Аноним Советчик• 09 марта 2025

І ким працювати далі? Безвихідь в карʼєрі.

Зараз мені 25. Закінчила університет перед початком повномасштабного. Пішла працювати офіс-менеджером у велику компанію, яка мала декілька офісів і ось відкривала ще один.
Зараз мої обовʼязки включають в себе:
- управління командою з 10 чоловік (технічні спеціалісти та інші офіс менеджери)
- підтримка життєдіяльності 4 офісів ( загальна кількість людей 300 чоловік), це включає в себе також реакція на їх запити та постійні замовлення всього необхідного на виробництва .
- відкриття ще одного офісу з нуля
- організувати роботу всіх відділів так, щоб вони могли працювати безперебійно; здавалось би, що я не дуже і потрібна, але коли техніка заглючила, то пишуть мені, коли принтер зламався, пишуть мені, коли лампа блимає, пишуть мені;
- вся бухгалтерська робота по моїх КА на мені (оренда, доставки)
- робота в 1С (заявки на оплату, пту, довіреності)
- підписання документів у МЕДОК
- бюджетування і розподіл коштів (загальний бюджет близько 3 мільйонів)
- замовлення меблів на всі локації
- зʼясування всіх питань з БЦ (паркомісця, будь-які тех проблеми по типу ʼзламався унітазʼ)
Ніби і написати нічого, а роботи купа, зарплата - кіт наплакав. Не знаю, куди йти і рухатись далі, від моєї роботи вже нудить..
Мозговая пилочка• 09 марта 2025
Ответ дляРекламама
А чего все? Мне тут на Советчице постоянно пишут, что и в 50+ ещё не поздно переучиться и начать зарабатывать.
У меня сейчас конец жизни.Сомневаюсь, что в 50 откроется второе дыхание
Кубик Рубика• 09 марта 2025
Ответ дляРекламама
люди разные.
одному и в 70 не поздно, другому в 20 поздно
Околовита• 09 марта 2025
Ответ дляВ танке
А чем именно Вы сейчас занимаетесь в рекламе, какие обязанности?
Я після офіс-менеджера змінила вже чимало робіт, зараз працюю в медіабаїнгу, закуповую онлайн рекламу під різних клієнтів.
В танке• 09 марта 2025
Ответ дляОколовита
я поняла, благодарю Вас за ответ, это интересно) желаю Вам успехов в Вашем деле, меня очень вдохновляют такие люди как Вы! я читаю Ваши сообщения, и чувствую стержень и силу! ну и стараюсь не терять веру в себя)
Ширли-Мырли• 09 марта 2025
Ответ дляНа границе
Тогда нужно идти мовознавцем, это сейчас модно)
Мовознавець «бухгалтер ПО» не напише.
Намакушка• 09 марта 2025
Ответ дляАноним Советчик
30, Київ
ну вам 10% поставщики в конверте не дают?
у меняна похожем до 150 набегало, на праздники и 250
Я погнала• 09 марта 2025
я бы пошла на фин специалиста (бюджетного контролера), а вы смотрите что вам ближе
автор Аноним Советчик • 09 марта 2025
Ответ дляНамакушка
А з якої радості вони мають щось давати?)))
Максимум коробку цукерок на новий рік
автор Аноним Советчик • 09 марта 2025
Ответ дляЯ погнала
А це вже думка)
Намакушка• 09 марта 2025
Ответ дляАноним Советчик
Максимум коробку цукерок на новий рік
чтобы продолжали у них заказывать и приносили деньги, или не так? кто заказчик:?-вы
деньги чьи-ваши
Безпринципова• 09 марта 2025
Ответ дляАноним Советчик
Ну я і питаю куди можна піти. Може пм в it?
З вашим портфоліо можна йти в проєктний, операційний менедж або логістику. IT в Україні зараз в гіршому становищі, ми орієнтовані на аутсорс, а країна підвищеного ризику. Раджу дивитись хіба мілтех, або аграрка, або логісти. Що з іноземними мовами?
автор Аноним Советчик • 09 марта 2025
Ответ дляНамакушка
деньги чьи-ваши
Ви праві. Я замовляю в одного постачальника лише на 100-150 тис щомісяця
Не дуже я важливий клієнт))
Я не чарівниця вам• 09 марта 2025
Ответ дляАноним Советчик
В нас такого немає
Дуже специфічна галузь компанії, вузькоспеціалізована. Ми єдині хто таким займаємось в країні
вам потрібно навчатися
окрім освіти, що ви вичали, якісь курси можливо, інозенмі мови
бух облік вам до душі?
автор Аноним Советчик • 09 марта 2025
Ответ дляБезпринципова
Щиро вдячна , я так і думала

Нарешті пішли слушні поради)
Це вартувало тієї маячні, яку я читала 2 сторінки)
автор Аноним Советчик • 09 марта 2025
Ответ дляЯ не чарівниця вам
вам потрібно навчатися
бух облік вам до душі?
Борони Боже мені звʼязатись з бухгалтерією)
Це дуже великий гемор , навіть якщо ти бух по зарплаті
Намакушка• 09 марта 2025
Ответ дляАноним Советчик
Не дуже я важливий клієнт))
скажите ему .. чтобы он готовился к тендеру ..или нойте дальше.
я отлично зарабатываю на вашей позиции, которая переросла в департамент поддержки бизнеса, где я рулю и добавились более серьезный слой заказов : нотариусы , оценщики, аудиторы
ничевока• 09 марта 2025
Рухатися в кабінет керівника з текстом - я працюю за трьох людей, мінім 50т маю отримувати. Ні - то ні, я піду далі.
автор Аноним Советчик • 09 марта 2025
Ответ дляНамакушка
У нас не настільки велика контора щоб права качати)))
Але дуже дякую вам за поради 🙏🏻🙏🏻
автор Аноним Советчик • 09 марта 2025
Ответ дляничевока
Ну то знайдуть іншу дурочку, яка за такі ж гроші буде пахати)
Мене взяли взагалі без досвіду. Думаєте другу таку не знайдуть?)
ничевока• 09 марта 2025
Ответ дляАноним Советчик
Але дуже дякую вам за поради 🙏🏻🙏🏻
повірте - він чудово розуміє, що трьом людям буде платити 80т мінімум
Намакушка• 09 марта 2025
Ответ дляАноним Советчик
Але дуже дякую вам за поради 🙏🏻🙏🏻
права качать можно) с ваших 100=150, точно тыс 10-15 к зп
и мебель и т д
ничевока• 09 марта 2025
Ответ дляАноним Советчик
у вас тепер є досвід, ви ось це все впишете в резюме, підете в більшу контору на менеджера, але вже за стіл - документи і тп, навчитеся, будете рости.
ничевока• 09 марта 2025
до речі - почитайте вакансії в цій же конторі в іншому офісі, можливо, там є те, що вам сподобається, а ви вже з досвідом, і таким, що візьмуть з радість: маєте високу стресостійкість, умієте вкладатися в терміни, управляти людьми і потоками.
Околовита• 09 марта 2025
Ответ дляВ танке
Дякую)
я взагалі вважаю что починати свою кар´єру з офіс-менеджера - це класний виклик для себе. Якщо гарно можеш організувати роботу офісу - то далі всі дороги відкриті. І загалом у нас ця професія максимально недооцінена.
КарамбОлька• 09 марта 2025
Я майже ваша ровесниця, теж за освітою учитель української мови та літератури+ літературний редактор. Зараз працюю менеджером з продажів у великій компанії, бачу, що деякі мої колеги мають таку ж освіту, як і я, але працюють в інших відділах, зокрема копірайтерами. Роботи менше, ніж у мене, зарплата на одному рівні. Вам можна спробувати себе у викладанні, тільки репетитором або у приватній школі. Моя подруга університетська після універу пішла одразу у приватну, зараз отримує 40+ тисяч. Не Київ:)
ПрипоРошенная• 09 марта 2025
Ответ дляАноним Советчик
То вже не важливо. Я закінчила магістратуру і бакалаврат
Девочки, тьі в своей семье первая с во? Так отвечала моя бабушка, ей 79
Кокосиха• 09 марта 2025
Ответ дляОколовита
Я після офіс менеджера пішла працювати в рекламу. Перша робота була відстій і ЗП невелика, але набралась досвіду.
Тому що з офіс менеджеру можна вирости хіба до адміну офісу або зав технічним відділом/ відділом забезпечення. А це постійні нерви, постійно всім все треба і на вчора.
P.S. Заодно передаю привіт тим, хто досі вважає що офіс-менеджер - це лише подавати каву директору і світити фейсом в офісі)
Маркетологом?
ПрипоРошенная• 09 марта 2025
Ответ дляЯ супер-пупер
Ну це не ті спеціальності, щоб ними хвалитися, якщо відверто…
Цікаво, чим ви керувалися при вступі?
Чому не ті? Укр мова - чудова спеціальність, якщо знати добре
Кокосиха• 09 марта 2025
У мене теж така ситуація , авторе. Але мені майже вже 27(
За ким я буду?• 09 марта 2025
Ответ дляКто крайний?
Важливо, звичайно, у вас нема спеціальності для кар´єрного росту
А які саме спеціальності для кар´єрного росту?