Поумничка• 08 марта в 16:06
У кого котики мали камінці в нирках, зайдіть, будь ласка
Поділіться своїми історіями: сечокам´яна хвороба, котику 16 років шотландець. Слабке серце. Роблять седацію, щоб вивести сечу. Скільки він ще може жити? Поки чекаю, коли закінчиться процедура. Не спитала одразу. Які прогнози і до чого готуватись? Голова не варить, тиск,сльози. Все сталось в один день(((( може дайте пораду.... Без хейту, будь ласка(((
Поумничка
• 08 марта в 16:11
Ответ дляПросто красавица
Вам честно? Может на лечебном корме еще немного протянет.
Він все життя на цьому кормі
Просто красавица• 08 марта в 16:15
Ответ дляПоумничка
Він все життя на цьому кормі
Тогда пару месяцев протянет. Они в таком состоянии все болячки на себя собирают
Я только за!• 08 марта в 16:29
Надалі мій котик теж страждає цією хворобою.8 рік йому. Спочатку пісок, гостра затримка сечі,зараз по узи знайшли каміння, треба робити операцію.але такі ціни що жахіття.
Поумничка
• 08 марта в 17:20
Ответ дляЯ только за!
Нам сказали, що операцію не переживе((( але вже теж сказали, що молодець, хоче жити, бореться. Ця доба буде рішаючою
ХикориДикори• 09 марта в 22:38
Ответ дляПоумничка
Марена красильна розчинає камінці. Може ц я інфа допоможе?
Поумничка
• 10 марта в 09:35
Ответ дляХикориДикори
спитаю сьогодні у ветеринара. дякую!!!!!!!!
Поумничка
• 12 марта в 13:02
Ответ дляЯ только за!
Операцію наш кіт переніс, але під ранок помер( сердечко слабке, 16 років(((( ридаю(((( бережіть свого улюбленця!
Робили операцію у Тернополі, 2500+1250 аналіз крові+ 200 грн доба у лікарні після операції. Клініка Хатіко , може стане у пригоді. Лікарі дуже чуйні, на зв´язку , цілодобове спостереження хвостиків
Я только за!• 12 марта в 13:09
Ответ дляПоумничка
Дуже шкода, співчуваю 😥