуть і так попрацювати, а навіщо?
Так загалом я за те, щоб всі сумлінно платили податок.

Але я дико проти того, щоб знаходили цапів-відбувайлів серед тих, хто й так ледве викручується.
В тій же Європі, на яку всі кивають, є мінімальні суми, за які взагалі не потрібно сплачувати податки (тобто неоподатковуваний мінімум), і ці суми в деяких країнах досить серйозні.
Наприклад:
Польща - 30000 злотих/рік (приблизно 600 євро/місяць)
Німеччина - 900 євро/місяць
Фінляндія - 1400 євро/місяць

А в Україні - це 17 грн на рік. Як знущання якесь. (((
Отчебучкина• 06 марта 2025
Авторе, у вас все написано - при собі мати документ про прощення боргу.
Це те додаткове благо, про яке йдеться.
В вас був якийсь борг, кредит, займ, який списали або анулювали за терміном давності?

Якщо на було, можливо помилка. Треба з´ясовувати в податковій.
Наполеон Бонапарт• 06 марта 2025
Ответ дляparele
Сейчас в стране острая нехватка квалифицированных кадров. Почему нет?
Потому что очень странно слышать от человека, который работает в сфере финансов (вы же вроде бы фин дир? Или я путаю?), и знает, что в стране 80% бизнеса находится в тени. И ваш совет, про поиск новой работы для автора, вряд ли увенчается успехом. Ну на крайняк оформят на минималку, как обычно это и делает 80% предприятий. Поэтому даже с нехваткой кадров вопрос автора остается актуальным.
Ну ниче се• 06 марта 2025
Ответ дляПАЦАНКА О

Наприклад:
Німеччина - 900 євро/місяць
Фінляндія - 1400 євро/місяць

Если платить все налоги, то тогда не останется денег на то, чтоб оплачивать за свой счет то, что у нас является бесплатным и оплачивать то, что гарантируется конституцией
Жена сантехника• 06 марта 2025
Ответ дляМудрецыха мира
фото
а вам банк ніякого боргу не списував? у мене до одного фоп прийшов подібний лист, виявилось, що банк списав йому заборгованість, це списання йде як додаткове благо і з нього необхідно сплатити подок і подати декларацію річну про доходи до 1 травня
Ну ниче се• 06 марта 2025
Ответ дляЖена сантехника
Вообще, на том письме автора есть телефон, куда можно позвонить и все спросить
ніколи такого не було• 06 марта 2025
Ответ дляМудрецыха мира
фото
Ви б хоч свої дані закрили.
Хачапууури• 06 марта 2025
Ответ дляДавно без алко
Семейка непонимающих.
С американских и европейских.
Леді Душка• 06 марта 2025
Ответ дляМудрецыха мира
фото
Автор, ну вы б хоть личные данные зарисовали..
Леді Душка• 06 марта 2025
Ответ дляНу ниче се
Сюрреалистично
Така бойова Я• 06 марта 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Тобто ви взагалі не платите жодних податків?
Це якийсь сюр
Збирати на ЗСУ і не платити податки.
Мені здається потрібно починати щось змінювати, щоб люди з прихованими зарплатами не мали доступу наприклад до медицини. Так як в Європі. Не платиш взноси, платиш потім за лікування з власної кишені теж.
)) Ви цікава така)) Ви давно користувались послугами безкоштовної державної медицини? Там ні допомоги, ні людяності і кожен в руки дивиться!
Користуюсь послугами приватної клініки, можна мені не платити податки в медицину?)))
автор Мудрецыха мира • 06 марта 2025
Ответ дляОтчебучкина
Це те додаткове благо, про яке йдеться.

Так, все вірно. Банк втратив ліцензію, але я далі плачу кредит. Ніхто мене не попередив, що мій кредит закритий.
Ну ниче се• 06 марта 2025
Ответ дляМудрецыха мира
А он закрыт или передан кому-то?
Така бойова Я• 06 марта 2025
Ответ дляБаррикадница
Це Ви на нац кешбек клюнули та на щурячу 1000 грн. Так вони ж з цією ціллю й робили замануху. Щоб виявити тих , хто неофійійно працює й тд тп.. Капкан закрився.
100% !! Люди наші недалекі, нажаль... Немає нічого просто так в цьому житті, а від держави - тим паче!
автор Мудрецыха мира • 06 марта 2025
Ответ дляЖена сантехника
А довідку де брати, про списання відсотків. Банк втратив ліцензію, але я плачу і надалі кредит.
Пухнасті штани• 06 марта 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Це якийсь сюр
Збирати на ЗСУ і не платити податки.
Які податки? Я збираю фонд класу в школі на картку. які я маю податки х цих грошей платити?
Я Головна• 06 марта 2025
Ответ дляШкідлива молекула
Безграмотная усит жить и пишет в апрЕоре

Априо́ри - лат. a priori
https://sovet.kidstaff.com.ua/search/словарь-совет...
Я Головна• 06 марта 2025
Ответ дляМудрецыха мира
фото
Вы нормальная свое все светить на весь интернет? Просите удалить фото Админов
Жена сантехника• 06 марта 2025
Ответ дляМудрецыха мира
у вас є декілька варіантів, перший - піти у податкову, вони витягнуть вашу довідку про доходи і розкажуть вам як заповнити декларацію, другий варіант - отримати електронний ключ (наприклад в приваті) з цим ключем зайти в кабінет податкової, там так само отримати довідку про доходи і самостійно розбиратись як заповнити звіт, але у вашому випадку верший варіант буде надійнйший, не переживайте, у податковій вас не в’бють і не покусають, там також люди працюють)
В довідці про доходи буде видно списаний (прощений) борг і візьміть з собою всі квитанціїї з оплатами на всякий випадок, і видаліть фото з вашими персональнимим даними.
Мама фіфті цента• 06 марта 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Це якийсь сюр
Збирати на ЗСУ і не платити податки.
І які податки ви хочете з домогосподарки, припустимо. І нам до тієї Європи, в плані податків, як до неба. Україна - це податкове пекло, якщо хто не знав. Що по розміру, що по системі.
Я не Тролль• 06 марта 2025
Автор, какие движения в месяц по карте? Сколько переводов в месяц от разных лиц и какая сумма в общем в месяц?
Я не Тролль• 06 марта 2025
Ответ дляМудрецыха мира
Так, прийшло, би адресованим.
Мне пришло рекомендованным, я тему создавала, письмо не видела- не успела получить (вернулось обратно). На олх продажи в месяц по несколько тысяч иногда. Не на постоянной основе.

Думаю у меня такое же.
Берут людей за жопу.
jabka ya• 06 марта 2025
Ответ дляНу ниче се
Так якось виживають ті хто платить податки всі, навіть на мінімалках виживиють
jabka ya• 06 марта 2025
Ответ дляХачапууури
С американских и европейских.
а українці не платять податки?
jabka ya• 06 марта 2025
Ответ дляТака бойова Я
Згодна, я б взагалі не платила податки й за все б платила самостійно.