Леннон_Жив!• 06 марта 2025
Теж тема про роботу та ЗП. Чи достатньо мені платять?
Робота менеджер з постачання. В обов"язки входить, заключення договорів на постачання та договорів маркетингу( домовляюсь про асортимент) обладнання в магазини.
Якщо відкривається нова азс то також все узгоджую по меблях іткд. холодильне, морозильне обладнання домовляюсь. оплата рахунків за товар. допомагаю розрулюю не приїхав товар, приїхав не те що замовили, дописали , нове іткд. Іноді вношу номенклатуру в 1с. Роблю повернення товару, якщо є якісь ньюанси і азс не може.
мережа 15 магазинів при азс.
зп 25 тис . центр України.
роботу хочу змінити, але на що, бо бухг облік знаю, але не так щоб працювати бухг, менеджером по продажу не хочу...
мережа 15 магазинів при азс.
зп 25 тис . центр України.
вАлнуюся сильнА• 06 марта 2025
Ответ дляЯНаПэПэ
Йдемо в Європу) беремо відкати)
Так еще же не дошли. А то мы должны вести себя как европейцы, но на украинских условиях
Вот когда дойдем в Европу к европейским зарплатам, к европейским социальным гарантиям, условиям, работающему законодательству, тогда и поступать будем как европейцы
ЯНаПэПэ• 06 марта 2025
Ответ длявАлнуюся сильнА
Яким же чином дійдемо? Тоді ніколи не дійдемо. Спочатку треба вчиняти та думати як європейці (свідомість суспільства та кожного індивідума), а решта як ви описали - то вже результат (зарплати, гарантії, тощо). Країна починається з кожного окремо, як то кажуть.
вАлнуюся сильнА• 07 марта 2025
Ответ дляЯНаПэПэ
Значит никогда не дойдем 🤷🏻♀️
Идти против системы - себе во вред