Лепешечка• 06 марта в 14:36

Як ставитесь до меркантильних чоловіків?

Вам такі попадались?
Коли вже на побачинні був допит про роботу, скільки жінка заробляє, чи є квартира і тд.
Вапщета• 06 марта в 14:37
Слив, спуск.
ЧС.
Та никада в жизни• 06 марта в 14:37
Не було ні разу таких за мої 45
Эт вернячОк• 06 марта в 14:38
Я - сама меркантильна, бо дізнаюсь про нього наперед - що має, як заробляє, чи нема в анамнезі дітей та аліментів. Такі, що намагались би за мій рахунок пожити - ще не траплялись))
Ручки-Крючки• 06 марта в 14:43
Зазвичай такі швидко відвалюються, бо я бідна🥲😊
Як міряти?• 06 марта в 14:49
У меня есть знакомая, она такая вся нарощенный блонд до талии, Бали и Филиппины всю зиму, Порше. И говорит прикинь, пишут мальчики 18-20 лет хотят познакомиться и надеются что она будет их кружить)
Она сама постоянно ищет кто ее покружит
люблю_тортики• 06 марта в 15:06
Не мой вариант. Хотя мне такие и не попадались)