Мудрецыха мира• 06 марта 2025

Отримала лист з податкової про задекларування доходів за 2024р.

Я не офіційно працюю. Є переводи на картку, то в школі 2 рази збирали на ЗСУ, син переводить на картку. Купую через інтернет. Що я повинна там декларувати, і як довести, що кошти збирали з батьками на ЗСУ. Там не шалені суми, але напевно якийсь ліміт перевищений. Переживаю. Що я повинна там вказувати?
tarveldy• 06 марта 2025
Ответ дляМудрецыха мира
А син -може переводити що місяця, по 3500.
Це гроші в середині родини
Сердючка• 06 марта 2025
Ответ дляМудрецыха мира
Так, я знаю. А, що робити якщо не оформляють.
если не официально, вы все равно должны платить налог. сами идете, декларируете и платите
Пиши-пропало• 06 марта 2025
Ответ дляparele
Сейчас в стране острая нехватка квалифицированных кадров. Почему нет?
Да-да и поэтому работать надо за четверых, за копеечную зарплату. Советы конечно
Живчик-счастливчик• 06 марта 2025
Ответ дляМудрецыха мира
фото
У вас щось інше. До додаткові доходи, перекази на карту тут не йдеться, окрім самої статті ПК. Телефонуйте в податкову і запитайте що саме від вас вимагається і як бути з тим, що ваш банк, де ви оформлювали кредит, закрився.
Пиши-пропало• 06 марта 2025
Ответ дляМудрецыха мира
Прийшло листом звичайним.
Значит это обычная рассылка, типа рекламы. Приглашают заполнить по желанию
Слава Українi• 06 марта 2025
Ответ дляБез образів
Це не з минулого року, так було давно. Кеш бек завжди вказується в декларації. Також страхові виплати, якщо такі були, це теж вказується.
Автор, неофіційно працює і отримує кошти , з яких не платить податки. Тут справа не в кешбеку. А в її зарплаті на карту без податків
Яжбоматуся• 06 марта 2025
Ответ дляПухнасті штани
Які податки? Я збираю фонд класу в школі на картку. які я маю податки х цих грошей платити?
Не собирайте деньги на карту. Иначе заплатите с них 18% +5% налогов. Из своего кармана. Формально это Ваш доход, будете долго и нудно доказывать, что это за суммы.
Подвійна веселка• 06 марта 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Тобто ви взагалі не платите жодних податків?
Це якийсь сюр
Збирати на ЗСУ і не платити податки.
Мені здається потрібно починати щось змінювати, щоб люди з прихованими зарплатами не мали доступу наприклад до медицини. Так як в Європі. Не платиш взноси, платиш потім за лікування з власної кишені теж.
Очередное Г на вентилятор
Подвійна веселка• 06 марта 2025
Ответ дляМудрецыха мира
Может переводить и больше, это не противозаконно
Подтяжка• 06 марта 2025
Ответ дляЯк ухурделю
навчатися та підвищувати кваліфікацію не пропонувати, я так розумію?
Почему же, посоветуйте в 50 чему обучиться, что бы потом найти работу?
Подвійна веселка• 06 марта 2025
Ответ длябуреЛОМКА
Але їх треба показувати в річній декларації та майновому стану
А кто вообще эти декларации заполняет, кроме госслужащих?
Хачапууури• 06 марта 2025
Ответ дляjabka ya
а українці не платять податки?
Українських податків вистачає хіба що на зарплати бюджетників та пенсії пенсіонерам.
jabka ya• 06 марта 2025
Ответ дляХачапууури
можливо навпаки?
Пиши-пропало• 06 марта 2025
Ответ дляСлава Українi
Она написала, что ей не на карту платят. Уже выяснили в чем причина
Хачапууури• 06 марта 2025
Ответ дляjabka ya
можливо навпаки?
Ну США перестануть допомогати, буде видно.
jabka ya• 06 марта 2025
Ответ дляХачапууури
перестануть депутатам зп платити?
Слава Українi• 06 марта 2025
Ответ дляПиши-пропало
В чем? Интересно
Затишний текстиль• 06 марта 2025
А який штраф, якщо подати декларацію і не вказати кешбек? Щось забула за нього. Просто по факту з нього оплачено податок. Який тоді штаф, хто знає?
Подвійна веселка• 06 марта 2025
Ответ длябуреЛОМКА
С прошлого года его надо указывать в декларации. Даже одну копейку. Другое дело, что не все подают майновый стан и доходы. Возможно налоговая считает что автору по какой то причине надо подать
А кто вообще подает эти декларации? Знаю только о госслужащих
Подвійна веселка• 06 марта 2025
Ответ дляГубной рояль
280 грн в місяць платити податки і ви перша група і ніяких проблем .
1 лям крутите
Где вы такие цифры взяли, с потолка?
Отжигающая• 06 марта 2025
Ответ дляЯ не Тролль
Мне пришло рекомендованным, я тему создавала, письмо не видела- не успела получить (вернулось обратно). На олх продажи в месяц по несколько тысяч иногда. Не на постоянной основе.

Думаю у меня такое же.
Берут людей за жопу.
А чим у Вас закінчилося?
Партизанка• 06 марта 2025
Ответ дляМудрецыха мира
Піду зараз в податкову, і все з´ясую.
напишіть тут, будь ласка, що з’ясували, якщо буде можливість
ніколи такого не було• 06 марта 2025
Ответ дляХачапууури
Ага, на ось такі зарплати вистачає. Дивитись першу колонку, до другої так і не підняли в минулому році, хоч і обіцяли.
Леді Душка• 06 марта 2025
Ответ дляПиши-пропало
Советы Пареле всегда были слегка тронутые
ТайТаке• 06 марта 2025
Ответ длябуреЛОМКА
Сюр? Ви вперше зустріли людину яка неофіційно працює? Чесно? Таких мінімум 30% в країні.
Таких мин 70%
Молчалка• 06 марта 2025
Ответ дляУкраїнська Мрія
Оформити фоп. З часом всіх притиснуть(
з часом так ’общипають гусей’,що ФОП закриють все і підуть до тих,де ще робота залишилась..
от тільки і там оклади гарно зменшать,-бо навіщо платити,якщо на твоє місце стоїть черга?? Це не при баризі,коли при безвізі робітники розбіглись закордонами, тому тут, на місці попіднімали зарплати..
зараз буде веселіше.
ТайТаке• 06 марта 2025
Ответ дляМудрецыха мира
Пусть пишет назначение платежа
ТайТаке• 06 марта 2025
Ответ дляВидящие_помогите
Не соглашаться и идти где оформляют и не винить только работодателей , с себя начните
Пздц. А может жаловаться на них ?
Молчалка• 06 марта 2025
Ответ дляВиннипуховна
Тобто сюр? Люди сплатили податки, колт отримали зарплату , в тому числі і військовий збір. Зібрали кошти, що допомогти тим, кому держава не може... і знов повинні податки сплатити ?
ще й штрафи платитимете. причину -знайдуть.
а штрафи у нас- від 17-25 тис.
Подвійна веселка• 06 марта 2025
Ответ дляСердючка
Зачем ей это?