Хочу в БАНю• 07 марта 2025
Zara пальто
Яка якість, може хтось носить? Дивлюсь класичне - половина wool, - не знаю яка якість
годовасик• 08 марта 2025
Ще жодного разу не бачила в зарі пальто, яке б сподобалось і захотілось купити. Маю на увазі не фасон, а якість тканини.
ПочтальЁнша• 08 марта 2025
В мене 3. Жодне не кашлатається. Там різні є по якості треба уважно обирати.
Вчителька з мікрорайону• 08 марта 2025
Сколько вы собираетесь его носить? Пару сезонов и до свидания, следующие. На это время точно хватит