Смурфетта• 08 марта в 09:40

Ви пробували розвантажувальні дні?

Наприклад, день на кефірі, фруктах або просто без їжі – чи бачите в цьому користь?
Та не реву я• 08 марта в 09:41
Так робила. Треба відновити практику.
Та не реву я• 08 марта в 09:41
Користь є в у будь якому починанні
Добротная• 08 марта в 09:41
Ні. Від розвантажувальних днів нема ніякого сенсу, коли в інші дні влаштовується обжиралово. Стрункість - це спосіб життя!
Глаза_в_3_карата• 08 марта в 09:42
Полжизни это практикую. День-три на воде.
Рукомордые, я вас ждала
Вам телефонограмма• 08 марта в 09:51
Так ,є результат,якщо при пп вага стоїть
Копирайторша• 08 марта в 10:00
Уже 9 лет четверг чисто белковый день. Типа яйца, грудка. Помогало держать вес
Пліснявілий сир• 08 марта в 10:05
Моїй мамі порадили дієту з чорного хлібу та сиру (творогу). Ніби є добра для суглобів
Я роблю раз на тиждень
Відчуття легкості, живіт одразу менше
Первоклашка Я• 08 марта в 11:15
Ответ дляПліснявілий сир
Я роблю раз на тиждень
Відчуття легкості, живіт одразу менше
Розкажіть деталі. Скільки хліба і якого? Який термін дієти?
Булку Дай• 08 марта в 15:21
Думаю,якщо у вас є бажання,то влаштовуйте.Якщо бажання немає - то навіщо над собою знущатись?
Пліснявілий сир• 08 марта в 17:25
Ответ дляПервоклашка Я
Детально - тільки як я це роблю
Чорний з кислинкою хліб та творог
Повірте це не дуже смачно, тому я їм стільки - щоб позбутися відчуття голоду.
Десь 200 гр творога та три маленьких кусочка хліба на день. Та вода
Рецепт з серії ОБС (одна баба сказала)
А мамі рекомендовали від болю суглобів, вона витримала два місяці, казала, що болі пройшли. Але творог зараз їсть дуже рідко.