Добра, коли сита!• 06 марта 2025
Куди дівається зайва шкіра при ліпоредукціі?
Бачила багато відео, де цим методом відкачують жир з другого підборіддя і воно зникає. Але куди дівається розтягнута шкіра? Є такі випадки, що там не два, а три підборіддя.
Після відкачування якось все казково виглядає.
Там все розмивчато• 06 марта 2025
Є дама, яка схудла на 100 кг, продає якусь свою методику і з піною на губах доводить, що шкіра сама підтягнулася. Ніде не дівається. Залежить від віку, звісно, але якщо за раз багато забрати, то проблема залишиться.
Добра, коли сита!
• 06 марта 2025
Ответ дляТішуся неперетішуся
Обрезают, подтягивают
Саме за підборіддя мова. Там процедура досить швидко проходить. Це не операція. Шкіру не прибирають хірургічно. Але кудись вона дівається.
сама себе прекрасная• 06 марта 2025
Ответ дляТам все розмивчато
Ага конечно. В программе ’я вешу 300+’ им всем отрезают и даже у 20 летних висит столько что капец. Причём там же и кожа уже такая что в жизни нечего не исправишь-растянутая, атрофировання.
Так что только отрезают лишнее.
сама себе прекрасная• 06 марта 2025
Ответ дляДобра, коли сита!
Убирают. Все зависит ’стартового набора’ пациента.
Там все розмивчато• 06 марта 2025
Ответ длясама себе прекрасная
Так что только отрезают лишнее.
І я фанат цього шоу, тому теж не вірю.
Свій варік• 06 марта 2025
Мне кажется там зависит от степени ожирения. На начальных, не убирают, но после носят бандаж 2 недели не снимая, скорее всего так и уходит.
Трільчиха• 06 марта 2025
Ответ длясама себе прекрасная
Так что только отрезают лишнее.
У нас на работе мужчина, 35 лет. Был такой второй третий подбородок что мама Мия... Носил бороду иначе трэш. На моих глазах перестал жрать, сладкое и все ушло. Причем ой как быстро.