З родзинкою• 07 марта в 17:10
Ще в шубах чи вже в тренчах?
Як зараз одягаєтесь, дівчата? +17, але вітерець прохолодний

З родзинкою
• 07 марта в 17:12
Ответ дляНе любовница
Жара вже,яка шуба?
Вчора бачила, навіть в шапках і це не бабусі 😅

Ворую вкусняшки• 07 марта в 17:13
Не ношу ни первое ни второе никогда.
Сегодня в кофте была просто.

Не любовница• 07 марта в 17:14
Ответ дляЗ родзинкою
Сьогодні бачила. Світер під шию, куртка і шапка шерстяна🤪 А з мене в вітровці сто потів зійшло.

Скромняшка• 07 марта в 17:15
Ответ дляЗ родзинкою
Ну, я в кашемировой бини, можете смеяться. Мне 27 и мне важно, чтобы голова была в тепле.
Единорог_помог• 07 марта в 17:16
Ни в том, ни в другом. Хлопковый прогулочный костюм трехнитка и кроссы, на солнце днем было жарко

Алина-1240• 07 марта в 17:17
Издеваетесь....+20 на солнце,ветровку снимала в футболке шла...какая шуба

Міряно-переміряно• 07 марта в 17:19
Ответ дляЗ родзинкою
Еду в маршрутке. Двое женщин в шапках и длинных куртках, парень в рубашке и шортах, куртки с утеплением и тонкие без, кто-то в ботинках, кто-то в кроссовках. Очень разно одеты. И в тонком худи, джинсах и жилетке и кроссовках

Ms. Любмая жена• 07 марта в 17:21
На роботу в шапці, вранці +5 було. Куртка демі вже, в зимі жарко

Нехай щастить• 07 марта в 17:25
я не спешу раздеваться, поэтому еще в куртке утром, в обед взяла жилетку

Знову Я• 07 марта в 17:53
Ответ дляЗ родзинкою
Навіть сьогодні бачила:)
Чоловіки в пуховику і шапці
Жінки у полушубках
І поряд у футболках народ ходить:)))
Чоловіки в пуховику і шапці
Жінки у полушубках
І поряд у футболках народ ходить:)))
АсобеннАя• 07 марта в 17:58
Ответ дляЗнову Я
Навіть сьогодні бачила:)
Чоловіки в пуховику і шапці
Жінки у полушубках
І поряд у футболках народ ходить:)))
Чоловіки в пуховику і шапці
Жінки у полушубках
І поряд у футболках народ ходить:)))
І я бачила людей в пуховиках і що???
Мало я у кого ситуація.
Намакушка• 07 марта в 18:19
Я пів дня бігала по справах по місту, в кофті нікого не бачила. Люди в куртках легких, пальто, тренчах. І деякі в тонких шапках.
З родзинкою
• 07 марта в 18:23
Ответ дляНамакушка
Є таке, аж сильно легко вдягнутих дуже мало, хіба в авто бачу, а так загалом верхній одяг у всіх присутній
Ромашкинная• 07 марта в 18:29
Сегодня в Одессе +22 в тени было
Девчата в топах без бюстгальтеров, в корсетах), куртки в руках
Я в футболке и кожанке была - очень тепло
А я кумедна• 07 марта в 19:41
Ответ дляЗ родзинкою
То мабуть я була, бо почався гайморит після грипу
Смайликівна• 08 марта в 12:45
На работу с утра идти надо,температура 1 градусов,поэтому вязаное платье и пальто