Нога на ногу• 10 марта 2025

Облік, розшук, ТЦК

Дівчата, ТЦК повезли чоловіка у відділок, тому що кажуть що він в розшуку, хоча він являвся завжди по повістках. Кажуть, що не явився по останній, а її ми не отримували. І хіба це в розшуку? Фото додала.
Звожу з розуму• 10 марта 2025
Ответ дляАноним ФЕЯ
Удалено администрацией...
Держите витаминки💊💊💊
ФсеСама• 10 марта 2025
Ответ дляАноним ФЕЯ
Підтримую вас. Зараз скаргу також оформлю
Ви можете скаржитися з ранку до ночі,але у людей є очі і вуха.
Vita_Nikolaeva• 10 марта 2025
Ответ дляАноним ФЕЯ
Удалено администрацией...
Матрона 👏👏👏 Ахаха, шах и мат!
Это пять
Істеріомама• 10 марта 2025
На форумі вже взвод тцкашніц з´явився. Їх задача в агресивній манері розповідати, що ТЦК людей не пакує і не викрадає. Нагадують кацапів, які бігають по коментарям в тік-тоці і розповідають, що кацапська армія не б´є по людям, лише по військовим цілям.
Звожу з розуму• 10 марта 2025
Ответ дляІстеріомама
Я ни разу бусики не видела, даже тцк, а город у нас большой.
Аноним ФЕЯ• 10 марта 2025
Ответ дляЗвожу з розуму
Держите витаминки💊💊💊
Удалено администрацией...
Альфред Шнитке• 10 марта 2025
Ответ дляАноним ФЕЯ
Это ее проблемы
Вот она из и решает.
Звожу з розуму• 10 марта 2025
Ответ дляАноним ФЕЯ
Удалено администрацией...
Матрона, ну ну.
А твой матрон на фронте ?
Істеріомама• 10 марта 2025
Ответ дляЗвожу з розуму
Ну те що ви не бачили, нічого не означає. Тут уже мільйон тем було про чоловіків. Мого колегу саме так і мобілізували. Викрали з вулиці, ми тільки через декілька днів дізналися, чого людина на роботу не виходить.
автор Нога на ногу • 10 марта 2025
Привезли там де проходять ВЛК. Склали протокол і відпустили. Сказали, начальник визве.
Звожу з розуму• 10 марта 2025
Ответ дляІстеріомама
Так у нас по городу даже в СМИ нет видео, чтоб кого то паковали. Факт остаётся фактом
Londa___• 10 марта 2025
Ответ дляVita_Nikolaeva
Матрона 👏👏👏 Ахаха, шах и мат!
Это пять
«Матрона»!! Агінь!! 🔥 Заберу себе в копилку для будущих матрон 😂😂😂 Тут каждая вторая - матрона из матрон 😂
Звожу з розуму• 10 марта 2025
Ответ дляАноним ФЕЯ
Удалено администрацией...
Бутерброд з ікрою• 10 марта 2025
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Да, это Ваши выдумки. Нет этого и никогда не было.
Удалено администрацией...
Перша на селі• 10 марта 2025
Всем у кого нет влк свежей кинули в розыск, особенно ОГ. Если нет отсрочки, собирайте вещи.
Звожу з розуму• 10 марта 2025
Аноним фея и есть та самая матрона!
По вычислению жен и ников у когомужья, тем или иным способом относятся к армии
ФсеСама• 10 марта 2025
Ответ дляНога на ногу
Штраф?
Істеріомама• 10 марта 2025
Ответ дляЗвожу з розуму
А в Харкові і Одесі повно таких відео. Тут жінки свої власні історії розповідають. То й що? Раз ви нє видєлі, то такого немає? Я в шоці з таких, як ви. УК мене одне припущення - ви це робите за гроші.
Kidstaff Bot• 10 марта 2025
Відтепер без анонімів. З повагою, Адміністрація.
Londa___• 10 марта 2025
Ответ дляЗвожу з розуму
Аноним фея и есть та самая матрона!
Это же ваши фантазии кто чьи мужья.
Вы никого не знаете с анонимного форума и знать не можете.
Успокойтесь. Это пар в гудок.
Зрады и без вас здесь хватает
Манюнайтед• 10 марта 2025
Ответ дляНога на ногу
И влк не проходил даже?
polski• 10 марта 2025
А на якому сайті перевіряють у розшуку людина чи ні
nnnnika• 10 марта 2025
Ответ дляpolski
В Оберіг, але у пересічного громадянина доступу до Оберіг не має
Хитрый Лис• 10 марта 2025
Ответ дляЗвожу з розуму
В наших городских СМИ, ещё в начале всей этой ловли, даже было пару статей об упаковке людей в бусики. А потом резко поменялася риторика у газетки и тцкашники сразу стали буськами
И сразу же вышли статьи, в которых показывали, как бедные тцкуны не могут вручить ни одной повестки

Так что...
Все СМИ продажны
nnnnika• 10 марта 2025
Ответ дляНога на ногу
А протокол за що?
aglaya-ce1f• 10 марта 2025
Ответ дляЗвожу з розуму
Как город называется?
Zima_Letto• 10 марта 2025
Ответ дляЗвожу з розуму
Аноним фея и есть та самая матрона!
матрона выходи без ника поговорим чей и с каких пор на фронте
Vita_Nikolaeva• 10 марта 2025
Ответ дляZima_Letto
без анонима наверное)
Tettigona• 10 марта 2025
В розшуку. Написано ж порушення правил.
r25-1• 10 марта 2025
Ответ для175см55кг19лет (она)
Мы недавно толпой, отбили парня. Трамбовали его в бус. Это наверное у нас была коллективная галлюцинация. Не иначе, как новые разработки московского Сколково.🤔
прикольный у вас ник