Аноним Советчик• 09 марта в 20:08
І ким працювати далі? Безвихідь в карʼєрі.
Зараз мені 25. Закінчила університет перед початком повномасштабного. Пішла працювати офіс-менеджером у велику компанію, яка мала декілька офісів і ось відкривала ще один.
Зараз мої обовʼязки включають в себе:
- управління командою з 10 чоловік (технічні спеціалісти та інші офіс менеджери)
- підтримка життєдіяльності 4 офісів ( загальна кількість людей 300 чоловік), це включає в себе також реакція на їх запити та постійні замовлення всього необхідного на виробництва .
- відкриття ще одного офісу з нуля
- організувати роботу всіх відділів так, щоб вони могли працювати безперебійно; здавалось би, що я не дуже і потрібна, але коли техніка заглючила, то пишуть мені, коли принтер зламався, пишуть мені, коли лампа блимає, пишуть мені;
- вся бухгалтерська робота по моїх КА на мені (оренда, доставки)
- робота в 1С (заявки на оплату, пту, довіреності)
- підписання документів у МЕДОК
- бюджетування і розподіл коштів (загальний бюджет близько 3 мільйонів)
- замовлення меблів на всі локації
- зʼясування всіх питань з БЦ (паркомісця, будь-які тех проблеми по типу ʼзламався унітазʼ)
Ніби і написати нічого, а роботи купа, зарплата - кіт наплакав. Не знаю, куди йти і рухатись далі, від моєї роботи вже нудить..
Зараз мої обовʼязки включають в себе:
- відкриття ще одного офісу з нуля
- підписання документів у МЕДОК
- замовлення меблів на всі локації
Байрактарна• 09 марта в 20:10
Так влаштуйтесь в іншу компанію, у вас же не якась унікальна професія
Кто крайний?• 09 марта в 20:10
Просто змінюйте роботу, країну, що завгодно, в 25 нема приводів для вагань
Аноним Советчик
• 09 марта в 20:10
Ответ дляБайрактарна
Ну так мені вже вік піджимає, навіщо мені йти працювати офіс-менеджером в іншу компанію? Треба рухатись вище
Госпожа Белладонна• 09 марта в 20:11
Ответ дляАноним Советчик
30, Київ
Ну вибачте за цю роботу більше і не буде
Админко• 09 марта в 20:11
Ответ дляАноним Советчик
30, Київ
Ого
Я няня і маю 38 тис
День гуляю в парках і сплю денний сон
Я няня і маю 38 тис
День гуляю в парках і сплю денний сон
Аноним Советчик
• 09 марта в 20:12
Ответ дляГоспожа Белладонна
Ну я і питаю куди можна піти. Може пм в it?
Госпожа Белладонна• 09 марта в 20:12
Ответ дляАноним Советчик
Ну так на кого ви вчилися?
Аноним Советчик
• 09 марта в 20:12
Ответ дляГоспожа Белладонна
Ну так на кого ви вчилися?
То вже не важливо. Я закінчила магістратуру і бакалаврат
Госпожа Белладонна• 09 марта в 20:13
Ответ дляАноним Советчик
Важливо звісно.
Мішечок щастя• 09 марта в 20:13
Ответ дляАноним Советчик
А чого неважливо?
Б´ю байдики• 09 марта в 20:13
Ответ дляМозговая пилочка
Господи, вам только 25? Это мне 35 и у меня все.
Боже, це вам тільки 35, це мені 50+ і ще ,якось викручуємось.
Аноним Советчик
• 09 марта в 20:13
Ответ дляГоспожа Белладонна
Важливо звісно.
Я за освітою вчитель укр мови і літератури
Магістратура ʼменеджментʼ
Котя_люлю• 09 марта в 20:14
Ответ дляАноним Советчик
Бляха, я прочитала ваші коментарі і зрозуміла, що вам ще забагато платять.
Якщо маючі такий досвід ви не знаєте куди рухатися, то дійсно - це ваша стеля в кар´єрі, пік. Далі ви нездатні розвиватися,а про вік то смішно
Не виправдовуюсь• 09 марта в 20:14
Ответ дляАноним Советчик
Ви троль 🧌? Чесно напишіть тільки
Б´ю байдики• 09 марта в 20:14
Пишіть резюме на ворк юа, інша сайти. Впс, знайдуть роботодавці самі
Джага-джага• 09 марта в 20:14
Ответ дляАноним Советчик
А що ви вмієте безспосередньо для вище? Бо ото все що написали і є офіс-менеджер. Щоб вище, треба мати конкретну професію та конкретні посадові обов´язки.
А взагалі просіть підняти трохи зп.
Аноним Советчик
• 09 марта в 20:15
Ответ дляКотя_люлю
Ну так скажіть мені))) є варіанти? Чи ви так, самоствердитися зайшли?
Я супер-пупер• 09 марта в 20:15
Ответ дляАноним Советчик
Магістратура ʼменеджментʼ
Ну тоді звісно в ІТ йдіть
Що ж вас тримає?
Непогодка• 09 марта в 20:15
Ответ дляАноним Советчик
вы заменили принтер на рабочий, и поэтому считаете, что пора в ит?
Пи Пи Пилюля• 09 марта в 20:15
я тримала на себе вісь офіс в 23 роки. тому потім це було крутим досвідом для інших робіт. але к роботам я пофігістічно відношусь. у мене є халтури, що приносить більш зароботка ніж штатна робота. тому в штате працювала тільки коли нудно становилося вдома. а там вже працювала де завгодно
Кто крайний?• 09 марта в 20:15
Ответ дляАноним Советчик
Тоді йдіть на пенсію
Аноним Советчик
• 09 марта в 20:16
Ответ дляДжага-джага
А взагалі просіть підняти трохи зп.
А це не конкретна професія і не конкретні посадові обов’язки?))
Офіс-менеджери в інших компаніях взагалі документами не займаються, а я як повноцінний бухгалтер по первинці
Госпожа Белладонна• 09 марта в 20:16
Ответ дляАноним Советчик
Магістратура ʼменеджментʼ
У нас в компанії за 7 років я спостерігала, як офіс-менеджери зростали. Дехто став імпорт -менеджером, хтось асистентом менеджера, і операційним директором. Звісно зп зростала суттєво. У вашій компанії це неможливо?
Кто крайний?• 09 марта в 20:16
Ответ дляАноним Советчик
Магістратура ʼменеджментʼ
Жодна спеціальність ’ні про що’
Аноним Советчик
• 09 марта в 20:16
Ответ дляКто крайний?
Жодна спеціальність ’ні про що’
Ну так тому я і говорю, що це неважливо))