Гуляю босоніж• 10 марта в 16:51

І так, розлучення. Мої думки? Мої діі?

Перші дні думала, а що люди скажуть…
З цим мені було дуже важко змиритися.
Потам я це передувала.
Ми багато років разом, не я ініціатор і від цього і важче і легше.
Пишу і не вірю, що це зі мною має статися і що це я маю якось прожити … навіть не знаю як переживу.
З чого починати? Як легше пережити?
Дякую всім за мудрі поради
Триндю-бриндю• 10 марта в 17:16
Ответ дляИнтимная
Розумію Вас, авторе. Я зараз в такій самій ситуації. Дуже важко.
І в чому важко?. Сімене життя г..но, кохання нема, турботи нема, нічого нема окрім майна та штампа в паспорті(і то не факт що він є) . Але важко відпустити ОЦЕ? Важко перестати жерти кактус? Не розумію.. Ладно було б що втрачати (кохання, турботу, близькість), або коли ’лапки’ - ну ок, припустимо, там працювати не хочеться. Але якщо жінка самостійна та незалежна - в чому важкість не жити з тим кому ти не потрібна... якійсь мазохізм на те жалітися...
автор Гуляю босоніж • 10 марта в 17:17
Ответ дляТриндю-бриндю
Мій чоловік хороший … був … років 20 назад …
Триндю-бриндю• 10 марта в 17:18
Ответ дляГуляю босоніж
Так і ви молодші були, і красивші, і стрункіші... І?
Без QR коду• 10 марта в 17:19
Ответ дляСяду на шию, дорого!
Перечитала все ваши ответы, не нашла причину развода.
Нашла что исключаем пьянство и другого мужчину)
Я так понимаю, ничего ужасного. Со временем каждый поменялся, поменялись ценности, нет общих интересов, общения
автор Гуляю босоніж • 10 марта в 17:19
Ответ дляБез QR коду
Моя сила була в моїй родині. Моїй сімʼї .
Зараз я зламана, сил немає. Я розбита.
Без QR коду• 10 марта в 17:22
Ответ дляГуляю босоніж
Зараз я зламана, сил немає. Я розбита.
Вы же пишете, что при муже не было ни поддержки, ни понимая.
Ну предложите консультацию семейного психолога, если есть чувства, но нет понимания. Моей подруге помог психолог, правда они все равно развелись через 4 года после
Червона рута• 10 марта в 17:28
Так і шо люди сказали?
Впевнена, що всім абсолютно начхати на Вас і Ваше життя. Виключенням можуть бути хіба що власні батьки чи діти.
КоролеВешна• 10 марта в 17:28
Ответ дляГуляю босоніж
Жаль , що так
Мій - золото вже 27 мий рік
Але я втіхаря веду подвійне життя

Короче - живу яскраво ))
автор Гуляю босоніж • 10 марта в 17:29
Ответ дляКоролеВешна
Жаль , що так
Мій - золото вже 27 мий рік
Але я втіхаря веду подвійне життя

Короче - живу яскраво ))
А він у мене перший і єдиний. Уявіть як мені важко (( я зламана вщент(
Триндю-бриндю• 10 марта в 17:29
Ответ дляГуляю босоніж
Зараз я зламана, сил немає. Я розбита.
Сила в родині де чоловік вважає що дружина- г..о (з ваших же слів) Оце сила, оце розумію... ВИ тролите, чи що?
КоролеВешна• 10 марта в 17:30
Ответ дляГуляю босоніж
Ви просто все не так сприймаєте - відпускайте контроль
Любіть себе
Життя грає красивими барвами тоді
І на руках носять обоє, навіть коли тобі вже 50😍

автор Гуляю босоніж • 10 марта в 17:31
Ответ дляТриндю-бриндю
Ну колись так не вважав )
Лукава_Кiшка• 10 марта в 17:31
Ответ дляГуляю босоніж
У мене зараз опори при чоловіку немає.
Звісно я настільки «мудра» жінка що не могла про це мовчати .. це було початком кінця.
Що значить опори при чоловіку? Ви якось висловлюєтесь незрозуміло. Він не є ваша опора, чи іншого немає? Ви йому сказали що він не виступає в якості вашої опори, і він розлучається? Якщо так, не вірю що це причина з його сторони. Це наслідок.
автор Гуляю босоніж • 10 марта в 17:31
Ответ дляКоролеВешна
Любіть себе
Життя грає красивими барвами тоді

Классс. Дякую
Триндю-бриндю• 10 марта в 17:33
Ответ дляГуляю босоніж
Ну колись так не вважав )
А колись його взагалі не було у вашому житті. А колись і ва сне було
ви скучно тролите, давайте якось більше драми, більше надриву, більше емоцій! ну не повірять же
автор Гуляю босоніж • 10 марта в 17:34
Ответ дляТриндю-бриндю
Іди нах) без тебе тошно
Триндю-бриндю• 10 марта в 17:35
Ответ дляГуляю босоніж
Іди нах) без тебе тошно
Мило... а хто ж буде тему підтримувати? На одних тошнотиках тему не вивезеш! Інфа соточка!
Розбещена цяточка• 10 марта в 17:35
Хочу обійняти і підтримати. Чи маєте дітей?
Лукава_Кiшка• 10 марта в 17:35
Ответ дляГуляю босоніж
Можливо ви і його зламали? Я не звинувачую вас. Але те що ви пишете не причина, я вже вище про це свою думку висловила. Таке враження, що все пішло не по-вашому тому вам так шкода. Відпустіть його, і ситуацію, живіть далі, пробуйте будувати інші стосунки, але вже інакшу тактику відносин обирайте.
автор Гуляю босоніж • 10 марта в 17:36
Ответ дляРозбещена цяточка
Так, доньку.
Донька мене підтримує і навіть радіє, що так сталося
Триндю-бриндю• 10 марта в 17:36
Ответ дляРозбещена цяточка
О, хомячки підтягнулися!!!
автор Гуляю босоніж • 10 марта в 17:37
Ответ дляЛукава_Кiшка
Дякую. Я знаю що можливо зламала його. Звісно все пішло не по моєму, бо я навіть уявити такого не могла.
Галябалована• 10 марта в 17:50
таке враження, що сторінку знайшов чоловік і під кожним постом строчить гнівні смайли )) а по темі - удачі Вам автор, нехай життя повернеться на краще
Зоя Жорівна• 10 марта в 18:21
Ответ дляГуляю босоніж
У мене зараз опори при чоловіку немає.
А ви де?
В Україні?
То я не дивуюсь його реакції.
В нас з чоловіків держава робить зашуганих рабів.
Чи ваш служить?
Чи має бронь?
В курсі діла• 10 марта в 18:48
Ответ дляГуляю босоніж
Я працюю з психологом. Дякую
Нечего делать, деньги выкидывать, каждая женщина мозги имеющая понимает муж самое слабое звено и в любой момент может упорхнуть, вот так жить и будете как все кто развелся
В курсі діла• 10 марта в 18:50
Ответ дляГуляю босоніж
Ну вы себя любите так себя жалеете
автор Гуляю босоніж • 10 марта в 20:49
Ответ дляВ курсі діла
Ну вы себя любите так себя жалеете
Ну звісно люблю себе