БершкомангоЗар• 10 марта в 13:16

Хтось їздив в автобусі тури на 3 дні в Карпати?

Знайшла в інстаграммі Турзнами. Ніколи там не була. Хотіла на весняні канікули з донькою 15 років поїхати . Ми з Києва. Може хто їздив і може поділитися враженнями
Дама_с_караваем• 10 марта в 13:36
Ответ дляБершкомангоЗар
А орендувати житло треба зазделегідь чи на місці шукати ?
На місці без житла не залишитесь.
Але ж звісно краще спокійно вдома підібрати житло за вподобаннями.
автор БершкомангоЗар • 10 марта в 13:37
Ответ дляДама_с_караваем
як на мене основний плюс самостійної подорожі що ви самі обираєте де саме вам більше часу провести. Бо комусь музей, комусь гори, комусь чани, комусь водоспади.
Теж саме стосується місць харчування і ночівлі
Тут я з вами згодна . Щоб ніхто не підгоняв . Я так колись їздила в Польшу сама . Зняла номер в готелі і ходила де хотіла і скільки хотіла
Пульт от линолеума• 10 марта в 13:38
Ответ дляБершкомангоЗар
Це як ? Приїхати на вокзал до Львова і куди ?
Є організовані тури саме зі Львову, щоб легше було, можна купе до Льова і зручно і сил повно для екскурсій.
автор БершкомангоЗар • 10 марта в 13:40
Ответ дляПульт от линолеума
Так. Зі Львова чомусь більше. З Києва ледве знайшла хто возить
Пульт от линолеума• 10 марта в 13:42
Ответ дляБершкомангоЗар
Я теж таке дивлюся ось тут, раптом корисно буде
https://vidviday.ua/zolota-pidkova-lvivshchyny
Чупа-чупс• 10 марта в 13:49
Ответ дляБершкомангоЗар
Ні. 2 ночі в дорозі і 3 дні там
Їхати краще потягом.
Набовтаєтеся по нашим дорогам в автобусі і не захочеться тих Карпат.
празники не помню• 10 марта в 13:53
Я їздила, від карпат завжди враження позитивні. Дивіться програму, їх багато, обирайте те, що вам підходить. Я люблю піші підйоми, наприклад. Один день похід, інші два - музеї, ще водоспади всякі там, скелі Довбуша і т.д.
Чупа-чупс• 10 марта в 13:54
Ответ дляБершкомангоЗар
Перший день в Буковелі. Другий термальні води Велятино, підвісні мости . Третій день Яремче, водоспад Пробій, гуцульський ринок
Київ-Яремче можна доїхати прямим потягом. Він зручно зранку прибуває у Яремче.
Орендувати там житло на три дні.
Водоспад, скелі Довбуша - це пішки.
До Буковеля їхати теж недалеко.
В самому Яоемчому є вольєри з дикими тваринами і Карпати у мініатюрі з потягом.
На гору теж можна піднятися з Яремчого.
Якщо самі не вмієте знайти, шукайте з Яремчого екскурсії.
Чупа-чупс• 10 марта в 13:55
Ответ дляСвідок Перемоги
І спати в автобусі сидячі 2 ночі?
То жах, згодна.
автор БершкомангоЗар • 10 марта в 13:58
Ответ дляЧупа-чупс
Орендувати там житло на три дні.
Водоспад, скелі Довбуша - це пішки.
До Буковеля їхати теж недалеко.
На гору теж можна піднятися з Яремчого.
Дякую. Буду шукати
автор БершкомангоЗар • 10 марта в 13:58
А житло на якому сайті дивитися ? Підкажіть будь ласка
Lutsiferova• 10 марта в 14:01
Ответ дляБершкомангоЗар
Букінг, як на мене, найнадійніше. І фото, і відгуки. Є такі садиби, що можна за сніданки/вечері домовитися за окрему плату
Чупа-чупс• 10 марта в 14:03
Ответ дляБершкомангоЗар
Коли ми з дітьми їздили, то на doba.ua шукали.
Але це ще до ковіду було.
На Airbnb теж є, та і на більшості сайтів з орендою теж.
автор БершкомангоЗар • 10 марта в 14:08
Дякую дівчата усім. Подивилась Київ - Яремче квитки начебто можна взяти . Плацкарт недорого. Буду тоді розробляти маршрут і вперед )
Дама_с_караваем• 10 марта в 14:58
Якщо все ж вирішите зупинитись в Яремче.
На букінгу є опція шукати житло на карті. Обирайте ближче до центру, бо є деякі садиби що далеко від центра ( от район атб дуже далеко від центру) і не на горі, бо замахаєтесь на ту гору підніматись
автор БершкомангоЗар • 10 марта в 15:17
Ответ дляДама_с_караваем
Дякую. Зрозуміло. Треба ще якось до того готелю добратися з вокзалу . На букінге не бачу щоб трансфер пропонували хозяїва . Напевно це вже в переписці з ними домовлятися . І за їжу. Щоб самим не готувати . Почитала що недалеко від вокзалу ї де перекусити . А от як в Буковель їхати ? Маршрутки ходять туди ? І екскурсії я так зрозуміла на місці пропонують ?
Теща дочки• 11 марта в 09:34
Ответ дляБершкомангоЗар
Маршрутку на Буковель ми знайшли недалеко від ж/д вокзалу,йдете в сторону макдональдса,він там не дуже далеко,ми в людей питали дорогу,здається хвилин 5-7 від макдональдса.Жили ми в садибі Маковиця,вона недалеко від ж/д вокзалу,але мені не сподобалось із-за поганої звукоізоляції.
автор БершкомангоЗар • 11 марта в 16:54
Ответ дляТеща дочки
Дякую)
Для драки• 21 марта в 09:17
Ответ дляДама_с_караваем
От я вам зараз прикину програму на 3 дні.
Ви можете порівняти з тим що пропонує тур.
Берете квиток відразу в Яремче. Там же орендуєте житло. 1 день гуляєте і пізнаєте Яремче.
Піднімаєтесь стежкою Довбуша, відвідуєте водоспад Пробій , якщо вистачить сили ( не вистачить) підете в вольєрне господарство і водоспад дівочі сльози.
Наступний день сідаєте в електричку і їдете в Закарпаття Кваси, там цілющі води, крафтові виробництва, козині ферми, дегустації. Проїлетесь тунелями і віадуками.
Третій день можна відвідати коломию. Дуже живописне і привітне місто
а скільки це може коштувати приблизно по грошам, як Ви думаєте? якщо 2 дорослих і 1 дошкільник? (без житла та квитків на потяг)