Мудрецыха мира• 06 марта 2025
Отримала лист з податкової про задекларування доходів за 2024р.
Я не офіційно працюю. Є переводи на картку, то в школі 2 рази збирали на ЗСУ, син переводить на картку. Купую через інтернет. Що я повинна там декларувати, і як довести, що кошти збирали з батьками на ЗСУ. Там не шалені суми, але напевно якийсь ліміт перевищений. Переживаю. Що я повинна там вказувати?
Губной рояль• 06 марта 2025
280 грн в місяць платити податки і ви перша група і ніяких проблем .
1 лям крутите
Не гавкаю- но охраняю• 06 марта 2025
Ответ дляБез образів
Яка різниця? Банк сплатив податок. Фіз особа показує це як отриманий дохід.
банк не только платит налог, но и сам подает сведения для декларации - ничего человеку уже не нужно показывать
Леді Душка• 06 марта 2025
Ответ дляХачапууури
То есть,уходит от налогов?
Ну да) но прийти похвастаться на советчице (было б чем),то святое
Шкідлива молекула• 06 марта 2025
Ответ дляSo_so
Я так поняла, что в Польше. Оттуда решает кого в Украине лишать доступа к медицине.
Я ей написала,она обиделась)
Первоклашка Я• 06 марта 2025
Ответ дляБез образів
Фізособа, для початку, показала б те, що отримала в свою кишеню неофіційно)
Не гавкаю- но охраняю• 06 марта 2025
Ответ длябуреЛОМКА
С прошлого года его надо указывать в декларации. Даже одну копейку. Другое дело, что не все подают майновый стан и доходы. Возможно налоговая считает что автору по какой то причине надо подать
да, если не подаешь эту декларацию, то по кешбеку ничего больше делать не надо, а если подаешь, то переданные банком сведения сами подтягиваются при заполнении декларации в кабинете налогоплательщика, вобщем у автора в любом случае дело не в кешбеке
Без образів• 06 марта 2025
Ответ длябуреЛОМКА
Це не з минулого року, так було давно. Кеш бек завжди вказується в декларації. Також страхові виплати, якщо такі були, це теж вказується.
Без образів• 06 марта 2025
Ответ дляГубной рояль
1 лям крутите
Вже немає такого податку, з 01.01.2025 збільшились.
ніколи такого не було• 06 марта 2025
Ответ дляЯк ухурделю
навчатися та підвищувати кваліфікацію не пропонувати, я так розумію?
А якщо маєш найвищу кваліфікацію по своїй професії, все життя навчаєшся, стаж більше 30 років, а зарплати три роки не піднімають, надбавки познімали і платять копійки. Скрізь, бо приватної такої роботи нема, тільки державна. Підвищення кваліфікації зовсім не панацея. Зато зарплатня біла, так, 8,5 тисяч грн. Тому й приватники дивляться на державу, о так можна, оклади від трьох тисяч грн за повний робочий день, й собі ставлять мінімум, а інше конверт, або зовсім не оформлюють. Все починається з держави. Були б у бюджеті відповідні до кваліфікації зарплати, то й частники б підтягнулись.
Без образів• 06 марта 2025
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
Зайдіть в податковий кабінет і сформуйте виписку для декларації. Є категорії людей, яким не потрібно обов´язково подавати декларацію. Якщо подається щорічна декларація держслужбовця, наприклад, кеш бек - це дохід!!! фіз особи
Вам телефонограмма• 06 марта 2025
Ответ дляЯ Головна
Классическое ’А нас за шо?!’
Это так мило: не плачу налоги, но хочу жить как в Европе... Хотя наши и Европу нагнули, т.е. перспектив в апреоре нет. Не жили богато и не начнем. На работу ’неофициально’, взятки потому что жить хотим, все можно оправдать збором на ЗСУ и онЕ воруют миллионы и им ничего, чем я хуже. Аминь
’В апреоре’ -мля....
Не гавкаю- но охраняю• 06 марта 2025
Ответ дляБез образів
так я о том и говорю, конечно далеко не всем людям нужно заполнять эту декларацию
Не гавкаю- но охраняю• 06 марта 2025
Автор, а большие суммы проходили через вас во время сборов? Обычно сборы для военных - это десятки или даже сотни тысяч...
Вам телефонограмма• 06 марта 2025
Ответ дляЯк ухурделю
Бинго. А вы хотите чтобы все Продавцы семян были высококвалифицированными архитектором и инженерами?
Ну ниче се• 06 марта 2025
Ответ дляГубной рояль
1 лям крутите
А ЕСВ?
Ну ниче се• 06 марта 2025
Ответ дляparele
Кто-то же ти носит взятки. Не носили бы - не было бы взяточников.
Или «это же другое»?)
Конечно, другое. Хорошо, что хоть берут
В нынешнее время только это и спасает многие жизни
Залатавая• 06 марта 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Тобто ви взагалі не платите жодних податків?
Це якийсь сюр
Збирати на ЗСУ і не платити податки.
Мені здається потрібно починати щось змінювати, щоб люди з прихованими зарплатами не мали доступу наприклад до медицини. Так як в Європі. Не платиш взноси, платиш потім за лікування з власної кишені теж.
Це якийсь сюр
Збирати на ЗСУ і не платити податки.
И чем больше зарабатывать тем больше налог
ПАЦАНКА О• 06 марта 2025
Ответ дляНу ниче се
А ЕСВ?
ЄСВ - 1760 грн на місяць.
Незалежно від того, чи є той дохід взагалі.
Мудрецыха мира
• 06 марта 2025
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
Ні, це булу 2 рази від класу, нехай до 10000 тис. І сама собі скидала карту. Мова не іде про шалені суми. Завідяи вони.
Без образів• 06 марта 2025
Ответ дляПАЦАНКА О
Так, потрібно щось змінювати.
Але почати потрібно з адекватної податкової системи, а потім крупного бізнесу.
А не знову обдирати звичайних людей, які лише намагаються вижити.
Одні звичайні люди сплачують податок, хоча заробляють копійки, а інші вирішили собі, що вони можуть і так попрацювати, а навіщо?
Ну ниче се• 06 марта 2025
Автор, начните с письма. Что они вам там пишут? Это может быть массовая рассылка, где просто «рекомендуют»
Ну ниче се• 06 марта 2025
Ответ дляГубной рояль
В тому році його можна було на платити
Но совет вы даете в этом году, когда и ВС нужно платить, и ЕСВ
Мудрецыха мира
• 06 марта 2025
Ответ дляНу ниче се
З питань декларування доходів 2024 року отриманих у вигляді додаткового блага відповідно до ПП 164.2.17 пункт 164.2 статті 164 податкового кодексу України
Ну ниче се• 06 марта 2025
Ответ дляМудрецыха мира
Какой там текст письма?
Давно без алко• 06 марта 2025
Ответ дляВиннипуховна
Тобто сюр? Люди сплатили податки, колт отримали зарплату , в тому числі і військовий збір. Зібрали кошти, що допомогти тим, кому держава не може... і знов повинні податки сплатити ?
Вы с своем уме?
Человек получает зарплату, налоги не платит ни на что. А пользуется бесплатно медициной, образованием, муниципальными благами, которые финансируются из наших налогов.
Губной рояль• 06 марта 2025
Ответ дляНу ниче се
В цьому році я ж не знаю чи далі працює мадам офіційно чи ні , чи взагалі працює .
Питання по 2024 році .
Але 2т податку це не є якісь шалені гроші
Питання по 2024 році .
Без образів• 06 марта 2025
Ответ дляГубной рояль
1 лям крутите
Який лям? Зараз обов´язкових податків 1 група сплачує 2800 грн/міс. Плюс не всі види діяльності під першу групу підпадають, Ви не можете отримувати на карту на цій групі.
Звідки Ви беретесь такі фахівці?
Без образів• 06 марта 2025
Ответ дляМудрецыха мира
Додаткове благо це і є кеш бек
Ну ниче се• 06 марта 2025
Ответ дляГубной рояль
Питання по 2024 році .
2900 отдавать ежемесячно в никуда - достаточно большая сумма, особенно получая з/п 15-20 тыс