Меня много• 06 марта 2025

У кого такой есть?

Девочки привет!

У кого есть такой стол? Он устойчивый, стоит брать?
vinika• 06 марта 2025
Устойчивый, но устарелый. Крылья те не на каждый день
Мрію про пончик• 06 марта 2025
У родственников такой, не дыхни ни пердни на него)))
Одна_на_всей_планете• 06 марта 2025
Ответ дляМрію про пончик
Вот на то и рассчитано, что б всякие разные около него не пердели.
ГендиреХтор• 06 марта 2025
У нас був схожий тільки ніжки прямокутні хромовані, але ми додаткові секції не використовували, може пару разів для гостей вони не зручні. А так звичайний стіл, стійкий, не хитався
Вишневий цвіт• 06 марта 2025
Замучаєтесь протирати його Містером мускулом. І дряпається скло швидко. І взагалі це привіт з двохтисячних
Амбасадор щастя• 06 марта 2025
Ответ дляМрію про пончик
У нас подібний польський стіл скляний Signal на кухні стоїть 11´й рік.
https://kashtanua.com.ua/ua/p1047757974-stol-obede...

Жодних проблем. Виварки з окропом на нього не ставим, молотком не стукаємо. Протирається так же, як протирався би, якщо був би зроблений з інших матеріалів.
В гости звали?• 06 марта 2025
пошукайте щось більш сучасне, у мене такий в кухні, норм стіл, але йому вже 10+ років...
3@йk@• 06 марта 2025
Страшний. Чи то каталка післяопераційна, чи то то операційний стіл.
автор Меня много • 06 марта 2025
Ответ дляВ гости звали?
Мені для квартирантів піде😉
Творю чудеса• 06 марта 2025
Ответ дляМеня много
Мені для квартирантів піде😉
Ищите бу и дерево
автор Меня много • 06 марта 2025
Ответ дляТворю чудеса
Ищите бу и дерево
Мне кроме практичности, нужна еще эстетика, сейчас стоит наш практичный деревянный, нужны красивые фото
Творю чудеса• 06 марта 2025
Ответ дляМеня много
Эстетика....будет убита сразу