Анонім-ка• 08 марта 2025
аліменти, сума
Підкажіть, будь ласка, хто знає. Додаткові витрати на дитину за рекомендацією лікарів мають складати 27 тис грн. Це підтверджено заключеннями та я планую взяти результати оцінки в інклюзивно-ресурсному центрі. Батько на сьогодні то дає, то не дає, щось оплачує сам, але сума менша, ніж 27 тис і на базові витрати на дитину він не дає, але натомість купує одяг, взуття (сам, як йому заманеться), водить його по кафе та ігрових кімнатах. Чеки збирає та все записує у зошит:))
Я не працюю. Вожу дитину по заняттях (дорога займає до 3,5 год на день). Зараз віддам його до садочка на півдня, спробую знайти роботу на пару год, хоча це малореалістично.
Я можу подати при таких вихідних даних заяву на аліменти? Батько стверджує, що він уже бере участь у витратах на дитину, отже, суд йому нічого не присудить.
У нього оклад 60 тис грн + матеріальна допомога на потреби дитини раз на квартал 35 тис. Він стверджує, що витрачає на дитину 15-17 тис щомісяця. Чи може суд призначити все ж таки аліменти мені напряму? Щоб я самостійно розпоряджалась цими коштами і оплачувала фахівців сама? (Він це робить зазвичай з великою затримкою)
Руда ліса• 08 марта 2025
Ответ дляviter33
Яке це має відношення до законодавчо встановленого розміру аліментів ( 1/4 від з/п на 1 дитину, не менше ... і не більше...грн/міс) ?
Про додаткові витрати.
І от ’не менше’ теж можливо, що присудять до 10 тис. Може бути і менше 1/4
Ответ дляРуда ліса
Про додаткові витрати.
Ой, з додатковими витратами - будуть ’качелі’
Треба адвоката
Не менше - не менше 1/2 прожиткового мінімуму
Не більше - 10 прожиткових мін
Це все щодо аліментів (без дод.)
Треба адвоката
Не більше - 10 прожиткових мін
Це все щодо аліментів (без дод.)
Жинси на дитину• 08 марта 2025
Ответ дляviter33
Мова йде про додаткові витрати. Чому автор хоче щоб їх лиш тато оплачував
Руда ліса• 08 марта 2025
Ответ дляviter33
Треба адвоката
Не більше - 10 прожиткових мін
Це все щодо аліментів (без дод.)
Треба адвоката
Не більше - 10 прожиткових мін
Це все щодо аліментів (без дод.)
Отож, 10 тис явно більше прожиткового.
Анонім-ка
• 08 марта 2025
Ответ дляРуда ліса
А премії,а надбавки
Знаю, що премії - до 20 тис, нібито як він отримує 75-85 тис щомісяця, але я не можу підтвердити цю інформацію. Бо в понеділок він говорить про оклад, у вівторок про премії, в середу - про матеріальну допомогу на дитину, в четвер - про матеріальну допомогу на покращення житлових умов, а коли в п´ятницю я прошу оплатити заборгованість логопеду чи стоматологу, то чую про себе багато цікавого:)). Тепер сумніваюсь, чи справді мова йшла про чистими чи це все-таки до відрахувань
Руда ліса• 08 марта 2025
Ответ дляАнонім-ка
Ви можете чітко написати суму, яку хочете?
Ответ дляАнонім-ка
Адвокатський запит на підприємство і все знатимете !!
Анонім-ка
• 08 марта 2025
Ответ дляviter33
дякую! і дякую за всі Ваші відповіді. мені давно треба було з цим всім розібратись.
Анонім-ка
• 08 марта 2025
Ответ дляРуда ліса
Я хочу суму, яка покриватиме додаткові витрати, щоб витягнути дитину до школи. Не важливо, як це буде сформульовано в судовому рішенні, якщо у підсумку це будуть ті самі 27 тис. Я розумію, що шансів може бути небагато, але справді потрібен професійний адвокат, я це вже теж зрозуміла
Жинси на дитину• 08 марта 2025
Ответ дляАнонім-ка
А як ви маєте в суді довести додаткові витрати, якщо заняття оплачував чоловік?
Жинси на дитину• 08 марта 2025
Ответ дляАнонім-ка
Якщо чоловік буле давати 27 тисяч - жити ви з дитиною будете на що, якщо всі гроші віддасте на реабілітацію
Руда ліса• 08 марта 2025
Ответ дляАнонім-ка
Крім того треба ще довідки про вартість занять і що нема дешевшої альтернативи. Так, тільки гарний адвокат
Анонім-ка
• 08 марта 2025
Ответ дляЖинси на дитину
поки що я живу за рахунок мами. я писала вище, що планую віддати дитину до державного садочка на півдня, щоб спробувати знайти хоч якийсь підробіток на пару годин на день. це такий собі план, але іншого у мене немає. раніше я могла себе утримувати, але зараз ситуація змінилась.
тато дитини категорично проти багатьох речей -в тому числі проти того, щоб дитина ходила до садочка, а я працювала. але при цьому вимагає, щоб я оплачувала витрати
Руда ліса• 08 марта 2025
Ответ дляАнонім-ка
Так а де гроші будете брати? Ви розішлися за вашою ініціативою?
Анонім-ка
• 08 марта 2025
Ответ дляРуда ліса
так це взагалі найнижчі ціни). я зверталась в кілька центрів, це може коштувати набагато дорожче.
я зараз буду спробувати оформляти інвалідність дитині, щоб мати право на безкоштовну реабілітацію (теж всупереч бажанню батька, який кричить, що все оплатить самостійно, але по факту ж не оплачує).
Руда ліса• 08 марта 2025
Ответ дляАнонім-ка
Тобто дитина не в садочку, ви не працюєте, інвалідність не оформили, бо він не хоче? А допомогу на дитину яким наказом проводять? Чи він не бюлжетник
Анонім-ка
• 08 марта 2025
Ответ дляРуда ліса
Він бюджетник, я не знаю, яким наказом проводять - він мене не посвячував у ці справи. Дитина була в приватному садочку тривалий час, який я організувала для нього - це допомогло дитині у розвитку (бо частина фахівців була на місці) і давало мені невеликий дохід. Але зараз я цей садочок закрила.
Анонім-ка
• 08 марта 2025
Ответ дляРуда ліса
Я не знаю, де брати гроші на моє життя. Це болюче питання, враховуючи, що мені потрібно возити дитину на заняттях громадським транспортом. У мене є мама, яка має дохід і пропонує допомогу, але це дно - приймати її від неї.
Руда ліса• 08 марта 2025
Ответ дляАнонім-ка
Ваш варіант думати про дитину,а не слухати байки колишнього. Бронь зніметься,якщо будуть борги. Мамину допомогу на адвоката прийміть
Жинси на дитину• 08 марта 2025
Ответ дляАнонім-ка
Щось мабуть чоловік вішає лапшу про гроші на лікування сина на роботі.
Метелики на душі• 08 марта 2025
Ответ дляАнонім-ка
залежно від дитини і від цін на корекційні заняття. нейропсихолог, щоденні заняття з логопедом, басейн, корекційний педагог, ліки
25% від зарплати по закону.Збавляйте обороти,бо він знайде вихід не платити.15 тис сума з головою на одну дитину.А те що ви хочете,то можете замовити і квартиру в США,та чи отримаєте.
Руда ліса• 08 марта 2025
Де саме вам відмовили в безкоштовних заняттях, бо нема в дитини інвалідності, але є направлення. Чи ви й не питали
Анонім-ка
• 08 марта 2025
Ответ дляРуда ліса
це питання до мене? я не писала, що нам відмовили в безкоштовних заняттях.
Кусачая Я• 08 марта 2025
Ответ дляРуда ліса
За 7 лет реабилитации ребенка с проблемой речи, нигде бесплатных занятий не было . 1 нету инвалидности и 2 нету статуса
Кусачая Я• 08 марта 2025
Ответ дляАнонім-ка
В каких организациях бесплатные занятия? За 7 лет ничего не было
Не кую, не мелю• 08 марта 2025
А почему вы не работаете?
Отец и мать доожны содержать ребенка 50/50
Подавайте официально на алименты на % от дохода, если зп белая, назначат 25% от всех доходов.
Но, многие недомужчины идут на скверный поступок и переоформляются на минималку, это будет как бы его месть.
Нужно быть ко всему готовой. Всякое бывает
Анонім-ка
• 08 марта 2025
Ответ дляКусачая Я
Они есть, если Вы из Киева, я могу Вам дать адреса. Другое дело, что количество и объем их сильно ограничен. Их нужно ждать и Вы не сможете особенно выбирать график и специалиста
Кусачая Я• 08 марта 2025
Ответ дляАнонім-ка
Мы в Николаеве . За все время нигде бесплатно не было . Напишите организации, может в Николаеве они есть. ИРЦ дало заключение в занятиях логопеда и психолога . Перешли в коррекционный класс . Ежедневно общие занятия с логопедом в классе