Тоска в носках• 07 марта 2025

Підтвердився Епштейн Барра в сина

10 років, кожного разу як хворіє вилазять лімфовузли і як хворіє , то часто з кашлями , більш складніше ніж діти знайомих
Лікар сказав , що схоже , що Епштейн Барра в нього через лімфовузли
Підкажіть , хто стикався , ви на регулярній основі перевіряли печінку , селезінку дитині і стояли на обліку в інфекціоніста ? Чи ще є якісь регулярні дії , котрі треба робити ?
Може в когось є в Києві гарний інфекціоніст? Буду вдячна за поради
Гореотума• 07 марта 2025
Ответ дляТоска в носках
Так про це щеплення чула , мабуть вже з осені зробим
Вам сподобалась інфекціоніст ?
Чоловік двічі ходив з дитиною, тому не скажу за це, але принаймні нічого поганого не казав. Також додам, що у мене троє дітей, то ж ми часті відвідувачі в Медікомі , я знаю там іншого інфекціоніста - Даневського (або Зданевський), я з іншими дітьми була у нього неодноразово, але він раз чи то воює, чи ще щось. Приймає там дуже рідко. У мене про нього найкращі відгуки
Алгонавт• 07 марта 2025
Ответ дляТоска в носках
Просідає на 2 роки після того як вперше виявили ? Я і не знаю , коли він зʼявився , думаю років з 4 дитини, бо вже тоді почали ліміовузли вилазити
Тобто років 6 пройшло , але в садочку він дуже часто хворів
Коли пішов в школу , то 7 чи 8 раз за навчальний рік перехворів
Більшість людей ним перехворіла, що ви хочете таке специфічне робити з дитиною?
Алгонавт• 07 марта 2025
Ответ дляТоска в носках
Ну в нас навіть звичайні соплі і одразу збільшуються лімфовузли
То й що? Хай собі збільшуються
автор Тоска в носках • 07 марта 2025
Ответ дляНоунэйм
Смысла сдавать IgG нет, их титр будет повышен, если был контакт с инфекцией когда-то. А он есть практически всегда, это инфекции, с которыми сталкиваются все. Есть смысл сдавать ПЦР или М, но это должен сказать врач. Надо ли..
М теж здавали , м нема
автор Тоска в носках • 07 марта 2025
Ответ дляСтрекозей
Віруси герпесу різних типів є у всіх в огранізмі в тому числі і барр епштейн. Те що дитина хворіє не так як діти знайомих говорить про особоивості роботи імунної системи, частіше бувайте на свіжому повітрі, спорт, правильне харчування.
Та і спортом регулярно займається , харчується нормально на скільки це можливо в принципі з нинішніми продуктами
Зі свіжим повітрям в Києві звичайно не дуже , якось так
Мафиозная• 07 марта 2025
Ответ дляТоска в носках
Просто чула , що він імунку гасить, що треба імунку підтримувати і УЗД внутрішніх органів робити
Я розумію, що в дорослому віці воно може вже не так виражатись потім
Але цього разу захворів і з такими кашлями , не можем вичухати
Не обязательно виной кашля является носительство этого вируса.Укрепляйте иммунитет с помощью спорта,прогулок и полноценного питания.
автор Тоска в носках • 07 марта 2025
Ответ дляПозаземний розум
Якщо вас дуже турбують ті лімфовузли, то зробіть УЗД лімфовузлів, ЗАК і сходіть до гематолога. Це їх профіль. Але гематолог вам скаже, що це норма збільшення лімфовузлів до 2см. Якщо вони не запалені, не почервоніли, не напухли, не болять, то перестати на них звертати увагу.
Дякую
автор Тоска в носках • 07 марта 2025
Ответ дляПозаземний розум
Вони напухають коли хворіє
автор Тоска в носках • 07 марта 2025
Ответ длябювет_в_обед
Автор, для власного заспокоєння сходіть зі свіжими аналізами до гематолога і він вам все розповість: ризики, на що звертати увагу. Більше ви ніяк не здатні вплинути на ситуацію.
А чому саме до гематолога ? Педіатр каже до інфекціоніста
Стрекозей• 07 марта 2025
Ответ дляТоска в носках
Не думаю що проблема в вірусі герпесу тим паче антитіла g взагалі не про що. Інфекціоеісти призначають пцр вірусів в крові і якщо виявляють тоді тільки лікують
Ноунэйм• 07 марта 2025
Ответ дляТоска в носках
М теж здавали , м нема
Вот и отлично, активности вируса нет
Шумелка Мышь• 07 марта 2025
Ответ дляТоска в носках
Вони напухають коли хворіє
Це нормально , що лімфовузли збільшуються, це їх захисна функція
бювет_в_обед• 07 марта 2025
Ответ дляТоска в носках
Не хочу розповідати вам страшилки. Можете самі погуглити, як пов´язані ЦМВ та ЕБ з гематологією. Просто збільшені лв це скоріше до гематолога.
автор Тоска в носках • 07 марта 2025
Ответ длябювет_в_обед
Зрозуміла, дякую
автор Тоска в носках • 07 марта 2025
Ответ длябювет_в_обед
А у вас є гарний гематолог в Києві?
бювет_в_обед• 07 марта 2025
Ответ дляТоска в носках
А у вас є гарний гематолог в Києві?
я не з Києва. Думаю, можна спробувати до Охматдиту в поліклініку звернутися.
Нетутешня• 07 марта 2025
А от него не могут отказать руки и ноги (синдром Гиенна Барре)?
Астоновитесь!• 05 апреля 2025
Ответ дляНетутешня
Это лимфотропный вирус. Нейротропные другие типы герпеса, те что едят миелиновую оболочку.