Тримаю свічку• 08 марта 2025
Если мужчина предложит вам идеальную жизнь, но без любви, вы согласитесь?
Простецкая• 08 марта 2025
Я заміжня і люблю чоловіка.
Якби була сама і цей чоловік мені б подобався, мав зі мною спільні погляди на базові речі - то так.
Брехушечка• 08 марта 2025
Это если я живу в коттедже на берегу Женевского озера, у меня есть свой повар и водитель, тренер и массажист приходят на дом, то да, конечно) зачем ещё та любовь)
Распутница• 08 марта 2025
А турбота, ніжність, спільна зацікавленість, приємність від спілкування, позитив, фінансове забезпечення тощо будуть?Тоді можна і без кохання.
Файна дівка• 08 марта 2025
Дуже багато нюансів такої згоди.
Як бути з сексом? Як бути з дітьми? Що мається на увазі при словосполучення ідеальне життя? Забезпечення мене? Бути поруч з чоловіком? Мати чи не мати статус дружини? Штамп в паспорті є? Так все це важливо. Не тільки те що мене не будуть кохати.
Взагалі я зустрічала такі пари і досить добре розумію що стосунки без любові то це як одруження по розрахунку теж є але вимагають певних зусиль від обох сторін такого шлюбу.
ПешитеБесАшипок• 08 марта 2025
Ответ дляБеллаДонна
Это он меня любить не будет?) Тю.
так наоборот жить можно только с тем кто тебя любит, иначе смысл?
Тракторні війська• 08 марта 2025
Боже, я с любовью когда к мужчине приезжаю, думаю что я тут делаю) хочу домой… поэтому не знаю. У меня очень специфический характер
Бараболька• 08 марта 2025
Великий відсоток живе не ідеальне життя і без кохання, особливо якщо давно разом і мають спільне житло.
Чудо Ф_ф КеДаХ• 08 марта 2025
в смысле вы его не любите, а он вас да?
сложно сказать, мне нужно время чтобы влюбиться
Чудо Ф_ф КеДаХ• 08 марта 2025
Ответ дляТракторні війська
тоже так
на расстоянии люблю- не могу
когда рядом, прихожу в ужас, старый, страшный, кто это вообще? почему седой? думаю он это чувствует, уезжаю - снова люблю и скучаю
на расстоянии люблю- не могу
Милота• 09 марта 2025
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
тоже так
на расстоянии люблю- не могу
Не бачу душа мре, бачу з души пре?))
короткопамятна• 09 марта 2025
От любви сытой не становишься. Здоровье не прибавляется. И одежда сама себя не покупает.
Тому, да, я за идеальную жизнь!
Ангелок з ріжками• 09 марта 2025
Чоловіку не потрібна жінка, яку він не любить. Бо для чого вона йому?
1. Як джерело доходу для нього?
2. Щоб комусь насолити?
3. Щоб самоствердитись за рахунок жінки?
Питання в іншому - що матиме жінка?
1. Як джерело доходу для нього?
2. Щоб комусь насолити?
Питання в іншому - що матиме жінка?
Заюшка_хозяюшка• 09 марта 2025
Нет. Было так. Но без общих интересов, общих тем для разговора, даже без симпатии, я не смогла. Я попробовала, мы встречались, было скучно, было никак. Прошло уже полгода после расставания, а мне до сих пор противно что я была с ним. Отвращение к себе, к нему. Ненависть к себе и к нему. Я бы хотела не то что забыть все, а хотя бы не помнить, просто не вспоминать, что был такой эпизод в моей жизни. Честно сказать после этого мне почему то не хочется отношений вообще никаких.
Форс мажор• 09 марта 2025
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
А що таке вам не підійшло чи не сподобалось?
ВЫВсеВрете• 09 марта 2025
Это про абьюз.Он потом вам припомнит это по полной программе.На всю жизнь запомните(((((
Кредитная• 09 марта 2025
А навіщо мені таке обтяження у вигляді чоловіка? Я собі і сама в стані створити ідеальне життя.
Директор Пляжу• 09 марта 2025
То якась казочка. Якщо він любить жінку, а вона його ні, то може запропонувати їй таке, а якщо ні з чиєї сторони нема любові, то нащо таке життя? Хз, для мене чоловік це найдорожча людина в світі, не хотіла б ідеального життя без нього, хочу отаке складне в тернисте як воно є, але з ним