ЕлькиПальки• 06 марта в 13:35
U4U все - осталось 2 месяца
❗️Адміністрація Трампа готується незабаром «вигнати» українців зі Сполучених Штатів Америки, — Reuters
Зазначається, що Білий дім у квітні позбавить тимчасового правового статусу близько 240 тис. українців.
Пишу з калідору• 06 марта в 14:13
Ответ длянеДодекаэдр
Звісно розумію, і дуже співчуваю, що у багатьої не було такої модливості, але й радіти депортації -це дно(
Я не знаю чому тут концентрація такого контингенту, бо в моєму оточенні більшість адекватних та чуйних людей.
Благоуханочка• 06 марта в 14:13
Ответ дляБорисфенка
Неа, німці нас люблять до нестями. Бо скільки там тієї Польщі, вся Європа стрепенулася нарешті.
Це Трамп змоскалився, а європейці без ілюзій. В Бельгії сьогодні знову радяться.
Да, німці вас обожнюють прямо 😂 вони на вас чекали 30 років! Щоб приїхали вгодовані вкраїнчики і сіли на ідеї шиї, звісили свої ніжки і кричали : ДАЙ!
НА ПАСОБІЯ…на роботу ніхто не ходе, в теХВаль підуть гречки і йогуртів наберуть і ДАВОЛЬНИЄ!!
Німці обожнюють просто!! Особливо руські німці🤣🤣
Боневтікла• 06 марта в 14:14
Ответ дляПлакалаВАвто
Это стеб? Если, да то не смешно. Я с Купянска, домой по понятным причинам вернуться не могу, детям 5 и 12 лет. Год жила в Украине в Днепропетровской области. Найти работу по специальности не смогла, устраилась продавцом за 15к в месяц, по-факту жили на сбережения которые были до войны. В какой-то момент деньги стали заканчиваться, я поняла что Украину не тяну финансово, по этой причине решила уехать. В Швейцарии не все так просто, но хотя бы есть где жить и закрыты базовые потребности
там дорогая аренда.вы не вытянете с детьми.
Соседушка• 06 марта в 14:14
Ответ дляЧорт і Шо
Вы сейчас в Украине могли бы зарабатывать весьма прилично как юрист. Но вы выбрали жить в другом месте и страдать. Это только ваше решение ведь.
сами живите) любая нормальная мать будет прежде всего думать о благополучии маленьких детей, а не о том, как свою попу пристроить комфортнее
неДодекаэдр• 06 марта в 14:14
Ответ дляЗабагаловка
Радіти депортації - ДНО.
Обзивати і принижувати тих , хто залишився - теж ДНО.
ви читаєте взагалі те, що я пишу?
Шаманю второпях• 06 марта в 14:14
Ответ дляЧорт і Шо
Их место в Украине так то.
Це ви вирішили кому, де місце?
Борисфенка• 06 марта в 14:14
Ответ дляПишу з калідору
Це звичайна інформаційна війна - сидить кодло проплачених ботів і ллють бруд.
Стрекоза любви• 06 марта в 14:14
Поясніть, для прикладу, якщо людина приїхала по програмі U4U, що їй необхідно було зробити, щоб вона отримала інший статус, який давав би їй можливість залишатися/працювати в США?
Наскільки складно отримати новий статус?
У вас багато таких знайомих, які зійшли з програми U4U?
Дуняша• 06 марта в 14:14
Ответ дляЗвоночек
Я ніде не стрибала і взагалі в США ніколи не була.
Вы в Украине? Вам норм, что какие-то непонятные люди скачут где-то за океаном, чтоб у нас тут еще повоевали?
Боневтікла• 06 марта в 14:14
Ответ дляЧорт і Шо
сто проц.
Забагаловка• 06 марта в 14:15
Ответ дляЗвоночек
А була хоч одна тема де принижували тих хто залишився?
Так.
Боневтікла• 06 марта в 14:15
Ответ дляБлагоуханочка
немцы ничего дават уже не будут.все кончается.мерц сказал
Борисфенка• 06 марта в 14:16
Ответ дляБабка-байкерша
Надо было повыше скакать против Трампа))))
Нє, треба мовчки молитися на Трампа, який з Хуйлом злигався
Забагаловка• 06 марта в 14:16
Ответ дляДуняша
Най хоч раз• 06 марта в 14:16
Ответ дляКундалина
А если они сбежали с окупации или дом разбит?То куда?
А в Україні стільки таких сімей,ви не думаєте? Краще б їм гроші виділяли,а не за біженців переживали
Звоночек• 06 марта в 14:16
Ответ дляПишу з калідору
Просто в обличчя таке соромно сказати, все ж таки хочеться перед реальними людьми виглядати адекватно. А тут під анонімом можна показати своє гниле нутро.
Борисфенка• 06 марта в 14:16
Ответ дляБоневтікла
Кому сказав - вам особисто пошепки?
Кундалина• 06 марта в 14:16
Ответ дляНай хоч раз
Вы у меня спрашиваете?
Боневтікла• 06 марта в 14:16
Ответ дляБабка-байкерша
надо было донецким повыше скакать на антмайдане
Чорт і Шо• 06 марта в 14:17
Ответ дляПлакалаВАвто
А, то я без вас не догадалась. Вы знаете сколько сейчас юристов? Вы думаете я не искала работу по специальности и мне по приколу было работать продавцом? Вы странная
Я знаю как раз сколько сейчас юристов. У меня муж он самый) а ещё я знаю, что найти толкового среди этой многотысячной толпы , примерно из области фантастики. Вы написали, что имеете опыт, значит и знания, наверное есть. Ни одного не знаю опытного с высокой квалификацией юриста без работы.
Знаю бакси• 06 марта в 14:17
Ответ дляПовітруля
А нам плакать? Надоели матрешкать на все, что вам не нравиться, гоу хоум.
Це дно, радіти проблемам інших, тим більше своїх же.
Заздрість вас давила
Козачка• 06 марта в 14:17
Ответ дляБорисфенка
Так німці ще минулу війну не забулися.
Я вже нікуди не піду, голеностопний суглоб міняти будуть німці-хірурги.
огосподи, нашла чем гордиться и хвастаться, смотрите не сглазьте свою операцию у немецких студентов-интернов, или вы думаете что светило немецкой медицины и профессор германских наук придет вам, беженке, кости пилить ?
даже у опытного хирурга на столе всякое бывает, вам правда лучше б помолчать
ЕлькиПальки
• 06 марта в 14:17
Ответ дляСтрекоза любви
С 20 января уже ничего. Они даже гринкарты не дают тем, кто их выиграл и находится в США. Заморозили любую возможность смены статуса.
У меня даже есть подозрение, что те, кто был тут по U4U даже туристическую визу в США не получит в будущем.
Мульйонерша• 06 марта в 14:18
Ответ дляПрагматик флегма
скорее в Канаду, там ближе и язык проще)
В Германии пособие и жильё дают
Ответ дляПишу з калідору
В мене в США переїхала лише одна знайома, жінка 55 років. Її квартиру розбило при одному з ракетних обстрілів. Зовсім небагата. Покликали її далекі родичі. Пішла працювати в піцерію, потім в пекарню. Ви знаєте всіх життєві обставини, які туди виїхали?
Звісно, що ні. Є 1% таких, як ваша знайома. Я можу на вашу одну привести 99 випадків, яким чином виїхали туди. Я достатньо зріла людина, щоб знати про це.
І Америка це не Європа, хто вибрав Америку - той повинен був бути готовим до стресів і боротьби за місце під сонцем
ПробілНеПрацює• 06 марта в 14:18
Ответ дляПишу з калідору
Вы просто не знаете, что они говорят у вас за спиной )
Люди везде одинаковые
Боневтікла• 06 марта в 14:19
Ответ дляЗнаю бакси
Заздрість вас давила
ну смотрите.самые мои самые-самые близкие родные -граждане сша уже давно.мы не поехали семьей.нам и дома отлично.
Боневтікла• 06 марта в 14:19
Ответ дляЕлькиПальки
да.так и есть.
Борисфенка• 06 марта в 14:19
Ответ дляБлагоуханочка
На Тафель поважаючі себе українці не ходять, то тільки для злиднів.
А руські німці це казахи і євреї, що вже 30 років на пособіях, не знали? То нам їх любов чи не любов побоку.