Не виправдовуюсь• 09 марта 2025

Как вам девушка на фото?

Я-ваш шанс• 09 марта 2025
Ви постібатися з чужих фото хочете?
Санта Барбара• 09 марта 2025
Эта девушка уже сто раз здесь была, только без ботфорт. Ботфорты ей противопоказаны
Любительница• 09 марта 2025
Безвкусная дешевка - первое что пришло в голову. Вполне допускаю, что если нормально одеть и сделать нормальную прическу, то будет вполне себе симпатичная.
муха в кедах• 09 марта 2025
Вы не устали тягать сюда ее фото?
Стрекозей• 09 марта 2025
Ответ дляСанта Барбара
Через повні ноги?
Стрекозей• 09 марта 2025
Зніміть з її волосся цю леску. Виглядає жахливо
Санта Барбара• 09 марта 2025
Ответ дляСтрекозей
Через повні ноги?
Да, ещё и акцент на больших коленках.
Попразендовна• 09 марта 2025
не очень.
ПодругаМужа• 09 марта 2025
Знаю этот рестик. В Запорожье. Была там. Понравилось! Девушка норм , но грубовата
Аnnеt• 09 марта 2025
вайяяяяя, что за пантера!
Суцільна зрада• 10 марта 2025
Дебела тітка.
Пищалка• 10 марта 2025
Хорошая девушка
Сейчас местный бомонд начнет какать
Бокс-орун• 10 марта 2025
Ужс
Фрекен бок• 10 марта 2025
Это просто богиня, великолепная, невероятная красота, ослепляющая всех и все вокруг!
Паратруперсупер• 10 марта 2025
Виглядає смішно.
Аноним НаВсеГда• 10 марта 2025
Звичайна дівчина
Додекаэдр• 10 марта 2025
Пиріжок в леопарді.
Автор, що вона вам зробила, що ви роками тягаєте її фото сюди?
Кукарачка• 10 марта 2025
Нічого особливого. Сама звичайна. Таких в кожному автобусі/метро куча.
Волосся потрібно зняти бо негарно, їй не личить.
Говорю-балакаю• 10 марта 2025
Знов ця жіночка з бородавкою під оком..хто її виставляє тут і для чого?
Реанимация• 10 марта 2025
Опять она
Дайте вподобайок• 10 марта 2025
второе фото не айс, горбатится на них.
И прическа не идет
Дайте вподобайок• 10 марта 2025
Ответ дляЛюбительница
ее постит точно не она
Дайте вподобайок• 10 марта 2025
Короче, эта девка не дала какому мдшнику бесплатно, и он ее полощит тут, выставляя самые плохие ее фото.
Думаю это фисташка, денег на праст уже нет, к этой подкатил на сз, не дала
любименькая• 10 марта 2025
Эта девушка здесь часто. Внешне мне напоминает старую знакомую, которую лет 10 не видела. Не Наташей зовут?
Молчунья• 10 марта 2025
Їй не личить цей одяг і взуття.
Дайте вподобайок• 10 марта 2025
Ответ дляМолчунья
Їй не личить цей одяг і взуття.
Так! але це чоловік її постить тут, мабуть гадав як вона звичайна то дасть одразу, але ні...не дала 😅 то він псеше і її постить
Міг кожну з нас так само
Молчунья• 10 марта 2025
Ответ дляДайте вподобайок
Міг кожну з нас так само
Цікава версія, про чоловіка не подумала. Хоча також бачу її фото не вперше… от думаю де він бере її різні фото? З соцмереж копіює?
Дайте вподобайок• 10 марта 2025
Ответ дляМолчунья
З інсти мабуть. Бачу що обирає найгірші фото.
Не думаю що постить жінка бо дівчина звичайна, не схожа на ескортницю чи красуню розлучницю.
Молчунья• 10 марта 2025
Ответ дляДайте вподобайок
Жесть, звичайно… живе собі людина і не знає що її фото тягають по форумам
Дайте вподобайок• 10 марта 2025
Ответ дляМолчунья
В мене були такі кавалери. Я не красуня, але хто підкочував та не дала, розповідали друзям що я шалава чи ще шо. Може й постили отак.