Все буде• 09 марта 2025
Як позбавитись від голубів на балконі?
Маю відкритий балкон і голуби уже втретє роблять там гніздо і відкладають яйця (то в горщиках для квітів, тепер в комоді), кожного разу їх прибираю, але вони роблять це знову і знову, я втомилась вже від засраного балкону.
Комод завтра взагалі планую розібрати, але вони всеодно прилітатимуть.
Можливо хтось користувався відлякувачами?
Безсовісна кума• 09 марта 2025
Ответ дляElena755
Застеклить.
Хто зараз судить балкони? Щодня бахає
Синиця у спідниці• 09 марта 2025
Bird Spikes for Pigeons Small Birds, Pigeon Spikes Kit Cover 10M, Fence Spikes Stainless Steel Bird Deterrent Repellent Spikes, Birds Control Defence Spikes (30 Pack, Uninstalled)
ОливьЕЖечка• 09 марта 2025
Я наклеила на перила скотч. Хотя моя мама считала, что это бесчеловечно, но идея была в том, что один голубь сядет, сильно на обычный скотч ещё и припыленный к тому времени он не приклеился, то есть улететь сможет, но мол остальные не будут. Но получилось так, что они вообще перестали к нам летать, ни одного голубя с этого момента, даже гнезда свои бросили
ПадаюВреверансах• 09 марта 2025
Капец як мене дратують голуби.
Чула ворону штучну ставлять велику. Типу відлякує
Стрекоза любви• 09 марта 2025
Колись на оренді таку проблему мали. Купила смужку блискучу, по привʼязувала її, додатково на кожну старий диск. Боялися блиску і не залітали.
Аноним с кешбеком• 09 марта 2025
Сейчас потеплело, оставляю балкон открытый, собаки их гоняют. Это всего несколько дней их погонять и они улетят. Соседка вешала какие-то шуршащие ленты на веревку крест-на крест.
аромат Жука• 09 марта 2025
Ответ дляАлина-1240
Меня они не бесят.могу на подоконник им жрачки даже насыпать
Сусіди знизу вам ’дуже вдячні’ бо у них обісрані вікна завдяки вам.
аромат Жука• 09 марта 2025
Ответ дляАлина-1240
.
Алина-1240• 09 марта 2025
Ответ дляаромат Жука
Внизу всем пох)))там алконавт живет,он те окна пару лет не мыл,как его бабка-мать померла
Усміхайлик• 09 марта 2025
Ответ дляАлина-1240
Да и вам также ,если у вас не застеклён балкон и живут голуби.
Не представляю не застеклённый балкон,разве что у самых...бедных
Алина-1240• 09 марта 2025
Ответ дляУсміхайлик
У меня застекленный и нет голубей.вообще пустой,только веревки для сушки вещей и пепельница
Бабуся Бетман• 09 марта 2025
Ответ дляПадаюВреверансах
Капец як мене дратують голуби.
Оце взагалі не розумію. Сиплю корм від попугая, їдять всі разом - ворони і голуби
Просериарила молодость• 09 марта 2025
Ответ дляБабуся Бетман
На балконі? Поруч з сусідами?
Бабуся Бетман• 09 марта 2025
Ответ дляПросериарила молодость
На балконі? Поруч з сусідами?
На вулиці.
Просериарила молодость• 09 марта 2025
Ответ дляБабуся Бетман
На вулиці.
Тоді що саме ви не розумієте? Людям на балкони голуби гадять, люди шукають методи боротьби і відлякування. У мене по карнизу з 5 ранку, влітку з 4 тупцюють, гугугугу, серуть на підвіконня і вікно. Мило, правда ж?
Вельми шановна• 09 марта 2025
У меня застекленный балкон, так они с разгона прыгают на козырек в пять утра и топчутся по нему, не придумала еще, как спугнуть
Бабуся Бетман• 09 марта 2025
Ответ дляПросериарила молодость
Не розумію, чому голоби мають боятися штучну ворону, якщо разом з живими корм їдять.
Ви хоч читали на який коменти я написала?
Просериарила молодость• 09 марта 2025
Ответ дляБабуся Бетман
Читала.
Тому що голуби тупоголові, жрачку побачать, ворон вже боятися не будуть.
А от гніздитися там, де сидить ворона вже не будуть, лячно.
Бабуся Бетман• 09 марта 2025
Ответ дляПросериарила молодость
Читала.
То чого присіпались до мене?
Не бояться вони ворон, а особливо штучних. Не такі вони дурні.
Просериарила молодость• 09 марта 2025
Ответ дляБабуся Бетман
То чого присіпались до мене?
Не розумію, навіщо люди годують голубів, щури з крилами. Ще й паскудять.
Бабуся Бетман• 09 марта 2025
Ответ дляПросериарила молодость
Лишається корм від папужки, сиплю в годівничку синичкам. Якщо там повно, то висипаю голубами. Не бачу проблеми. Я не годую їх поруч з будинками і через вікно.