ИзЮмрудная• 08 марта в 23:13

Ще хтось вірить в існування Бога?

Я вже не вірю це все було великим обманом а насправді не існує ніякого бога
hyduk• 09 марта в 00:36
Бог зробив багато чудес в моєму житті. Найбільше-це моє навернення.
автор ИзЮмрудная • 09 марта в 00:52
Ответ дляРубаю олівлє
Это вам крестом упавшим навеяло? ))
Яким хрестом? В мене немає ніякого хреста
автор ИзЮмрудная • 09 марта в 00:57
Ответ дляПотребую апгрейду
Тоді чому ви досі не попросили миру для України?
То вас влаштовує війна, чи ви просто балаболка?
Це точно. В одному місці до богів лоба б´ють а в іншому війни розпалюють. Ви правильно сказали чому ж досі миру немає якщо всі так ’бога’ просять
ярослав-a99f• 09 марта в 06:33
БОГ есть !
Зрадорозганячка• 09 марта в 07:07
Вірю доказувати не буду
Зрадорозганячка• 09 марта в 07:07
Ответ дляИзЮмрудная
Чим саме?
Мені всім
Потребую апгрейду• 09 марта в 07:56
Ответ дляbegovelik
Це все не так просто, як вам здається. Відносини з Богом – це не просто одноразове прохання, а глибокий процес довіри, віри та дій. Я молюся за Україну, але Бог діє не за людським сценарієм, а за Своїм задумом.
Цікавий у нього задум.
Лизетта-ukr• 09 марта в 08:13
Я не верю.
Крию матом страшно• 09 марта в 11:07
Ответ дляЛетала_НаМетле
Що як я скажу, що богів багато?
Збрешете.Бо Бог один.
begovelik• 09 марта в 14:30
Ответ дляПотребую апгрейду
Цікавий у нього задум.
Я розумію, що це може здаватися складним, але я вірю, що Бог діє за Своїм задумом. Як написано в Біблії: ´Бо мої думки не ваші думки, і ваші шляхи не мої шляхи, говорить Господь.´ (Ісая 55:8). Вірю, що в кожному процесі є сенс, навіть якщо ми не розуміємо його повністю. Я молюся за Україну, бо знаю, що Бог має свій план для кожного з нас.
Потребую апгрейду• 09 марта в 14:38
Ответ дляbegovelik
Є сенс у вбивстві немовлят?

З таким ’богом’ мені точно не по дорозі, незалежно від його великих задумів та планів.
begovelik• 09 марта в 15:14
Ответ дляПотребую апгрейду
Є сенс у вбивстві немовлят?

Коли ми стикаємося з жахливими трагедіями, як смерть невинних дітей, ми часто не можемо зрозуміти повного сенсу цих подій. У книзі Ісаї (55:8-9) написано: ’Бо мої думки не ваші думки, і ваші шляхи не мої шляхи,’ що вказує на те, що ми, як люди, обмежені у своєму розумінні. Те, що здається безглуздим або жорстоким для нас, може мати вищу мету, яку ми не можемо повністю осягнути.
dahashutka19• 09 марта в 15:22
Вже ні.
Єдине що, хочеться вірити, що я ще колись побачу маму ..не знаю як і де
бибизяна• 09 марта в 16:47
Ответ дляТётушка Лошадь
Автор, вам треба почитати підручник з релігієзнавства. Там чудово описано, як людство розвивалося і придумувало собі богів, як людство дійшло до тих богів, що є зараз і які зараз тенденції в придумуванні богів.
катехезис атеистов, в который они верят.)
бибизяна• 09 марта в 16:56
Ответ дляПотребую апгрейду
Почитайте историю евреев.
У них было свое государство, потом они погрязли в грехах, пропало, их завоевали, потом покаялись, опять свое государство и опять завоевали.
Вы не верите в Бога, зачем требуете у него ?
Книга Исаии

Если захотите и послушаетесь, то будете вкушать блага земли;
20если же отречетесь и будете упорствовать, то меч пожрет вас: ибо уста Господни говорят.
21 Как сделалась блудницею верная столица, исполненная правосудия! Правда обитала в ней, а теперь — убийцы.
22 Серебро твое стало изгарью, вино твое испорчено водою;
23 князья твои — законопреступники и сообщники воров; все они любят подарки и гоняются за мздою; не защищают сироты, и дело вдовы не доходит до них.
Коханозадовільна• 29 марта в 13:53
Ответ дляПотребую апгрейду
Є сенс у вбивстві немовлят?

Ці немовлята невинні, тому потрапляють у рай. Можливо, війна - це покарання, може, Бог хоче цим щось показати, а можливо, це просто зло, розв´язане людьми, незаборонене Богом до певного часу, адже людям дана свобода волі, але вони не вміють нею користуватися, тому у світі є війни, злочини та нещастя.