Бабка-ежика• 06 марта 2025
Лінзи/окуляри підбір
Хто носить лінзи і окуляри, особливо у кого дітки носять? Яка різниця між діоптріями?
СкумбріяП8• 06 марта 2025
В очках допускается до 1-1,5, а в линзах можно больше, у меня в линзах сейчас разница 2,5
Бабка-ежика
• 06 марта 2025
Ответ дляСкумбріяП8
Дякую за відповідь, сьогодні дали рецепт на лінзи мінус 1,5 і 1,75, при окулярах мінус 1 і 1,5. Думала помилка, бо до цього читала, що лінзи потрібно слабкіші на 0,25.
СкумбріяП8• 06 марта 2025
Ответ дляБабка-ежика
А, поняла, о чём вы. Я тоже слышала о принципе, что якобы линзы надо слабее. Но у меня другой опыт. Начали с линз слабее, но сейчас у меня очки 1,5 для дали, а линзы 2,5 (это для глаза, который лучше видит)
Я подумала, что вы спрашивали о разнице между глазами
Бабка-ежика
• 06 марта 2025
Ответ дляШотуткоїться?
0,5 в мене різниця між контакт.лінзами і окулярами
У Вас теж лінзи більше ніж окуляри?
Шотуткоїться?• 06 марта 2025
Ответ дляБабка-ежика
У Вас теж лінзи більше ніж окуляри?
Лінзи менше.
Мена здається, ваш лікар помилився.