Мудрецыха мира• 06 марта 2025
Отримала лист з податкової про задекларування доходів за 2024р.
Я не офіційно працюю. Є переводи на картку, то в школі 2 рази збирали на ЗСУ, син переводить на картку. Купую через інтернет. Що я повинна там декларувати, і як довести, що кошти збирали з батьками на ЗСУ. Там не шалені суми, але напевно якийсь ліміт перевищений. Переживаю. Що я повинна там вказувати?
Мудрецыха мира
• 06 марта 2025
Ответ дляSo_so
Это как раз логично. Человек поддерживает армию и хочет, чтобы его деньги попали реальным военным, а не в гос систему яиц по 17 грн шт.
Так, ми збирали гроші, купували речі, їжу та інше. І школа передавала на схід хлопцям , особисто. Ми знали, що воно дійшло.
Я_не_аноним_100%• 06 марта 2025
Ответ длядамаБезСобачки
Швондер! Привет, дружище!
Ви переплутали, це не я вас сюди привела і слава богу. Я з іншої компанії
сладкий_ноябрь• 06 марта 2025
Ответ дляSo_so
Звісно, це я якраз і розумію. Я як допомагала конкретним людям, так я роблю це зараз. І так більшість.
Але не платити податки і при цьому збирати, от це для мене є незрозумілим взагалі.
Первоклашка Я• 06 марта 2025
Ответ дляМудрецыха мира
То кешбек, треба декларувати?
Декларуйте свої неофіційні доходи)))
Ответ дляМудрецыха мира
Я как раз понимаю, мне интересно откуда человек, который этого не понимает.
Там кто-то написал, что выехал, интересно, так это или нет.
Первоклашка Я• 06 марта 2025
Ответ дляТра Ля Ля
Ну звичайно .
Кругом винувата країна .
А українці білі й пухнасті . Ні хабарів не дають ,усі чесно податки сплачують ..,
Де ще таких чесних можна зустріти?
Кругом винувата країна .
Де ще таких чесних можна зустріти?
100%
Людина прикрилася відмазкою ’мене не беруть офіційно’, а про декларування доходів навіть не чула)))
ПАЦАНКА О• 06 марта 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Тобто ви взагалі не платите жодних податків?
Це якийсь сюр
Збирати на ЗСУ і не платити податки.
Мені здається потрібно починати щось змінювати, щоб люди з прихованими зарплатами не мали доступу наприклад до медицини. Так як в Європі. Не платиш взноси, платиш потім за лікування з власної кишені теж.
Це якийсь сюр
Збирати на ЗСУ і не платити податки.
Так, потрібно щось змінювати.
Але почати потрібно з адекватної податкової системи, а потім крупного бізнесу.
А не знову обдирати звичайних людей, які лише намагаються вижити.
Леді Душка• 06 марта 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Так, є доступ. На 3 місяці вперед, ну так через 3 місяці потрапите, а якби не було, то не потрапили б взагалі. Навіть направлення ніхто б не дав, бо не мали б право записатися до державного лікаря.
И кому нужна такая медицина? Мне УЗИ нужно сейчас, а не через три месяца, вам трудно понять это? Я заплачу 800 грн консультации и все сделаю за 30 минут у одного доктора, нежели буду ходить к этим врачам, торчать в очереди с больными стариками, бегать - туда сюда, ничего не выяснив за один приход. Медицина доступная мля
ЭтаваНиМожетБыть• 06 марта 2025
Ответ длябуреЛОМКА
Сюр? Ви вперше зустріли людину яка неофіційно працює? Чесно? Таких мінімум 30% в країні.
Я Вам скажу больше) в Европе тоже))) просто всем показывают другую картинку
Без образів• 06 марта 2025
Ответ дляПервоклашка Я
Ні. Не треба. Їх за вас вже показав банк, звітуючи перед податковою.
Потрібно. В податковому кабінеті за запитом формується довідка для подачі декларації, там завжи є кеш бек.
Хачапууури• 06 марта 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Це якийсь сюр
Збирати на ЗСУ і не платити податки.
Це якийсь сюр
Збирати на ЗСУ і не платити податки.
Боже, где вы берётесь?!
Первоклашка Я• 06 марта 2025
Ответ дляБез образів
Правильно, вже є, бо його вже показав банк у своїй звітності. А треба показати те, що ще не задекларовано.
Без образів• 06 марта 2025
Ответ дляПервоклашка Я
Кеш бек подається в декларації!!! З нього не потрібно сплачувати податок, бо банк вже сплатив, але це показується як дохід!
Люблю_смаколики• 06 марта 2025
Ответ длябуреЛОМКА
Син може переводити, за це не переживайте. Але знову ж- то б банк запитав би вас, а не податкова. Подумайте про кешбек, його бачить податкова
В цьому випадку податковим агентом виступає банк, автору нічого робити не треба
буреЛОМКА• 06 марта 2025
Ответ дляПервоклашка Я
Слушайте, если вы не сталкивались, то не значит что на надо. У меня письмо было, что не указан кешбек . Пришлось подавать.
Не гавкаю- но охраняю• 06 марта 2025
Ответ дляМудрецыха мира
То кешбек, треба декларувати?
это явно не из-за кешбека 100грн (никто его обычно не декларирует), скорее всего большие суммы шли через ваши счета (особенно сборы на всу)
Вам телефонограмма• 06 марта 2025
Ответ дляparele
Кто-то же ти носит взятки. Не носили бы - не было бы взяточников.
Или «это же другое»?)
Это не так. Увы. Вы даже не представляете сам механизм. Взяточничество процветает везде, даже в самых цивилизованных странах и это считается нормой, просто у них это иначе построено и по другому происходит и называется.
ПАЦАНКА О• 06 марта 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Це якраз зрозуміліше в рази, ніж навпаки.
Податки зараз йдуть незрозуміло куди і кому в кишені.
Прямі збори (не в загальні фонди) йдуть на ЗСУ в конкретні бригади на конкретні цілі.
Очевидно, що ЗСУ зараз в пріоритеті, а не, з останнього прикладу, 150 мільйонів бюджетних коштів на програми повернення українців з-за кордону, чи пресловутий телемарафон.
буреЛОМКА• 06 марта 2025
Ответ дляБез образів
Вот хоть кто-то разбирается)
Без образів• 06 марта 2025
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
Так, там ще ж і має значення кількість переказів в день або в місяць. Перевищено ліміт, можливо.
Хачапууури• 06 марта 2025
Ответ дляЛеді Душка
То, скорее, у нее в компании острая нехватка кадров, она ж работников потом как ФОП оформлять заставляет
То есть,уходит от налогов?
Не гавкаю- но охраняю• 06 марта 2025
Ответ дляБез образів
это кешбек именно от банка, который всегда декларирует сам банк
Без образів• 06 марта 2025
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
Яка різниця? Банк сплатив податок. Фіз особа показує це як отриманий дохід.
Вам телефонограмма• 06 марта 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Це якийсь сюр
Збирати на ЗСУ і не платити податки.
Це якийсь сюр
Збирати на ЗСУ і не платити податки.
Ещё одна вумница. Ваше агонь!
буреЛОМКА• 06 марта 2025
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
С прошлого года его надо указывать в декларации. Даже одну копейку. Другое дело, что не все подают майновый стан и доходы. Возможно налоговая считает что автору по какой то причине надо подать