Анонім-ка• 08 марта 2025

аліменти, сума

Підкажіть, будь ласка, хто знає. Додаткові витрати на дитину за рекомендацією лікарів мають складати 27 тис грн. Це підтверджено заключеннями та я планую взяти результати оцінки в інклюзивно-ресурсному центрі. Батько на сьогодні то дає, то не дає, щось оплачує сам, але сума менша, ніж 27 тис і на базові витрати на дитину він не дає, але натомість купує одяг, взуття (сам, як йому заманеться), водить його по кафе та ігрових кімнатах. Чеки збирає та все записує у зошит:))
Я не працюю. Вожу дитину по заняттях (дорога займає до 3,5 год на день). Зараз віддам його до садочка на півдня, спробую знайти роботу на пару год, хоча це малореалістично.
Я можу подати при таких вихідних даних заяву на аліменти? Батько стверджує, що він уже бере участь у витратах на дитину, отже, суд йому нічого не присудить.
У нього оклад 60 тис грн + матеріальна допомога на потреби дитини раз на квартал 35 тис. Він стверджує, що витрачає на дитину 15-17 тис щомісяця. Чи може суд призначити все ж таки аліменти мені напряму? Щоб я самостійно розпоряджалась цими коштами і оплачувала фахівців сама? (Він це робить зазвичай з великою затримкою)
автор Анонім-ка • 08 марта 2025
Ответ дляРуда ліса
Усі пусі. То він ще пасію не завів
хоч би і завів! я була б щаслива)).
viter33• 08 марта 2025
Ответ дляЖинси на дитину
Я це знаю. Але мені не зрозуміло, чому при аліментах 15-20 тисяч - лікування це повністю додаткові витрати.
Тому що розмір аліментів залежить ЛИШЕ від розміру з/п
І автору повезло, що в її екс-чоловіка ’біла’ з/п і в розмірі 60 000 в міс.
Додаткові витрати на лікування - йдуть окремо (якщо вони потрібні і є мед.висновок)
Жинси на дитину• 08 марта 2025
Ответ дляАнонім-ка
хоч би і завів! я була б щаслива)).
А без пасії, що заважає вам бути щасливою?
viter33• 08 марта 2025
Ответ дляРуда ліса
Бо і суддя не зрозуміє
Тому і має бути адвокат
Руда ліса• 08 марта 2025
Ответ дляАнонім-ка
хоч би і завів! я була б щаслива)).
Ви спочатку подайте на аліменти. Але будьте готові, що сума буде до 20 тис.
автор Анонім-ка • 08 марта 2025
Ответ дляviter33
Тому і має бути адвокат
Мені було призначено державного адвоката, але я була дурна і відмовилась.
viter33• 08 марта 2025
Ответ дляРуда ліса
Однозначно менше, тисяч 15 (лише аліментів)
Руда ліса• 08 марта 2025
Ответ дляАнонім-ка
Так суд був по аліментам чи ні
viter33• 08 марта 2025
Ответ дляАнонім-ка
Тобто, вже є суд.рішення ?
автор Анонім-ка • 08 марта 2025
Ответ дляРуда ліса
Так суд був по аліментам чи ні
Ні, ще не було. Розлучення було рік тому.
viter33• 08 марта 2025
Ответ дляАнонім-ка
Тоді шукайте адвоката - і подавайте по максимуму
Руда ліса• 08 марта 2025
Збирайте всі довідки. Купівля речей теж підтсумнівом, якщо в чеку нема розміру
автор Анонім-ка • 08 марта 2025
Ответ дляЖинси на дитину
Якщо чесно, дуже страшно за дитину. Не знаю, чи зможе його прийняти суспільство. Для мене він найкращий хлопчик, але це тільки для мене.
Ще не знаю, як йому пояснити, що ми ніколи не житимемо з його татом, про що він дуже мріє.
viter33• 08 марта 2025
Ответ дляРуда ліса
Категорично раджу звернутися до адвоката
Бо всім мають займатися спеціалісти: лікар - лікувати, сантехнік - ремонтувати кран, адвокат - судитися
Бо якщо ’сама’ - отримуємо хронічну задавнену хворобу, затоплених сусідів знизу і програний суд !!
viter33• 08 марта 2025
Ответ дляАнонім-ка
Скільки років сину?
автор Анонім-ка • 08 марта 2025
Ответ дляviter33
Ви думаєте, державні адвокати - не варіант? краще приватного?
автор Анонім-ка • 08 марта 2025
Ответ дляviter33
Скільки років сину?
шість років
Чумацький Шлях• 08 марта 2025
Ответ дляАнонім-ка
Аліменти мають покривати базові витрати дитини: харчування, одяг, комуналку, харчування в садочку, проїзд, театр, книжки, іграшки і т.д. Все те, що у дитини має бути за замовчуванням, без рекомендацій лікарів
Не обижайтесь:Вас с Марса катапультировали? Ничего и никому’алименты’ не должны. Есть четкая ставка. Идите к адвокату.
Если что, имею сына-инвалида. Знаю из личного опыта
viter33• 08 марта 2025
Ответ дляАнонім-ка
Краще приватного (але питання ціни)
Державні - норм, якщо йому теж приватно платити ((((
Чумацький Шлях• 08 марта 2025
Ответ дляЖинси на дитину
Автор запевняє, що на базові потреби дитини без лікування потрібно 30тис
Пока я в шоке.....слова щакончились
НетЕщеНаверное• 08 марта 2025
Ответ дляviter33
15 000 - аліменти ( 1/4 від 60 тис з/п)
+ просити 1/2 від 27 000 (тобто, 13,5 тис/міс) - дод.витрати (якщо є мед.висновки)
Так, з адвокатом, особливо він потрібен щодо дод.витрат
Алименты считаются с чистой зарплаты, за минусом налогов. 25%
viter33• 08 марта 2025
Ответ дляНетЕщеНаверное
Ми ж не знаємо, ці 60 000 - на руки чи ’до відрахувань’
Адвокат подає запит, отримує інф., після того пише позов
НетЕщеНаверное• 08 марта 2025
Ответ дляviter33
Автор написала оклад
Руда ліса• 08 марта 2025
І трати будуть на двох, а не лише на батька
viter33• 08 марта 2025
Ответ дляНетЕщеНаверное
Автор написала оклад
Сперечатися не буду))
Я би спершу подавав запит, потім - писав позов
автор Анонім-ка • 08 марта 2025
Ответ дляНетЕщеНаверное
Автор написала оклад
Думаєте, оклад - це ’брудними’?
viter33• 08 марта 2025
Ответ дляРуда ліса
Яке це має відношення до законодавчо встановленого розміру аліментів ( 1/4 від з/п на 1 дитину, не менше ... і не більше...грн/міс) ?
Руда ліса• 08 марта 2025
Ответ дляАнонім-ка
Думаєте, оклад - це ’брудними’?
А премії,а надбавки
Жинси на дитину• 08 марта 2025
Ответ дляАнонім-ка
Думаєте, оклад - це ’брудними’?
Оклад це до відрахувань.
viter33• 08 марта 2025
Ответ дляАнонім-ка
Думаєте, оклад - це ’брудними’?
Так