Анонимба• 07 марта в 15:30

Символічне святкування 8 березня

Хто хоч якось символічно святкує з заміжніх, ви цей день проводите з чоловіком або з подругою? Чоловік зве в ресторан, подруга теж зве, в неї нікого немає…
Не гавкаю- но охраняю• 07 марта в 15:53
С мужем и ребенком пойдем где-то поужинаем, подруги у меня отпали как родила, что и понятно, разные стили и темп жизни стал, а детных подруг пока не завела))
Отжигающая• 07 марта в 15:58
Ответ дляЧтооооооооооо?
Як ви проїхали блок пости ?
Що питали ?
Чи вам по 60+
?
немає блок постів.
Lishantes_• 07 марта в 16:01
вобще не парюсь))) 14 февраля и 8 марта как-то не вдохновляют на празднование...
обычный день)))
автор Анонимба • 07 марта в 16:34
Ответ дляЧтооооооооооо?
У вашого чоловіка бронь ?
Чи троє дітей ?
Бронь з початку війни)
А вам шо? Тригерить?
Чтооооооооооо?• 07 марта в 16:34
Ответ дляАнонимба
Бронь з початку війни)
А вам шо? Тригерить?
Хочу теж в ресторан
Та броні не дають вже третій місяць

У вас все з головою в порядку ?
ГугелП@лАмался• 07 марта в 16:38
Ответ дляАнонимба
Бронь з початку війни)
А вам шо? Тригерить?
А чего вы такая дерзкая?
автор Анонимба • 07 марта в 16:44
Ответ дляЧтооооооооооо?
Хочу теж в ресторан
Та броні не дають вже третій місяць

У вас все з головою в порядку ?
У мене так, а у Вас?) бо поки незрозуміло при чому тут бажання відвідати ресторан і бронь, як це повʼязано? 😂
У мене чоловік вже своє відвоював, батько на війні добровольцем з лютого 2022, дому в мене більше немає, лишився фундамент і спогади, які ще питання? Чи Ви з Ужгороду пишете?
Чтооооооооооо?• 07 марта в 16:48
Ответ дляАнонимба
Я думаю, зрозуміло
Якщо ви живете в Україні
Навіщо цей єрєсь диктант ?
Я з Бучі пишу
Ясно?
І мій чолвік працює на оборонному підприємстві
Запитала конкретно - розвели тут Х зна що

Нашо мені ваш фундамент здався
автор Анонимба • 07 марта в 16:52
Ответ дляЧтооооооооооо?
Я думаю, зрозуміло
Якщо ви живете в Україні
Навіщо цей єрєсь диктант ?
Я з Бучі пишу
Ясно?

Нашо мені ваш фундамент здався
Та Ви знаєте, я б також дуже хотіла бути мешканкою Бучі, і жити вдома з квітня 2022 року, але не пощастило так, як Вам, бо я з Бахмуту, який знесли під нуль
Чтооооооооооо?• 07 марта в 16:56
Ответ дляАнонимба
Питання в іншому було
Тепер розумію
Чому у вас з головою не в порядку
Мої співчуття
ГугелП@лАмался• 07 марта в 19:17
Ответ дляМerida
Ну, удачи
А я иду гулять с мужем
Это пока вы в положении. Потом будете бежать в ресторан с подругами
Мerida• 07 марта в 21:24
Ответ дляГугелП@лАмался
🤔 моему старшему ребёнку почти 16 лет.
Не зелёная курочка. Как моё положение относится к празднованию чего либо с мужем, который заблаговременно пригласил и обозначил, что хочет сделать приятно?
Подруги-подругами. Для них есть другие дни. Новый год, др и другие праздники я праздную со своей семьёй, или вместе с друзьями, но не взамен семьи.
Станете старше, поймёте, что подруг не стоит ставить важнее семьи