Тумба-юмба• 06 марта 2025
Дизайнери допоможіть, будь ласка
Обираємо колір стін на кухню і в коридор. Зупинились на блідно фісташковому. Може порекомендуєте який сюди підійде, бо вже голова йде обертом від цих кольорів і відтінків
И_В_офигительных_штанах• 06 марта 2025
Я би обрала світлий бєж, такий як верхні фасади. Або трохи світліший за підлогу.
А як хочете фісташковий дуже, то штори підберіть фісташкові, закриєте оту всю порнографію на вікні і на балконі.
Мрії у вирії• 06 марта 2025
И насколько прекрасен будет ваш цвет лица каждой утро в фисташковом отливе?
Небоброїдка• 06 марта 2025
Я б навпаки зробила б не такий колір, як меблі, а на 2-3 тони темніший. Не подобається, коли меблі і стіни одного кольору.
Покажіть , який фісташковий ви хочете.
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 06 марта 2025
НЕ робіть в одному тоні, бо злиється
Можна блідо фіолетовий, як незнати то всі скажуть що то білий, а як приставити білий листок то буде видно що то фіолетовий
Тумба-юмба
• 06 марта 2025
Ответ дляНебоброїдка
Покажіть , який фісташковий ви хочете.
G048, мені здається, буде той беж розбавляти. Бо всюди бежевий беж, вже надоїв
Небоброїдка• 06 марта 2025
Ответ дляТумба-юмба
Зараз в тренді різні відтінки жовтого. Можна вибрати пастельний жовтий. Ну то ваша кухня , подивіться в неті фото інтер´єрів, може знайдете щось цікаве.
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 06 марта 2025
Ответ дляТумба-юмба
Прікольний салатовий колір
Тумба-юмба
• 06 марта 2025
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
Прікольний салатовий колір
Думаєте норм буде?
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 06 марта 2025
Ответ дляТумба-юмба
Думаєте норм буде?
Головне що не в тон кухні
Як подобається буде норм, бо кухня темна і світла/сонця мало а то таке світленьке яскравеньке, цікавеньке
90x60x90• 06 марта 2025
У вас кухня двух цветов плюс полы в тон верхних фасадов. Из этих оттенков нужно исходить. Вам советовали бежевый и я тоже согласна. Фисташковый здесь не в тему. Вот стулья у вас правильно подобраны в тон нижних фасадов, стол тоже можно такой. Стены, пол и верхние фасады должны гармонировать.
Есть программы, в которых можно нарисовать вашу кухню и поиграть с цветом. Сразу определитесь в сочетании цветов.
В инсте есть Иоланта Федотова, на ютубе тоже. Посмотрите, классный дизайнер, много бесплатных советов дает.
А я женатая• 06 марта 2025
Будет сельский сарай. Бежевый сельский сарай, или фисташковый...
Ну куда оно там???
На вашей раскладке f087. Жемчужный. Будет ок
Ну куда оно там???
Безпринципова• 06 марта 2025
Ответ дляТумба-юмба
Думаєте норм буде?
Мне нравилось когда-то. Фотке лет 15 но меня такой цвет всегда настраивал на позитив.
Киця-бриця• 06 марта 2025
Ответ дляТумба-юмба
Он больше зелёный, чем фисташковый.
Ф155 больше к фисташке, вот такой и подберите, чтобы именно фисташковый, но светлый
Киця-бриця• 06 марта 2025
Ответ дляУпругая попка
Якщо фісташковий, то такий
Да, я про такой говорила, но чуть светлее надо
Упругая попка• 06 марта 2025
Ответ дляКиця-бриця
Якщо дуже світлий буде, то фасади верхні будуть зливатись... ну, це моя думка.
Але кольри точно мають бути ті, які є в природі
Киця-бриця• 06 марта 2025
Ответ дляУпругая попка
Не сольются, он другого оттенка будет.
И на стене цвет воспринимается насыщенней, чем на маленьком квадрате.
Надо пробовать.
В любом случае такой оттенок будет хорошо смотреться
Надо пробовать.