Анонім-ка• 08 марта 2025

аліменти, сума

Підкажіть, будь ласка, хто знає. Додаткові витрати на дитину за рекомендацією лікарів мають складати 27 тис грн. Це підтверджено заключеннями та я планую взяти результати оцінки в інклюзивно-ресурсному центрі. Батько на сьогодні то дає, то не дає, щось оплачує сам, але сума менша, ніж 27 тис і на базові витрати на дитину він не дає, але натомість купує одяг, взуття (сам, як йому заманеться), водить його по кафе та ігрових кімнатах. Чеки збирає та все записує у зошит:))
Я не працюю. Вожу дитину по заняттях (дорога займає до 3,5 год на день). Зараз віддам його до садочка на півдня, спробую знайти роботу на пару год, хоча це малореалістично.
Я можу подати при таких вихідних даних заяву на аліменти? Батько стверджує, що він уже бере участь у витратах на дитину, отже, суд йому нічого не присудить.
У нього оклад 60 тис грн + матеріальна допомога на потреби дитини раз на квартал 35 тис. Він стверджує, що витрачає на дитину 15-17 тис щомісяця. Чи може суд призначити все ж таки аліменти мені напряму? Щоб я самостійно розпоряджалась цими коштами і оплачувала фахівців сама? (Він це робить зазвичай з великою затримкою)
Кусачая Я• 08 марта 2025
Ответ дляАнонім-ка
Они есть, если Вы из Киева, я могу Вам дать адреса. Другое дело, что количество и объем их сильно ограничен. Их нужно ждать и Вы не сможете особенно выбирать график и специалиста
И кто вам давал направление на занятия ?
автор Анонім-ка • 08 марта 2025
Ответ дляКусачая Я
Мы в Николаеве . За все время нигде бесплатно не было . Напишите организации, может в Николаеве они есть. ИРЦ дало заключение в занятиях логопеда и психолога . Перешли в коррекционный класс . Ежедневно общие занятия с логопедом в классе
Я посмотрела - эти организации только в Киеве работают. Это благотворительные организации при поддержке доноров. Странно, что в Николаеве ничего нет: я проверила, что есть только бесплатные психологические занятия и мастерклассы от МБО «БФ«СОС Дитячі Містечка», может, есть еще что-то, но я только эту организацию знаю.
автор Анонім-ка • 08 марта 2025
Ответ дляКусачая Я
На бесплатные? Никто не давал, это благотворительные проекты, в которые можно с улицы записаться. Но повторюсь, количество занятий ограничено, все равно нужна альтернатива.
r25-1• 08 марта 2025
Ответ дляАнонім-ка
Аліменти мають покривати базові витрати дитини: харчування, одяг, комуналку, харчування в садочку, проїзд, театр, книжки, іграшки і т.д. Все те, що у дитини має бути за замовчуванням, без рекомендацій лікарів
ром и проституток театр блин
Руда ліса• 08 марта 2025
Ответ дляАнонім-ка
це питання до мене? я не писала, що нам відмовили в безкоштовних заняттях.
Безкоштовні є в ресурсних центрах. Ви писали, що можуть бути при інввлідності. Але насправді не зовсім так. Суддя це буде питати
Руда ліса• 08 марта 2025
Ответ дляАнонім-ка
Не тільки у столиці. У Полтаві, наприклад, ІРЦ є і там є фахівці. Ви пишете, що в стооиці є. Вони є скрізь, де більш-менш великий населений пункт. Інша справа,що хочете до конкретного фахівця і коли зручно.
Крім затримки мовлення ще щось, мабуть?
автор Анонім-ка • 08 марта 2025
Ответ дляРуда ліса
Крім затримки мовлення ще щось, мабуть?
Я говорила про безкоштовні проекти за кошти донорів. А ІРЦ - так, є у всіх великих населених пунктах, хоча і в недостатній кількості і там не завжди є фахівці.
Так, крім недорозвитку мовлення є диспраксія і селективний мутизм.
Руда ліса• 08 марта 2025
Ответ дляАнонім-ка
Працюю з дітьми (і з особливими потребами теж), тому усвідомлюю суми реабілітації. Але суд може визнати додаткові потреби лише коли офіційно оплачуєте і є направлення.
Мутний ваш чоловік... Дитині саме зараз треба увага