Тримаю свічку• 07 марта 2025

Помилки, які зруйнували життя

Зробила в молодості велику помилку і тепер їх важко виправити. Життя пішло в одне місце. Як тепер не зациклюватися на минулому і не жаліти, що зараз в житті все могло бі бути краще
Нульовий сантиметр• 07 марта 2025
А могло би бути гірше. Ви не знаєте. Просто живіть своїм реальним, а не вигаданим життям.
Аноним_1858• 07 марта 2025
Авторе, менше драми. І так, одна помилка не може впливати на все життя. Все у вашій голові
Сумчатая кошка• 07 марта 2025
Можно поинтересоваться какую именно ошибку вы допустили?
Перловая Кашка• 07 марта 2025
Думаєте ви одна? Кожен про щось жалкує
ПешитеБесАшипок• 07 марта 2025
Аборт?
Fistashka_ya• 07 марта 2025
ВИЧ?
Ксерокопия ночи• 07 марта 2025
Если молодая,то все еще можно исправить.
Жінка з перцем• 07 марта 2025
Мені колись заявила стара бабуся що шкодує що вийшла заміж за Петю бо кохала а як би вийшла заміж за Васю то життя по іншому склалося.
Я її й питаю бабуся ти ж розумієте що ви ніколи не взнаєте чи було б те інакше життя краще за те що зараз?
Так каже розумію але це чисто хандра на старості літ.
Кнопкотиць• 07 марта 2025
Якось треба змиритися,раз у вас так вийшло.
Наверняка• 07 марта 2025
Примитивно отвечу,но всё что не делается..делается к лучшему))
Позже поймёте,что эти тяжести приведут к чему то очень хорошему
Отпустите ситуацию,всё равно это уже прошлое...
Та легко!• 07 марта 2025
Какую?Все равно анонимно
Тут надолго• 07 марта 2025
Що значить зруйнували життя?
автор Тримаю свічку • 07 марта 2025
Ответ дляСумчатая кошка
В кар´єрі
автор Тримаю свічку • 07 марта 2025
Ответ дляТа легко!
Какую?Все равно анонимно
В кар´єрі. Я думала, що все ще зміню. Але потім через зовнішні обставини не мала можливості змінити все. Зараз майже немає можливості це виправити.
ніколи такого не було• 07 марта 2025
Ответ дляТримаю свічку
Переспали с кем-то? Наоборот не переспали? Ушли в декрет? Что?
автор Тримаю свічку • 07 марта 2025
Ответ дляніколи такого не було
Обрала незатребувану професію, хоча мене попереджали, що краще щось інше обирати
Вот Она Я• 07 марта 2025
Вийшла заміж. Я так хотіла за українця, а краще б за іноземця ну обл взагалі не виходити заміж. Не пробачу собі мабудь ніколи.
Ксерокопия ночи• 07 марта 2025
Ответ дляВот Она Я
У вас був іноземець на приміті?
Наверняка• 07 марта 2025
Ответ дляТримаю свічку
Вы что уже на пенсии,раз нет возможности переучиться...
ніколи такого не було• 07 марта 2025
Автор, так какую профессию выбрали и какую хотели бы? И сколько вам лет сейчас?
Вот Она Я• 07 марта 2025
Ответ дляКсерокопия ночи
У вас був іноземець на приміті?
Всім відмовила, бо українці ж рідненькі. А тепер я в них розчарувалась вкрай. Скнари, сліпі і безголові, один кекс на умі і то добре коли нармальний.
Ксерокопия ночи• 07 марта 2025
Ответ дляВот Она Я
А хто був, звідки?
Lacrimo• 07 марта 2025
Я теж вибрала не ту професію ( правда не я вибирала, вибирати мені не дозволили), тому не шкодую за помилки інших. А хлопець теж колись залицявся такий, що тепер я була б в шоколаді з ним за кордоном... Але так по молодості слухається серце, а воно не може бути обʼєктивним. Але я не шкодую , бо розумію, що я в той час прийняла те рішення, яке було оптимальне і правильне. Насправді дуже рідко у людей получається в житті саме так, як би вони хотіли. Але постійно треба думати намагатись наближати реальність з бажанням своїми діями. На жаль , ми живем не в вакуумі : є ще інші люди ( які в тому числі заважають) чи обставини.
Туся муся• 07 марта 2025
Ответ дляТримаю свічку
І як же це зруйнувало життя?
Зажуженная Жужжа• 08 марта 2025
Ответ дляТримаю свічку
А треба змінювати не ВСЕ, а те що вам під силу за даних обставин та вміти прилаштовуватись. І з освітою вчителя багато варіантів розвитку було б. Це взагалі ніяка не помилка життя.
Зажуженная Жужжа• 08 марта 2025
1. Ви можете зробити «краще» в будь-який момент, було б бажання (від вас тільки скиглення);
2. Нема «затребуваних професій». Є людина, що прагне і вміє працювати, і ця людина стає затребуваним спеціалістом в будь-якій сфері.
3. Ваше життя - це рівно те, що Ви з нього робите.
Взагалі на Вашому місці (молода, з мовою, працює в UK) скиглити соромно.