Біток чи ефір?• 10 марта в 10:39

Весна, всі збираються на шашлики, а у мене не має компанії... Так сумно

автор Біток чи ефір? • 10 марта в 10:52
Ответ дляФиона Шрековна
так у вас є шанс. я ж сказала альтернатива. ви можете познайомитися з кимось і гуляти..
а де знайомитися
автор Біток чи ефір? • 10 марта в 10:53
Ответ дляТрільчиха
у нас так само, ми з чоловіком тупо вдвох, всі розїхались
Ви хоча би удвох, вже можна шось придумати
Мальчижка• 10 марта в 10:57
Ответ дляБіток чи ефір?
Відвалилися і все
Значит у вас проблемы с коммуникацией и общением. Если никто не хочет с вами общаться и дружить. Вот с решения этой проблемы и надо начать.
Трільчиха• 10 марта в 10:57
Ответ дляБіток чи ефір?
ну так.
але хочеться двіжу і велику компанію(
ті що лишились морозяться, а більшість виїхали
Фиона Шрековна• 10 марта в 11:03
Ответ дляБіток чи ефір?
а де знайомитися
а де люди знайомляться?? скільки вам років??
Знаю бакси• 10 марта в 11:04
Автор, Вы создаете проблемы на ровном месте. Вам сколько лет? Как по мне, то молоденькая и нудная. Возьмите из приюта собаку, будете обеспечены кучей знакомых и прогулками 2-3 р. в день. Займитесь туризмом или покупайте туры выходного дня, примкните к какой-нибудь волонтерской организации, пеките пирожки или шейте трусы и относите их в госпиталь и пр. Вот же правильно говорят, что нема чого песику робить, так він яйця лиже.
Стигла полуниця• 10 марта в 11:08
Весна, никто и никуда не собирается, мужа неделями не вижу, у остальных так же, либо воюют либо прячутся. Так кому хуже?
Королева спама• 10 марта в 11:08
Ответ дляЗнаю бакси
У интровертов это так не работает. Знаю по себе. Зато именно так это работает у экстравертов. Наблюдаю за своим 20-летним сыном и восхищаюсь. Куда бы не пришел, везде, как рыба в воде. В любой незнакомой компании людей разного возраста и статуса. Мгновенно заводит знакомства, связи, налаживает коммуникацию.
Стигла полуниця• 10 марта в 11:08
Ответ дляБіток чи ефір?
У нас нема такого
Чего нет такого?
Однозначно• 10 марта в 11:13
Ответ дляБіток чи ефір?
Я купу разів писала в різні групи, ніхто не відповідав, крім аферюги і збоченця
Ну, так чим вам не компанія? Беріть обох і на шашлики. По темі, ви дуже нудна, ви ж і на природі будете сидіти з телефоном і строчити теми, у вас вже залежність, вам стало в якийсь момент нудно від людей, ви перейшли на спілкування на форумах, а тепер людей нудить від вас, от такий попандос у вашому житті
Ростки жимолости• 10 марта в 11:15
Ответ дляКоролева спама
У інтровертів нема такої гострої потреби бути в компанії, як у автора. Знаю по собі, я інтроверт. Мені цікаво з собою, люблю гуляти наодинці. А автор ні. Тому ніякий вона не інтроверт. Вона знаходиться в дитячій позиції, хоче понити і щоб хтось вирішив її проблеми. От коли їй самій буде цікаво з собою, то і люди підтягнуться.
Королева спама• 10 марта в 11:20
Ответ дляРостки жимолости
Я интроверт. Мне с собой не скучно, я в любой выходной день, могу одна сорваться и поехать в Моршин или Сколе погулять. Это то, что меня по-настоящему наполняет. И тем не менее, мне иногда остро нужна компания, общение. Благо, есть подруга, приятельницы.
Поэтому считаю, что даже интровертам нужно периодически тестировать реальность через социум, чтобы не провалиться в апатию)
Анчо Ус• 10 марта в 11:21
Не могу слышать слово «шашлыки»
#Пойду_кгадалке• 10 марта в 11:21
Мы познакомились с соседями в подвале в войну, теперь ходим в лес на шашлыки. Вот сегодня может пойдём, ненадолго, так, сезон открыть)
Знакомьтесь с соседями, будет вам счастье)
Благоуханочка• 10 марта в 11:25
Ответ дляФиона Шрековна
ви в Європі?
В Европе ходят на шашлыки? Они жарят барбекю на заднем дворе
всемВсёИмного• 10 марта в 11:44
Ответ дляБіток чи ефір?
Україна
Ненавижу с 22
Простоваля• 10 марта в 12:06
Ответ дляКоролева спама
Де ви проживаєте там коли приїзжаєте в Сколе та Моршин?
По яким мрашрутам ходите,щоб не заблукати?
Любимка-анонимка• 10 марта в 12:12
Ответ дляТрільчиха
Так разом скiльки всього цікавого можна вигадати. Але автор, беріть оріентир на інші речі, що ви сама собі режисер, ви не прив,язані до інших людей і биту. В мене є як мінімум 3 подруги, які завжди самі, їм не цікава чиясь компанія. Вони подорожоють наодинці, вже де тільки не були. Ставте цілі, плани і го. Я доречі теж взяла приклад і 31 грудня купила собі білет до Парижу, рівно о 12 ночі поїхала - одна. Піти було куди, але одне й те саме, ті самі розмови. Я провела час просто шикарно. І вам раджу.
Законна дружина• 10 марта в 12:14
Автор,організуйте шашлик самі,купіть м´яса,замаринуйте або візьміть готове замариноване,запросіть кого можете-однокласниць,сусідок...
Королева спама• 10 марта в 12:17
Ответ дляПростоваля
Нигде не проживаю там. Утром приехала, вечером уехала. Я в соседнем городе живу. В Моршине заблудиться невозможно. Хожу на оба озера погулять и в лес, там всегда есть люди. В Сколе за мост, который напротив жд вокзала и все время прямо через лес. Там есть два водопада и два источника с разной водой. Можно подняться на Лопату, но я езжу налегке, чисто погулять. В Сколе хвойный лес. В Моршине другой вайб и куча отдыхающих.
3@йk@• 10 марта в 12:20
А мне нельзя шашлыков, тоже сумно)
Фиона Шрековна• 10 марта в 12:26
Ответ дляБлагоуханочка
а чого ні. там же є національні парки і щось подібне
Сіґеле-міґеле• 10 марта в 12:28
Ответ дляБіток чи ефір?
а де знайомитися
Вам не потрібна ця інформація.
Ви ж всеодно нічого робити не будете.

Якщо вам напишуть що можна піти в парк, в кіно чи на екскурсію.
Самій, без нікого, а вже там намагатися познайомитися ближче з кимось. Причому з власної ініціативи. А не чекати поки на вас хтось зверне увагу.

То ви всеодно не підете бо ваші слова...
’’Ну а толку одній ходити гуляти’’

Бо так воно і відбувається. Спочатку ви самі, потім ви робите кроки до знайомства і отримуєте людину для спілкування.
Сіґеле-міґеле• 10 марта в 12:40
Ответ дляБіток чи ефір?
Відвалилися і все
Та навіщо вам ті подруги?

У вас є родичі в селі? Не обов´язково близькі, якісь там троюрідні. Але обов´язково з кількома гектарами городу. Подзвоніть спитайте як справи і запропонуйте допомогу. Вони вам завжди будуть раді 😁 Завжди вам будуть телефонувати і запрошувати до себе 😁 І нагодують добре👍
Додаю напруги• 10 марта в 12:50
Автор, скажіть вже хоч область, в якій живете
Простоваля• 10 марта в 12:54
Ответ дляКоролева спама
Дякую вам за подробиці.Я проживаю в Київській області,дуже люблю їздити в Мукачево,і в їхній аквапарк,зупинку Сколе теж проїзжаємо потягом,можливо колись і в Сколе загляну. До Моршина на потязі можна доїхати?
Королева спама• 10 марта в 13:05
Ответ дляПростоваля
Со Стрыя можно, думаю и на электричке. Но я еду на маршрутке со Стрыя.
Благоуханочка• 10 марта в 13:18
Ответ дляФиона Шрековна
В парках нельзя разводить огонь. Максимум в отведённом месте. И их мало. Это у нас под каждым деревом жарят шашлыки, особенно на майские.
автор Біток чи ефір? • 10 марта в 13:32
Ответ дляСіґеле-міґеле
Та навіщо вам ті подруги?

нікого немає
Сіґеле-міґеле• 10 марта в 14:04
Ответ дляБіток чи ефір?
нікого немає
А гроші хоча б є?
На шашлик, на алкоголь?
Нормально заробляєте?

Бо навіщо вам друзі якщо не мати гроші щоб скинутися на гулянку?