Локшина на вухах• 08 марта в 15:33
Питання до заміжніх, які не мають бажання вагітніти.
Якщо ваш чоловік хоче/захоче від вас дитину,а ви ні.Але він наприклад комусь на стороні зробить,але це ставлення до вас не змінить,і він так,як відносився до вас так і буде відноситись,або навіть і краще буде до вас ставлення.
Чи готові ви в такому випадку заплющити очі на те,що у вашого чоловіка на стороні з´явиться дитина?
Як би ви вчинили в даній ситуації?